تاپیک Xbox 360 داران اهواز

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
اون بازیایی رو که از شباهنگ گرفتم وقتی روی جعبشون رو نگاه کردم آرم سرزمین گیم رو دیدم,
امروز که رفتم سرزمین بازی خریدم تازه فهمیدم که سرزمین گیم هم بازی XBOX360 میزن:eek:ه رو ورباتیم هم هست با چاپ کیفیت بالا.ولی بعضی وقتا هم سرزمین رایانه هم بازی میزنه رو hp که اصلا بدرد نمیخوره:sick:سرزمین رایانه بازی میده دونه ای 4تومن ولی شباهنگ همونا رو میداد 5تومن:evil:(منظورم همون بازیایی که سرزمین گیم میزنه)ازدست این پاساج نخلیا:mad:ولی خدا وکیلی با انصاف ترینشون همون شباهنگه.;)

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
این چیزی که گفتی ربطی به سه چراغ داره یعنی اونا دیگه 3چراغ نمیشن؟:confused:
کدوم 65 نانومتریه:eek::-"؟
بله که ربط داره!:biggrin1: با 65 نانومتری کردن که قبلا 95 نانو بود! باعث میشه gpu که همون گرافیک کوچکتر بشه برق کمتری مصرف بشه و در نهایت گرمای کمتری تولید بشه و دراین صورت دیگه سه چراغ انشالله که نشه;)

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
بله که ربط داره!:biggrin1: با 65 نانومتری کردن که قبلا 95 نانو بود! باعث میشه gpu که همون گرافیک کوچکتر بشه برق کمتری مصرف بشه و در نهایت گرمای کمتری تولید بشه و دراین صورت دیگه سه چراغ انشالله که نشه;)

البته خود گرافيك كوچيك نميشه چيپ پردازشگرش كوچيك ميشه :biggrin1:
در بقيه موارد كاملا حق با شماس ولي :
فالكون هم مشكل گرمايي نداره اما خرابي واسه هر وسيله ي الكتريكي هر لحظه
تهديد كنندس ! هيچ وقت نميشه يه وسيله ي الكتريكي هيچ وقت خراب نشه
و 100 % جاسپر هم كه بشه باز هم ممكنه خراب بشه مثل هر وسيله ي الكتريكي
ديگري مثل ps3 مثل ps2 و ...
ولي احتمالش كمتر ميشه :love:
good luck :love:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
سلام
من حامد هستم.قبلا" که احسان و ساسان و دوستانشون بودند توی سایت غوغایی داشتیم ما اهوازی ها ولی من آخرش اونارو قال میزاشتم می رفتم با بچه های تهران سایت بازی می کردم.:D
360 ام آخر تابستون سر GTA IV فریز شد و دیگه بستمش.تا الان هم تستش نکردم سر بازی دیگه هم سه چراغ میده یا نه ! یعنی درس و دانشگاه اجازه نمیده.

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
اون بازیایی رو که از شباهنگ گرفتم وقتی روی جعبشون رو نگاه کردم آرم سرزمین گیم رو دیدم,
امروز که رفتم سرزمین بازی خریدم تازه فهمیدم که سرزمین گیم هم بازی XBOX360 میزن:eek:ه رو ورباتیم هم هست با چاپ کیفیت بالا.ولی بعضی وقتا هم سرزمین رایانه هم بازی میزنه رو hp که اصلا بدرد نمیخوره:sick:سرزمین رایانه بازی میده دونه ای 4تومن ولی شباهنگ همونا رو میداد 5تومن:evil:(منظورم همون بازیایی که سرزمین گیم میزنه)ازدست این پاساج نخلیا:mad:ولی خدا وکیلی با انصاف ترینشون همون شباهنگه.;)

سلام عزیز
اشتباه نکن زدن بازیهای Xbox 360 که چاپ با کیفیت دارن و اکثرا روی ورباتیم هستن مال سرزمین رایانه ی اصفهان هستش.
با هم رفیقن جفتشون رو هم میشناسم.بعدش مال اهواز زنگ میزنه و به سرزمین رایانه ی اصفهان(تاپیکش هم هست توی بازارچه)میگه که چه چیزهایی رو بفرسته.
خودم از نزدیک هم 100 بار دیدم که خودش چاپ و اینا میزنه(سرزمین رایانه ی اصفهان)

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
آره درسته کاره سرزمین رایانه اصفهانه
ولی اون دیسک Hp هاش کاره خودشونه ، یه مغازه دارن پیش آش عزیز :biggrin1: اونجا کار کپی و این چیزا رو انجام میدن . بیشتر نرم افزارها و برنامه ها هم از اصفهان میاره .

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
فرقشون 65 نانومتری شدن GPU هست و شاید یه سری نکات ریز دیگه.
میزان برق مصرفی هم بسیار از مادربوردها لانچ و تا حدودی فالکون کمتر شده:

بله که ربط داره!:biggrin1: با 65 نانومتری کردن که قبلا 95 نانو بود!
مدل های قبلی به GPU 90nm مجهز بودن...:biggrin1:
Launch:203w
Falcon:175w
Jasper:130w

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
رفتم سرزمین داشت سفارش RE5 میداد گفت تا شنبه میرسه,شباهنگ هم همینطور اونم گفت شنبه.تا ببینیم چی میشه:confused:;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر