تاپیک Xbox 360 داران اهواز

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
طبقه پایین پاساژ نخل این که علکی زده نمایندگی رسمی پلی استیشن همش LCD میفروشه اسمش چیه؟
اینم کلاهبرداره؟:biggrin1:

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
اصلا معلوم نیست اینجا اومدیم درباره ایکس360 -تبادل بازی- فروش بازی-طاق زدن و مشکلات ایکس360 بحث کنیم یا اینکه کی تو پاساج(نمیدنم zh کجاس):cheesygri نحس دزده یا کی دزد نیست بابا این حرفا رو ول کنید همه میدونن اونجا بنداز بندازه من خودم شخصا شاهد بودم که دوستم psp دست دومشو به جای نو به یه بنده خدا انداخت:eek:

آخرین ویرایش:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
اصلا معلوم نیست اینجا اومدیم درباره ایکس360 -تبادل بازی- فروش بازی-طاق زدن و مشکلات ایکس360 بحث کنیم یا اینکه کی تو پاساج(نمیدنم zh کجاس):cheesygri نحس دزده یا کی دزد نیست بابا این حرفا رو ول کنید همه میدونن اونجا بنداز بندازه من خودم شخصا شاهد بودم که دوستم psp دست دومشو به جای نو به یه بنده خدا انداخت:eek:
بابا بیخیال مگه عکس فوتبالیه که طاق بزنیم؟:biggrin1:
خوب شما یه موضوع بده تا بحث کنیم...
ولی جدای از هر بحثی چند عنوان هستن که بی صبرانه منتظرشونم:
Resident Evil 5
Alan Wake
Halo Wars
Halo 3:ODST
Splinter Cell
Forza 3

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
من که دینم در اومد با این FarCray 2
بابا هر چی میرم تموم نمیشه لا مصب

شما ها تمومش کردید ؟ یا من کم بازی می کنم یا این بازیه خیلی زیاده :biggrin1:
شکر خدا همش هم که تکراریه

راستی هنوز خبری از COD 5 نشده ؟ :-" عکسی تیزری حرفی چیزی :-"
من که گمونم این بار واسه اوضاع جنگ منطقه باشه خاورمیانه خصوصا ایران , ولی باز هم به آقای اوباما بستگی داره :biggrin1: آخه اگه صلح برقرار بشه دیگه خبری از عرب کشی نیست :(
:biggrin1:

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
من که دینم در اومد با این FarCray 2
بابا هر چی میرم تموم نمیشه لا مصب

شما ها تمومش کردید ؟ یا من کم بازی می کنم یا این بازیه خیلی زیاده :biggrin1:
شکر خدا همش هم که تکراریه

راستی هنوز خبری از COD 5 نشده ؟ :-" عکسی تیزری حرفی چیزی :-"
من که گمونم این بار واسه اوضاع جنگ منطقه باشه خاورمیانه خصوصا ایران , ولی باز هم به آقای اوباما بستگی داره :biggrin1: آخه اگه صلح برقرار بشه دیگه خبری از عرب کشی نیست :(
:biggrin1:
بابا بیکاری میری این بازیارو میخری که معلوم نیست چه طوریه(سر و ته نداره)؟با اون گرافیک دست دومش.یوبی مارو مسخره کرده یا خودشو:mad:بعد مجله ها هم یه طوری تعریفش کردن که انگار چیه.:evil:وقتی بازیو انجام دادم اینجوری شدم:sick::sick::sick::sick:

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
بابا بیخیال مگه عکس فوتبالیه که طاق بزنیم؟:biggrin1:
خوب شما یه موضوع بده تا بحث کنیم...​

یعنی حتی نمیشه بازیها رو با هم عوض کنیم:((
من تو ایجاد کردن موضوع کودن هستم ولی اگه شماها بدید منم شرکت میکنم;)

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد

یعنی حتی نمیشه بازیها رو با هم عوض کنیم:((
من تو ایجاد کردن موضوع کودن هستم ولی اگه شماها بدید منم شرکت میکنم;)
خدا نکرده قصد جسارت نداشتم...
همین موضوعه خوبی شد دیگه...
من Far Cry 2 رو تموم کردم آره اوایلش یکم سردرگم میشی ولی حدوداً 30% بازی رو که رفتی جلو، میاد دستت چه کار کنی...
بین 27 تا 35 ساعت گیم پلی داره(که البته خیلیش به خود آدم بستگی داره که مراحل فرعی رو انجام بده یا نه...)
راجع به گرافیک هم دوستان تا حدودی کم لطفی میکنن...اونقدرها هم وضعش خراب نیست حداقل از لحاظ گرافیک هنری اگه حیرت انگیز نباشه دیگه عالی هست...
ولی قبول دارم که گرافیکش تا حدودی خشک به نظر میرسه انگار پولیش نشده...

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
خدا نکرده قصد جسارت نداشتم...

همین موضوعه خوبی شد دیگه...
من Far Cry 2 رو تموم کردم آره اوایلش یکم سردرگم میشی ولی حدوداً 30% بازی رو که رفتی جلو، میاد دستت چه کار کنی...
بین 27 تا 35 ساعت گیم پلی داره(که البته خیلیش به خود آدم بستگی داره که مراحل فرعی رو انجام بده یا نه...)
راجع به گرافیک هم دوستان تا حدودی کم لطفی میکنن...اونقدرها هم وضعش خراب نیست حداقل از لحاظ گرافیک هنری اگه حیرت انگیز نباشه دیگه عالی هست...
ولی قبول دارم که گرافیکش تا حدودی خشک به نظر میرسه انگار پولیش نشده...​

بله از نظر گرافیک مثلا رودخونه ، اسلحه ها ، پوشش گیاهی ، تا حدودی هم آدمهاش خوبه مورد خاصی نداره ،،،

خوووووووب
ظاهرا هنوز خبری از یه بازی جذاب و بدرد بخور نیست هنوز ، مثلا یه بازی تو مایه ها COD :biggrin1: از سری بازیهای میخ کوب

راستی بچه ها یه پیشنهاد دارم .
چطوره ، هر وقت یه بازی تووووووووپ عرضه شد ، البته در مورد دوستانی که از تهران میخرند بازیا رو ، مثلا 5 نفر بشیم بخریم که هزینه پست کمتر بشه هم اینکه تخفیف میگیریم دیگه !! آدرس یکی از بچه ها رو میدیم دیکه به همون آدرس پست میشه .
بهتر از اینه که دیک playbox بخریم یا دیسک hp بدون چاپ .

نظرتون چیه ؟ یه بررسی کنید نظراتتونو بگید:love:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
بله از نظر گرافیک مثلا رودخونه ، اسلحه ها ، پوشش گیاهی ، تا حدودی هم آدمهاش خوبه مورد خاصی نداره ،،،

خوووووووب
ظاهرا هنوز خبری از یه بازی جذاب و بدرد بخور نیست هنوز ، مثلا یه بازی تو مایه ها COD :biggrin1: از سری بازیهای میخ کوب

چطوره ، هر وقت یه بازی تووووووووپ عرضه شد ، البته در مورد دوستانی که از تهران میخرند بازیا رو ، مثلا 5 نفر بشیم بخریم که هزینه پست کمتر بشه هم اینکه تخفیف میگیریم دیگه !! آدرس یکی از بچه ها رو میدیم دیکه به همون آدرس پست میشه .

کاملاً موافقم...
خیلی پیشنهاد خوبیه;)

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید

[/quote]
من که قبلا داخل تاپیک 360داران خوزستانی مشغول کار بودم:)اونجا با چندتا از بچه ها همین کارو میکردیم.ولی همین شباهنگ خیلی توپ شده قبلا بازیهاشو رو hpمیداد اما 2-3روز پیش که رفتم پیشش بازیهاش رو verbatimبود.fear2وSF گرفتم هیچ مشکلی هم نداشت.وقت تلف کردنه برید از تهران بگیرید(نظر شخصی,قصد جسارت ندارم):love:
منم موافقم با این پیشنهاد ممکنه دوباره بزنه به سرش بازیهاشو رو hp بده(شباهنگو میگم).

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
راستی بچه ها بازی Far Cary 2 چند درصده ؟ یعنی چند درصد باید بشه تا بازی تمام بشه ؟
اوایل تا حدودی درصدش کند پر میشه(4%) ولی اواسط بازی یه دفعه شروع میکنه 12% پر کردن بعضی جاها هم یه دفعه میبینی از 46 شدی 62%!!!
به این زیاد توجه نکن و سعی کن از بازی لذت ببری...

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
اهواز

من که قبلا داخل تاپیک 360داران خوزستانی مشغول کار بودم:)اونجا با چندتا از بچه ها همین کارو میکردیم.ولی همین شباهنگ خیلی توپ شده قبلا بازیهاشو رو hpمیداد اما 2-3روز پیش که رفتم پیشش بازیهاش رو verbatimبود.fear2وSF گرفتم هیچ مشکلی هم نداشت.وقت تلف کردنه برید از تهران بگیرید(نظر شخصی,قصد جسارت ندارم):love:
منم موافقم با این پیشنهاد ممکنه دوباره بزنه به سرش بازیهاشو رو hp بده(شباهنگو میگم).[/quote]

جسارت واسه چی دوست خوبم !!! اینجا اومدیم که مشورت کنیم نظر بدیم ایده بدیم

خوب اینجور که پیداست فروشگاه شباهنگ مورد تایید خیلی از دوستان واقع شده

اینجوری خیلی هم بهتره ، هم از اتلاف وقت و هزینه پست جلوگیری کردیم ، هم بازار محصولات داخلی رو رونق بخشیدیم :biggrin1: ( این آخری یه خورده جنبه اقتصادی و نژاد پرستی داشت به دل نگیرید )

در مورد راهنمایی دوست عزیز خودم Mamad Ripper
مرسی از لطفت ولی واقعا این بازی داره فشار میاره آخه خسته کننده داره میشه ، همش تکرار

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
واقعا این بازی داره فشار میاره آخه خسته کننده داره میشه ، همش تکرار
آره مشکلش همینه،خیلی تکراری میشه...
جداً اگه حوصله اش رو نداری قیدشو بزن چون آخرش هم اصلاً جلب تموم نمیشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر