dota allstar بازها بریزن اینجا

سلام بر همهء دوستان.

این تاپیک ویژهء گفتگوی تخصصی در مورد Map مهم و مسابقاتی Dota Allstar در بازی استراتژیک Warcraft III ایجاد شده. با وجود قدیمی بودن این بازی و همچنین وجود تاپیکهایی دیگر در مورد خود Warcraft III، به دلیل مسابقاتی بودن این مپ لازم دیدم که این بحث رو آغاز کنم؛ تا کسانی که این بازی و مخصوصاً این مپ به خصوص رو به طور حرفه ای بازی می کنند بیان اینجا و بتونن از نظرات همدیگه استفاده کنند و به ذکر استراتژی ها و تاکتیکهای جدید در مورد این نقشهء جذاب بپردازند

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
بچه ها کسی اگه پچ 1.26 داره ایدیشو بده با هم بازی کنیم اکثر ایرانی ها پچاشون قدیمیه لول ما هم که فعلا پایین نمیتونم برم توی hlr ها:d مردم از بس با این خارجیا بازی کردم:d
این ایدیم اگه کسی بود add کنتم ممنون میشم:
fastos1989
uid: 68558467
یه سوالم داشتم... میشه مثلا واسه چند ساعت پچمو برگردونم به 1.24 بعد دوباره به 1.26 برگردونم.... امکان سویچ پچ هست؟ اگه نه چه فایلی باید پاک کنم که پچم قدیمی شه و ایا با دوباره ریختن همون فایل پچ جدید میشه؟ کسی اگه میدونه یه توضیح بده ممنون میشم.....

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
بچه ها یادتونه با وود میجنگیدم.
حالا هم سطح بازیامون رفته بالا هم فهمیدم خیلی خیلی بد میزنه هم وارشیفو هم فوت منو .
فکرشو کنید با چه هیرویی تک به تک دهنشو صاف کردم؟ با مورلوک slark یعنی طوری شده بود که مانا نداشت بلینک کنه. ه ههه هه
ولی بدجوری هم با اسلادار خوردا sladar یه شیش بندازه کج میشه وود ولی باید سخت کار کنی وگرنه میخوره ولی با مورلوک یا اسلارک بد میخوره خیلی بد اگه بلد باشیا .
3 این هیرو میگه که با هر ضربه ای که میزنی تا نهایتا 120 ثانیه یکی یدونه از استرنج اینتل و اگیلیتی حریفو میگیره میده به دمیج شما. یعنی 10 تا بخوره 120 ثانیه مانا نداره بد بخت

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین
دوستان گرامی اگه مشگلی چیزی دارین بگین....راستی بچه هایی که آنلاین بازی میکنن تو گارنا یا حالا هرجایه دیگه ای به من آیدی هارو پ خ کنن.
نظرتون راجع به این مپ جدید 6.73 که قراره بیاد چیه؟

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
دوستان بلخره مپ 6.73 هم رسید دانلود کنید چند هیرو جدید امده + ایتم های جدید!! درخت زندگی sentinal ها هم درخت کریسمس شده :)) لینک دانلود هم در زیر واستون میزارم
Official DotA Downloads
بازی کنید یکی بیاد بگه این هیرو های جدید چطورن کدومشون خوبه؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
توی این map خیلی تغییرات ایجاد شده به جز ایتم جدید و هیرو های جدید بیشتر هیرو ها به توشون تغییراتی ایجاد شده.

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
من عاشق این goblin جدیده شدم!! آدم اهنیه!! به آدم حس pudga رو میده خیلی خوبه به خصوص 6 :d:d:d
روشن جونم کلاه بابا نوئل گذاشته کلا تم مپ کریسمسه!!:d:d:d

آخرین ویرایش:

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
دوستان روم های گارنا که با پچ 1.24 e بازی میکنن کدوما هستن؟
من میرم گیر نمیاد قبلا سنگاپور میرفتم ولی الان اصلا خالی نمیشه از 255 نفر داستان شده واسه ما رفتن تو این روم

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین
دوست عزیز شما به جا اینکه رومتو عوض کنی پچ رو عوش کن خب
یه 1.26 ثبت کن همه چی حل میشه
راستی دوستان به سرور ریدکال ما هم بیان قسمت گیم دوتامون بچه ها همش دارن بازی میکنن شما هم بیان که بکس بازی سنتر هم باشن و کلی خوش بگذرونیم.مشکلی چیزی هم هرکسی داشت با هم حلش میکنیم

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
من تو Gameranger بازی میکنم خیلی کم میرم Garena کسی نیست اونجا Id داشته باشه ADd کنیم پوستش رو بکنم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر