Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
شاید این سوال موضوعیتی نداشته باشه ولی اگه کسی میدونه بگه.
به نظرتون این بازی بر روی فروش ps3 تاثیر بیشتری داره یا ff?

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
هر دو
ولی بیشتر FF
اخه ff فقط در ژاپن طرفدار داره و مسلما هرچقدر هم که طرفدار داشته باشه به پای دنیا که نمیرسه!(کلا بازیهایی که ژاپنیها دوس دارن غربیها حتی حاضر نیستن نگاه کنن)
gt در دنیا طرفداران زیادی داره.
من که گیج شدم.

Zephyr

کاربر سایت
Feb 4, 2008
107
نام
hadi
کدوم ff منظورتونه ؟ به هر حال هر کدوم که باشه gt تاثیر بیشتری در فروش داره فروش 14میلیونی کجا 5 میلیونی کجا........... برای اینکه به این تاپیک ربط پیدا کنه : من برای این 1 بازی میخوام ps3 بگیرم

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
شاید این سوال موضوعیتی نداشته باشه ولی اگه کسی میدونه بگه.
به نظرتون این بازی بر روی فروش ps3 تاثیر بیشتری داره یا ff?
شما با سوالهای بیربط تاپیک رو به بیراه میکشونید رعایت کنید!

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
کدوم ff منظورتونه ؟ به هر حال هر کدوم که باشه gt تاثیر بیشتری در فروش داره فروش 14میلیونی کجا 5 میلیونی کجا........... برای اینکه به این تاپیک ربط پیدا کنه : من برای این 1 بازی میخوام ps3 بگیرم
فروش 14 میلیونی؟؟؟اینی که الان گفتی یعنی چه؟

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
یه چیزی میخواستم بگم این که حالم از این جمله به هم میخوره که من فقط به خاطر بازی X میخوام کنسول Y رو بگیرم . این جور نظرات به خودتون برمیگرده که به خاطر چه بازی میخواید بگیرید . چون واقعا مسخره ترین و بی پایه و اساس ترین جمله ای که من تا حالا شنیدم .

Zephyr

کاربر سایت
Feb 4, 2008
107
نام
hadi
یه چیزی میخواستم بگم این که حالم از این جمله به هم میخوره که من فقط به خاطر بازی X میخوام کنسول Y رو بگیرم . این جور نظرات به خودتون برمیگرده که به خاطر چه بازی میخواید بگیرید . چون واقعا مسخره ترین و بی پایه و اساس ترین جمله ای که من تا حالا شنیدم .
نه به این تاپیک ربت داره نه به ما و نه برامون مهمه:laughing:

من نوشتم برای اینکه به این تاپیک ربط پیدا کنه(مزاح کردم خیر سرم) با کسی نبودم اسپم نده

فروش 14 میلیونی؟؟؟اینی که الان گفتی یعنی چه؟
واضح و روشن عرض کردم 14 میلیون فروش داشته
البته تنها در یک شماره
کلا تو این 4 شماره 57 -58 میلیون نسخه فروش داشته که مععععع ال واجب میباشد

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
نه بهاین تاپیک ربت داره نه به ما و نه برامون مهمه
چرا ربط داره . مگه مشکلیه ؟ ! دقیقا واسه بقیه هم مهم نیست که شما واسه چی و به چه علت میخوای یه چیزو بخری . اون علت رو تو دلت نگه دار و واسه خودت نگه دار بعد هم برو بخر و خوشحال باش . تمام .
------------------------------------------------------------
کسری امید میلاد ... :D بابا تاریخ دقیقی گفته نشده اون که مثل اینکه شایعه بوده من رو از بی خبری دربیارید :D

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
چرا ربط داره . مگه مشکلیه ؟ ! دقیقا واسه بقیه هم مهم نیست که شما واسه چی و به چه علت میخوای یه چیزو بخری . اون علت رو تو دلت نگه دار و واسه خودت نگه دار بعد هم برو بخر و خوشحال باش . تمام .
درسته کاملا با این حرف موافقم
کسری امید میلاد ... :biggrin1: بابا تاریخ دقیقی گفته نشده اون که مثل اینکه شایعه بوده من رو از بی خبری دربیارید :biggrin1:
آرش تاریخ ریلیز برای اورپا 80-90 درصد همون کریسمس امساله.:biggrin1:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
كجا 90 درصد كريسمس امسال هست ؟
اين همه صفحه پيش گفتم اين Play تاريخ هاش همش چرته. اگه بازي كريسمس بود سوني تا حالا اعلام كرده بود.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
خالق خود بازي چند ماه پيش اعلام كرده بود بازي به صورت رسمي سال 2010 مياد. حرف مسئول هاي سوني اصلا نميشه حساب كرد. تا بيش از 10 تا بازي شون بوده كه تاخير خورده. اين بازي كه هنوز تاريخ رسمي هم نداره. صبر بايد كرد اما من يكي خيلي مطئنم 2010 مياد :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر