تاپيك Xbox 360 داران كرمان

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
با با مگه چی ازتون کم میشه یک لیست از مغازه ها تهیه کنید
اگه ننویسین این نهایت نامردیتون نشون میده
تا اون جایی که من میدونم این کار خلاف قوانین فروم ه. اگه کسی میخواد من میتونم آدرس همه ی مغازه های شهر رو بدم. یه پیغام به من بدن من در خدمتم.

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
با با مگه چی ازتون کم میشه یک لیست از مغازه ها تهیه کنید
اگه ننویسین این نهایت نامردیتون نشون میده

دوست عزیز اگه ادرس مغازه هارو به شما بدیم یه جورایی داریم به کله تو چاه میندازیمتون!
اخه اینا کاسب نیستن،د..ن )x
رفتم پیش طرف بازیه مدال افتخار برای ps3 بخرم(بازی رو به n نفر کرایه داده و جلد بازیو جویدن) با کمال پرویی میگه 80 تومن!
شما اگه میتونی از تهران خرید کن به صرفه تر!

mrhmix

کاربر سایت
Dec 11, 2007
94
نام
میثم
منی که دنبال دست دوم میگرم که نمیتونم از تهران تهیه کنم از ناچاری اومدم میگم شاید توی بچه ها کسی باشه بتونه با قیمت مناسب بفروشه بهم...

آخرین ویرایش:

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
منی که دنبال دست دوم میگرم که نمیتونم از تهران تهیه کنم از ناچاری اومدم میگم شاید توی بچه ها کسی باشه بتونه با قیمت مناسب بفروشه بهم...

دوست عزیز یه سر به تایپیک فروش اجناس شخصی بزن.(البته به عنوان پیشنهاد میگم)

mrhmix

کاربر سایت
Dec 11, 2007
94
نام
میثم
رفتم دیدم متاسفانه چیز به درد بخوری توشون نبود قیمتها هم که .... راستی یه سوال درایور دی وی دی دستگاه از خوب به بد چه مارکهای هستند؟

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
درایو جاسپر همش liteon ه. درایو های اسلیم رو هم به شماره میشناسن نمیدونم مارکشون چیه.
حامد جان باید بسازیم دیگه. ببین اوضاع ما چیه که میرم پیش یه بنده خدایی میگم لیمبو رو اوردی اولش که با کلی ادعا میگه لیمبو که هنوز معرفی نشده اصلا!!!!!!!!!!! بعد از 1 ساعت که حالیش کردم چیه و آخرش هم نفهمید میگه نه هنوز نیوردم آخر ماه سفارش میدم بیاد!!!!! خب دیگه چی توقع داری؟ بنده خدا PSP Fat میخره 80 تومن میفروشه 150 تومن. اینم از انصافشونه. رفتم قیمت آرکید کار کرده گرفتم میگه 380 تومن. بعد میگم ازم چند بر میداری میگه n تومن که اصلا ارزش نداره بگم!!!! اینجوریاس دیگه

mrhmix

کاربر سایت
Dec 11, 2007
94
نام
میثم
حالا الیت بهتره یا اسلیم؟

بد هیچ راهی وجود نداره که بشه هارد کامپیوتر رو به ایک باکس با یه پارتیشن مثلا 300 گیگ خوروند؟

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
اسلیم هک نشده هنوز و شاید هم اصلا نشه. فقط یه مدل 4 گیگش فک کنم هک شده که اطلاع درستی هم ندارم. نه هارد رو هم نمیشه با پارتیشن بالا وصل کرد چون کلا بالاتر از 16 گیگ ساپورت نمیکنه. این مسائل رو هم تو تاپیک مخصوص به خودش مطرح کنی بهتره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر