تاپيك Xbox 360 داران كرمان

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
شما پیدا کن با قیمت مناسب ما میریم میگیریم
اره یکی بیاره اگه فروش نرفت هر چی میخواد بگه! این جا خیلی طرفدار داره. مگه کلا کرمان چند تا xbox دار داره؟ 50 تا میشن؟ فکر نکنم.
کاش میلاد دوباره راه مینداخت. الان هم میزنی؟

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
واسه درست کردنش نیاز به دی وی دی خام ورباتیم هستش برسه دستم چشم ایمیحش رو اگه تو آرشیو نداشتم دیسک رو از خودتون می گیرم درستش می کنم!!

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
سلام
از دوستان کسی خبر داره fifa 11 را از کجا میتونم بخرم؟؟؟؟
اگه اومده که 100% جناب فلاح=))خودمون که اولین نفر میاردش. راستی امروز یه اس ام اسی به من داده نوشته بازی جغد لجند گاردینز رو اوردم! این چیه دیگه. تبلیغ اکواریوم هم کرده=))

amirm2

کاربر سایت
Oct 23, 2010
6
نام
امیر
منم xboxدارم:d
منم مال یکی از شهر های کرمانم
میشه یک لیست از مغازه های فروش بازی xboxولوازم جانبی وآدرسشون رو بزارین؟

mrhmix

کاربر سایت
Dec 11, 2007
94
نام
میثم
سلام خدمت همه. میثم هستم. اگر نمیشناسینم یوزرنیممو توی گوگل سرچ کنین :d نهایت ادعا :d

والا من هوس کردم یک ایکس باکس بخرم. اما نو خیلی زیاده قیمتش یه دست دوم میخوام. میخوام تمام بازی های کپی رو باز کنه و بشه باها لایو هم بازی کرد چون ای دی اس ال 512 نامحدود دارم. حالا موضوع اینه این مدلی که من میخوام چند تومن قیمت دست دومش از آب در میاد؟ و اینکه:

میشه بدون هارد بخرم و یک هادر کامپیوتر رو بخورونیم بهش به جای هارد خودش؟

اگر جایی و کسی میشناسین که واسه فروش داره دست دوم و سالم میخوام.

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
سلام خدمت همه. میثم هستم. اگر نمیشناسینم یوزرنیممو توی گوگل سرچ کنین :d نهایت ادعا :d

والا من هوس کردم یک ایکس باکس بخرم. اما نو خیلی زیاده قیمتش یه دست دوم میخوام. میخوام تمام بازی های کپی رو باز کنه و بشه باها لایو هم بازی کرد چون ای دی اس ال 512 نامحدود دارم. حالا موضوع اینه این مدلی که من میخوام چند تومن قیمت دست دومش از آب در میاد؟ و اینکه:

میشه بدون هارد بخرم و یک هادر کامپیوتر رو بخورونیم بهش به جای هارد خودش؟

اگر جایی و کسی میشناسین که واسه فروش داره دست دوم و سالم میخوام.
سلام
اگه از من بپرسی کلا خرید 360 رو الان بی خیال میشم! هم نوش ضرره هم این که دسته دوش گرونه! حالا دیگه با خودته.
اگه من باشم آره یه آرکید میگیرم با یه هارد 500. خب درد سر پارتیشن و اینا داره ولی خب 500 گیگه و به اندازه یه هارد 120 هم پول دادی. برای خرید هم سراغ دارم. مغایر با قوانینه اینجا بگم یه پ.خ بزن بت میگم.
موفق باشی

mrhmix

کاربر سایت
Dec 11, 2007
94
نام
میثم
سلام
اگه از من بپرسی کلا خرید 360 رو الان بی خیال میشم! هم نوش ضرره هم این که دسته دوش گرونه! حالا دیگه با خودته.
اگه من باشم آره یه آرکید میگیرم با یه هارد 500. خب درد سر پارتیشن و اینا داره ولی خب 500 گیگه و به اندازه یه هارد 120 هم پول دادی. برای خرید هم سراغ دارم. مغایر با قوانینه اینجا بگم یه پ.خ بزن بت میگم.
موفق باشی

مرسی بهت پی ام دادم. یه سوال منطورت از هارد 500 گیگ هارد مخصوص xbox هست یا هارد pc رو بهش میشه خوروند؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر