تاپيك Xbox 360 داران كرمان

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
اینجا کسی نیست جواب بده؟
مارو باش با چه شوق و zoghi!! (نمیدونستم چجوری مینویسنش:d) اومدین اینجا کامنت دادیم
از هیچ جا:d
اخه داغونن اگه خودت میتونی درستشون کنی اون بحثش جداست،میتونی از مستر فلاحb-)=)) بگیری!

pejmAn001

کاربر سایت
Sep 18, 2009
213
نام
پژمان
بچه های کرمان اگه مغازه ای زده بشه بازی های کنسول 360 با قیمت مناسب مثلا 2500 تا 3000 تومان با قاب و چاپ لیزری روی دیسک و همچنین بازی های کامپیوتر به همین صورت و موارد دیگه!
آیا استقبال میشه؟ (این فقط یک بررسی تا ببینیم چی پیش میاد اگه استقبال بشه اکی میکنیم)

آخرین ویرایش:

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
بچه های کرمان اگه مغازه ای زده بشه بازی های کنسول 360 با قیمت مناسب مثلا 2500 تا 3000 تومان با قاب و چاپ لیزری روی دیسک و همچنین بازی های کامپیوتر به همین صورت و موارد دیگه!
آیا استقبال میشه؟ (این فقط یک بررسی تا ببینیم چی پیش میاد اگه استقبال بشه اکی میکنیم)
گفتی بازی از کجا بگیری. من خودم از کرمان اتاری 2 پایین پاساژ ارگ میگیرم. بازیاش کیفیتش خوبه. اگرم گیر بیفتم از اقای فلاح(جزیره مرجانی) همون بغل کرمان اتاری میگیرم. ولی اقای فلاح بازیای جدید رو خیلی زودتر میاره.
خب بستگی داره دیگه. الان دیگه دست داره کم کم زیاد میشه!!! باید جنس خوب بیاری و زوووووود. HAWX2 اومده من امروز دیدم اوردن! جای مغازتم اگه زدی خدایی وسط شهر باشه.
اره من مشتری دائمت میشم با این شرایط مطمئن باش. چون من تا بخوام برم ارگ بخرم و برگردم 2 ساعت طول میکشه! من بد جور دنبال بازی با دی وی دی ورباتیمم. کرمانم که ماشاالله همه دارن! برا همین بعضی وقتا اینترنتی میخرم که پول پست هم میافته رو دستم!
باید همه چی رو در نظر بگیری که یه وقت طوری نشه کارت نگیره
کرمان کلا فروشگاه درست و حسابی کنسول نداره. همشون ناقصن. قطعات کنسول ها خیلی کمه! من برچسب روی 360 میخواستم پیدا نکردم. یه فروشگاه کامل نیاز داره.

آخرین ویرایش:

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
دوست عزیز فکر نکنم اگرم بزنی کارت بگیره اخه اینجا کسی اینجور چیزا براش مهم نیست(قاب،dvd ورباتینو ...) اخه ببخشید خیلیاشون نه میدونن و نه براشون مهمه،فقط میخوان بازی کنن این جور چیزا براشون مثل جک میمونه تازه تا مغازت بخواد جا بیوفته کلی زمان میبره!

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
دوست عزیز فکر نکنم اگرم بزنی کارت بگیره اخه اینجا کسی اینجور چیزا براش مهم نیست(قاب،dvd ورباتینو ...) اخه ببخشید خیلیاشون نه میدونن و نه براشون مهمه،فقط میخوان بازی کنن این جور چیزا براشون مثل جک میمونه تازه تا مغازت بخواد جا بیوفته کلی زمان میبره!
برا من یکی که دی وی دی بازی خیلی مهمه! من مردم از بس با این t gate های اشغال بازی کردم. زرت زرت روش خط میافته!
ولی کاملا موافقم که جا نمیافته مغازه! همون طور که گفتم دست زیاده تو این شهر کوچیک. سی دی فروشی سر چهار راه ما هم دیگه بازی 360 میاره میکنه تو پاچه مردم حلقه ای 5000 تومن!!! نمیدونم چه فکری میکنن!

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام یه نصیحت می کنم که ورباتیمی که شماها این روزها به اسم ورباتیم می خرین ورباتیم تقلبی هستش و اون ورباتیم قدیم نیستش و اینو بگم بنده بخاطر همین دلیل دیگه از تو این کار اومدم بیرون چون ورباتیم نه تنها دیسک خوبی بود بلکه با تمام دی وی دی رایترها می شد ایمیح ها رو روش رایت کرد از سرعت 2 تا 4 اما دیسک های دیگه اکثرآ وسط رایت می سوزن و جز ضرر هیچی ندارن و الان فقط می تونی از تهران بازی بگیری رایت کنی بدی دست مشتری و فکر رایت ایمیج رو باید از سرت بیرون کنی الان کرمان همه همین کارو می کنن از کرمان اتاری گرفته تا برادران ....!!!! در هر صورت داداش موفق باشی!!!

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
برا من یکی که دی وی دی بازی خیلی مهمه! من مردم از بس با این t gate های اشغال بازی کردم. زرت زرت روش خط میافته!
ولی کاملا موافقم که جا نمیافته مغازه! همون طور که گفتم دست زیاده تو این شهر کوچیک. سی دی فروشی سر چهار راه ما هم دیگه بازی 360 میاره میکنه تو پاچه مردم حلقه ای 5000 تومن!!! نمیدونم چه فکری میکنن!
دوست عزیز خدایی نکرده قسد توهین یا بی احترامی نداشتم به صورت کلی گفتم!
من ودوستم هم بازیامون رو از مستر فلاح=))یا شهریار(کرمان اتاری 2) میگریم ولی بعد درستشون میکنیم،وقتی میریم اونجا میبینیم که چه جوری بازیا اشغالشون رو با اون قیمت به جون مردم میندازن و اونا هم راضی از مغازه میان بیرون حق بده ادم اینجوری فکر کنه
به عنوان مثال اگر فلاح یه بازی رو خریده باشه 60 تومن (PS3)بعد از یک سال اگه کسی بازیش رو نخره بعد شما بخوای بخری بهت همون 60 تومن رو میده حتی اگر قیمت الانش شده باشه 5 تومن!کار به قیمت الان نداره براش قیمت خرید مهمه ولی همین ادم اگه بخوای بازیه خودش رو به خودش بفروشی زنگ میزنه تهران قیمت بازی رو میگره یه مقداری هم میزنه تو سرش ازت برمیداره خیالم میکنه خیلی زرنگه
اینایی که گفتم گوشه ی از اقدامات مشتری پسندانه اقای فلاح وهم چراغیاشونه;)

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
دوست عزیز خدایی نکرده قسد توهین یا بی احترامی نداشتم به صورت کلی گفتم!
من ودوستم هم بازیامون رو از مستر فلاح=))یا شهریار(کرمان اتاری 2) میگریم ولی بعد درستشون میکنیم،وقتی میریم اونجا میبینیم که چه جوری بازیا اشغالشون رو با اون قیمت به جون مردم میندازن و اونا هم راضی از مغازه میان بیرون حق بده ادم اینجوری فکر کنه
به عنوان مثال اگر فلاح یه بازی رو خریده باشه 60 تومن (PS3)بعد از یک سال اگه کسی بازیش رو نخره بعد شما بخوای بخری بهت همون 60 تومن رو میده حتی اگر قیمت الانش شده باشه 5 تومن!کار به قیمت الان نداره براش قیمت خرید مهمه ولی همین ادم اگه بخوای بازیه خودش رو به خودش بفروشی زنگ میزنه تهران قیمت بازی رو میگره یه مقداری هم میزنه تو سرش ازت برمیداره خیالم میکنه خیلی زرنگه
اینایی که گفتم گوشه ی از اقدامات مشتری پسندانه اقای فلاح وهم چراغیاشونه;)
نه بابا چه توهینی. منظورم رو بد گفتم فکر کنم!;)
چه جوری درستش میکنی؟ برا من خیلی مهمه که دی وی دی خوب داشته باشم. 3 بار SC:C رو خریدم هی روش خط میافتاد دوباره میخریدم. مستر فلاح هم که خدا خیرش بده! بازی رو زود میاره ولی رو یه دی وی دی اشغالی میزنه که... نه پرینت شده رو دی وی دی نه کاور میده ! نمیدونم چی کار باید بکنیم ما بدبختا! ولی خدایی من از شهریار دی وی دی بد تا حالا نخریدم. هر چی خریدم خوب بوده. ولی تا یه بازی رو بیاره مردم همه بازی کردن داستان بازی هم اسپویل شده رفته.
من تازه دیروز میکامی گیمز رو دور میدون کوثر دیدم!!! بازیای اونم که ترکیدن از جدیدی. اخرین بازی رو که اورده RDR ه!!!
خدا وکیلی یکی همت کنه و یه ذره از خود گذشتگی یه مغازه ردیف بزنه تو این خراب شده !

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
نه بابا چه توهینی. منظورم رو بد گفتم فکر کنم!;)
چه جوری درستش میکنی؟ برا من خیلی مهمه که دی وی دی خوب داشته باشم. 3 بار SC:C رو خریدم هی روش خط میافتاد دوباره میخریدم. مستر فلاح هم که خدا خیرش بده! بازی رو زود میاره ولی رو یه دی وی دی اشغالی میزنه که... نه پرینت شده رو دی وی دی نه کاور میده ! نمیدونم چی کار باید بکنیم ما بدبختا! ولی خدایی من از شهریار دی وی دی بد تا حالا نخریدم. هر چی خریدم خوب بوده. ولی تا یه بازی رو بیاره مردم همه بازی کردن داستان بازی هم اسپویل شده رفته.
من تازه دیروز میکامی گیمز رو دور میدون کوثر دیدم!!! بازیای اونم که ترکیدن از جدیدی. اخرین بازی رو که اورده RDR ه!!!
خدا وکیلی یکی همت کنه و یه ذره از خود گذشتگی یه مغازه ردیف بزنه تو این خراب شده !

میکامی :d که اونا اصلآ قابل بحث نیستن یه پی اس پی بلد نیستن کپی خور کنن!!!!!!!!! اما من اگه دی وی دی ورباتیم گیرم بیاد احتمال اینکه این کرمان رو از این وضع در بیارم خیلی زیاده حداقل 4 تا دوستای کرمانی مثل شماها که قبولتون دارم و می دونم پیش کرده 4 تا مغازه دیگه نیستین!!!

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
میکامی :d که اونا اصلآ قابل بحث نیستن یه پی اس پی بلد نیستن کپی خور کنن!!!!!!!!! اما من اگه دی وی دی ورباتیم گیرم بیاد احتمال اینکه این کرمان رو از این وضع در بیارم خیلی زیاده حداقل 4 تا دوستای کرمانی مثل شماها که قبولتون دارم و می دونم پیش کرده 4 تا مغازه دیگه نیستین!!!
خداوکیلی این کار رو بکن. پیدا کن برامون.

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
من کلا از تهران میخرم خیالم هم راحت تر هست مخصوصا برای XBL
محسن جان اگه شما فقط یکبار از میلاد(MGS3) بازی بخری مطمعا باش دیگه طرف تهران نمیری!اخه زمانی که مغازه میلاد براه بود بغیر از من تمام مشتریاش از تهران بود فکر کن کیفیت در چه حد بود که باعث میشد از تهران سفارش بگیره>:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر