تاپيك Xbox 360 داران كرمان

monerp

کاربر سایت
May 24, 2013
3
سلام زاده اسماعیل هستم 360 دارم ماله 2008 هسته درایوش مشکل پیدا کرد خودم بازش کردم لیزرش رو تنظیم کردم فعلا که داره کار میکنه در ضمن ps4 هم خریدم الان 360 اصلا روشن نمیکنم;)

- - -ویرایش - - -

سلام توکرمان فقط یه تعمیر کار خوب داریم که اقای گودرزی هسته توی پاساژ (اسم پاساژ الان یادم نمیاد) طبقه بالا کارش درسته. روی ارگ هیچی بلد نیستن این اقای فلاح که توی ارگه اصلا از تعمیر سرش نمیشه یه واسته هسته که دستگاه رو میگیره میده درست میکنن یه چیزی میکشه رو پول تعمیر ... ولی گودرزی جلوی خودت باز میکنه تعمیر میکنه میده دستت. ادرسش هم دقیقتر بگم پاساژی که روبروی ایستگاه تاکسی مسیر شریعتی هسته . فقط هم همین مغازه توی پاساز کنسول داره دیگه همه بوتیکن

- - -ویرایش - - -

سلام توکرمان فقط یه تعمیر کار خوب داریم که اقای گودرزی هسته توی پاساژ (اسم پاساژ الان یادم نمیاد) طبقه بالا کارش درسته. روی ارگ هیچی بلد نیستن این اقای فلاح که توی ارگه اصلا از تعمیر سرش نمیشه یه واسته هسته که دستگاه رو میگیره میده درست میکنن یه چیزی میکشه رو پول تعمیر ... ولی گودرزی جلوی خودت باز میکنه تعمیر میکنه میده دستت. ادرسش هم دقیقتر بگم پاساژی که روبروی ایستگاه تاکسی مسیر شریعتی هسته . فقط هم همین مغازه توی پاساز کنسول داره دیگه همه بوتیکن​

f-4 phantom

کاربر سایت
Dec 17, 2013
96
سلام.گودرزی پاساژ آزادی طبقه دوم.آدم درستیه کارش خوبه.فلاح رو ولش میخواد فقط بچپونه تا دسته

- - -ویرایش - - -

یه بار رفتم پیش فلاح گفتم halo4 داری؟گفت آره.دیدم از زیر بساطش یه سی دی princo خاکمال و پر چرک آورد بیرون گفت بیا دی:روش با ماژیک نوشته بود halo4 دی:گفتم چند؟گفت هفت تومن!گفتم بزار از ماشین برم برات پول بیارم :D تازه با کف دستش و فوت خاکش رو پاک کرد:D رفتم پیش میکامی گیم توی والفجر همون هفت تومن رو دادم البته با قاب و کیفیت چاپ و بسته بندی و رایت عالی.

Xpab Shadow

کاربر سایت
May 10, 2009
21
نام
reZa
سلام بچه ها
منم از کرمان هستم

اینجا کسی fifa باز هست ؟ من هودم آنلاین میزنم اگه کسی هست gamertag بده بزنیم اگرم آنلاین باز نیس اشکال نداره برنامه ای بریز بریم بیرون بترکونمش :D
این برنامه جمعه ها هنوز هست ؟ یکی گفت جمعه ها تو بهمنیار کاپ میزارن ؟ pes یا ffa ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر