تاپيك Xbox 360 داران كرمان

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
چشم آقای ناظم ولی من شروع نکردممحمد به نظرم همون اینترنتی بگیر بهتره
وقتی اونجوری 10 تا سفارش میدی با پستش میشه 33
تو مگه مریضی بیای 7-8 تومن واسه يه عنوان بسلفي
صبر كن بازيها همه بيان
راحت 10 تا سفارش بده

اره صبر کنم بهتره ولی گفتم اینجا هم بپرسم شاید بچه ها جایی سراغ داشته باشن که ارزون حساب کنه.

pejmAn001

کاربر سایت
Sep 18, 2009
213
نام
پژمان
تاپیکو از زیر هزاران خروار خاک پیدا کردم:|
دوستان توی کرمان کجا میشه دستگاه رو با قیمت خوب و هم اینکه طرف کارشو بلد باشه جی تگ کرد؟ کسی اگه میدونه یه پی امی چیزی به من بده

messiking

کاربر سایت
Jun 30, 2012
29
سلام.من کرمانم وقتی بازی army of two جدید رواجرا میکنم بعد از نصب اپدیت وقتی وارد بازی میشم از من میپرسه که ایا میخواید پک hd نصب بشه وقتی ok رو میزنم و حافظه ی داخلی کنسول روانتخاب میکنم ارور میده که باید حافظه ی اصلی رو انتخاب کنید لطفا کمک کنید

mrhmix

کاربر سایت
Dec 11, 2007
94
نام
میثم
سلام.من کرمانم وقتی بازی army of two جدید رواجرا میکنم بعد از نصب اپدیت وقتی وارد بازی میشم از من میپرسه که ایا میخواید پک hd نصب بشه وقتی ok رو میزنم و حافظه ی داخلی کنسول روانتخاب میکنم ارور میده که باید حافظه ی اصلی رو انتخاب کنید لطفا کمک کنید

احتمالا دی وی دی بازی شما مشکل داره

- - -ویرایش - - -

تاپیکو از زیر هزاران خروار خاک پیدا کردم:|
دوستان توی کرمان کجا میشه دستگاه رو با قیمت خوب و هم اینکه طرف کارشو بلد باشه جی تگ کرد؟ کسی اگه میدونه یه پی امی چیزی به من بده

اگر توی کرمان بخرید یک مقدار باید گرونتر بخرید بهتره که از طریق فروشگاه های معتبر اینترنتی خرید رو انجام بدین . برای هک و کرک هم پاساژ آزادی طبقه دوم رو بروی پله برقی

mohammad-javad

کاربر سایت
Jul 7, 2014
64
آره

کرمانی سراغ داری از جای دیگه اینترنت داشته باشه که ببینه میشه یا نه؟

کاشکی بچه های کرمان فعال باشن بازی های خوب رو به هم معرفی کنن مرتب.

نه سراغ ندارم

اره واقعا

کنسول من فکر کنم لنزش خراب شده وقتی بازی میکنم نیم ساعتی ارور میده میخواستم ببینم شما جای مطمئنی کرمان سراغ داری تو کار کنسول و تعمیرات باشه بدم لنزشو تعویض کنن

sajjadsa

کاربر سایت
Nov 13, 2011
91
نام
سجاد
نه سراغ ندارم

اره واقعا

کنسول من فکر کنم لنزش خراب شده وقتی بازی میکنم نیم ساعتی ارور میده میخواستم ببینم شما جای مطمئنی کرمان سراغ داری تو کار کنسول و تعمیرات باشه بدم لنزشو تعویض کنن

1- مطمئنی از لنزه؟
2- چه مدلی داری هارد داره؟
3- بازی رو نصی میکنی یا از روی دیسک اجرا میکنی؟

اگر نصب میکنی و بازم ارور میده احتمال داره دیسک معیوبی بهت داده باشن. دیسکتو عوض بکنی حله.
با بازی ای که قبلا راحت بازی میکردی امتحان کن ببین ارور میده یا نه. اگر نداد که همون دیسک مشکل داره فقط. اگر هم داد که مشکل از کنسوله.

من خودم رفتم پیش حامد زیر زمین پاساژ حافظ کارمو راه انداخت.

mohammad-javad

کاربر سایت
Jul 7, 2014
64
1- مطمئنی از لنزه؟
2- چه مدلی داری هارد داره؟
3- بازی رو نصی میکنی یا از روی دیسک اجرا میکنی؟

اگر نصب میکنی و بازم ارور میده احتمال داره دیسک معیوبی بهت داده باشن. دیسکتو عوض بکنی حله.
با بازی ای که قبلا راحت بازی میکردی امتحان کن ببین ارور میده یا نه. اگر نداد که همون دیسک مشکل داره فقط. اگر هم داد که مشکل از کنسوله.

من خودم رفتم پیش حامد زیر زمین پاساژ حافظ کارمو راه انداخت.

lt+3 هسته هارد هم داره با چندتا بازی تست کردم همین مشکلو داره ارور میده از دیروز اینجوری شده به احتمال زیاد از کنسوله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر