MAFIA Fans

_hedayat_

کاربر سایت
Sep 14, 2008
177
نام
هدايت
سلام خدمت دوستان. از اونجايي كه مدتها بود هيچ بحثي اينجا نمي شد گفتم كه يه بحثي پيرامون موفقيت يا عدم موفقيت قسمت دوم راه بندازيم.:) خودم شروع مي كنم:biggrin1:

به نظر من MAFIA2 موفق نخواهد شد.
ديگه اصالت خودش رو از دست داده. ديگه اسمش مافيا نيست. ديگه بيشتر تبديل به GTA در دهه ي 50-60 شده! يعني چي كه ويتو مي تونه بره غذا بخوره و مي تونين برين ماشينتون رو رنگ كنه! چه جوري بگم. به نظرم ديگه نمي تونه اون مافياي سابق باشه. علت موفقيت نسخه ي اول هم داستان فوق العاده اش بود كه واقعا با بازي هاي هم سبك فرق داشت. كلا در اون زمان مافيا يك سوپريز بود....

بعدم بازي مي خواد تا اواخر 2009 ريليز بشه. اونوقت هنوز حتي يك تريلر گيم پلي با كبفبت بالا ازش نشون داده نشده. (با كيفيت پايين هم نشون داده نشده. چه برسه كيفيت HD! )

آخرین ویرایش:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام خدمت دوستان. از اونجايي كه مدتها بود هيچ بحثي اينجا نمي شد گفتم كه يه بحثي پيرامون موفقيت يا عدم موفقيت قسمت دوم راه بندازيم.:) خودم شروع مي كنم:biggrin1:

به نظر من MAFIA2 موفق نخواهد شد. به دلايل زير:
1- ديگه اصالت خودش رو از دست داده. ديگه اسمش مافيا نيست. ديگه بيشتر تبديل به GTA در دهه ي 50-60 شده! يعني چي كه ويتو مي تونه بره غذا بخوره و مي تونين برين ماشينتون رو رنگ كنين؟

حقيقتا الان خسته ام. فردا بقيه اش رو تو همين پست مي نويسم.
مستفیض شدیم!!!!!!
منتظر بقیه اش هستیم!!!!!

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ

1- ديگه اصالت خودش رو از دست داده. ديگه اسمش مافيا نيست. ديگه بيشتر تبديل به GTA در دهه ي 50-60 شده! يعني چي كه ويتو مي تونه بره غذا بخوره و مي تونين برين ماشينتون رو رنگ كنين؟

میتونه گفته معقولی باشه.با توجه به اینکه 6سال از مافیا 1 میگذره نمیشه دقیق گفت که بعد این همه مدت مافیا 2 چه کیفیتی داره.یکی از علل موفقیت شماره اول خلق داستان خارق العاده و شخصیت پردازی ژرف بود.حالا باید دید 2K میتونه بازم داستان عالی طرح کنه یا نه.با وجود شاهکارهای داستانی مثل GTA IV.
ولی من به این بازی امید زیادی دارم.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,990
نام
Milad
مطمئنا شماره دوم هم یک بازی بزرگ خواهد بود شماره اول از لحاظ داستانی و البته گرافیک بالای خودش بسیار محبوب و مشهور شد یادمه من وقت یبازیو گرفتم مبهوت تهریش تامی شدم دود سیگارش و البته بعد از 3 روز که بازیو تموم کردم بغض گلومو گرفت چون شخصیت پردازی بازی فوق العاده بود حس میکردم تامی اولین و تنها آدم پاک دوران مافیایی آمریکا بوده
سازنده همونه و البته با توجه به دمو هایی که من از بازی دیدم میتونم بگم این بازیم شاههکاری بی بدیل در کلکسیون گیمرا در میاد البته یک قانون نا نوشته وجود داره که خیلی باری مافیا صدق میکنه
شاهکار یک شماره داره .............

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza

عجب!!!!:shocked::shocked:

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
با بحث اصالت که دوستمون اشاره کردن موافقم. Mafia 1 هویت و حس خاص خودش رو داشت که زنده کردنش بسیار مشکله. فعلا از بازی درست چیزی نشون ندادن و همون طور که xArash-360 گفتن، داستان و شخصیت پردازی فوق العاده مافیا 1 مهمترین عوامل جذابیتش هستن. شخصا امید زیادی ندارم که تیم بتونه دوباره به اون کیفیت برسه حداقل از تریلر های فعلی حسی شبیه Godfather درک میشه.

تمرکز شدید تیم بر روی گرافیک هم نگران کنندس چرا که تو این نسل گرافیک زمان و هزینه ی خیلی خیلی زیادی می بره و حتی تیم های بزرگ هم وقتی روی گرافیک تمرکز می کنن، از گیم پلی عقب می مونن (مثل ND در Uncharted 1). از طرف دیگه تیم سازنده بازی خیلی پر تعداد نیست و ممکنه نتیجه کار بشه یه چیزی مثل Infernal که گرافیک و تکنولوژی داشت اما گیم پلی نه.
به هر حال تا کلیپ های گیم پلی نشون داده نشن نمی شه قضاوت کرد. GTA4 و بقیه بازی های Sandbox هم که بعد از Mafia اومدن مطمئنا بر روی سازندگان بی اثر نخواهند بود. گیم پلی مافیا 1 الان خیلی قدیمی شده و خیلی جاهاش باید اصلاح بشه. اینکه چطوری اون روند رو به روز می کنن خیلی سخت و خطرناکه چون باید مواظب باشن که شبیه بازی های دیگه نشن و در عین حفظ هویت بازی، گیم پلیش رو ارتقا بدن.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
مستفیض شدیم!!!!!!
منتظر بقیه اش هستیم!!!!!

عجب!!!!

:) به لطف دوستان ، کسی نظر هم نمیتونه بده. ایشون دلایل خودشون گفتند.

--------------------------
و بقیه بازی های Sandbox هم که بعد از Mafia اومدن مطمئنا بر روی سازندگان بی اثر نخواهند بود

دقیقا از همین میترسم. فاکتوری که بازی های زیادی رو از بین برد!

BizkibiT

کاربر سایت
Jan 16, 2006
178
نام
فرشيد
دوستان شرمنده که off topic میدم . این شماره 1 رو الان بعده این همه مدت از کجا میشه گیر اورد ؟؟ اصلا کلا بازیای عتیقه رو جایی هست تو تهران بفروشه ؟؟؟ بازم srry

hossein_nfs

کاربر سایت
Jul 12, 2006
316
نام
حسین
به نظر من اگه به یک سری المان هایی که توی 1 وجود داشت پایبند باشه می تونه موفق باشه . 1-شخصیت پردازی 2- ماموریت های متنوع 3-وجود ماشین های کلاسیک که در بازی هست با قدرت واقعی نه مثل godfather1
4- صدا گذاری عالی که ادم واقعا لذت می برد . و گرافیک هم که جز مهم ترین ارکانه .:biggrin1:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
بچه ها با توجه به اولین تریلری که از گیم پلی بازی اومده نظرتون چیه؟
به نظر من همه چیش عالی بود و تو بعظی جاها حتی از GTA IV هم بهتر بود ولی قسمت ماشین سواریش نا امید کننده بود . :sick: باید روی ماشین هاش بیشتر کار کنن چون مثل اسباب بازی بودن .

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
به نظر من همه چیش عالی بود و تو بعظی جاها حتی از GTA IV هم بهتر بود ولی قسمت ماشین سواریش نا امید کننده بود . :sick: باید روی ماشین هاش بیشتر کار کنن چون مثل اسباب بازی بودن .
یه جورایی انگار ماشینهاش براق نبودند!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر