نحوه پاک کردن این ویروس = که بالای مانیتور جمله های فارسی داره

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

BClover

کاربر سایت
Sep 24, 2008
123
نام
Mehran
دوست عزیز:
منبع این ویندوز هم فکر کنم در Program Files یه فولدر که اسم جالبی داره ( :D ) و یک فایل اینترنتی در دستکتاپ به اسم Important ایجاد میکنه
از آنتی ویروس آویرا استفاده کنی و بعد ویندوز رو Restore کنی

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
دوست عزیز:
منبع این ویندوز هم فکر کنم در Program Files یه فولدر که اسم جالبی داره ( :D ) و یک فایل اینترنتی در دستکتاپ به اسم Important ایجاد میکنه
از آنتی ویروس آویرا استفاده کنی و بعد ویندوز رو Restore کنی

یعنی این ویروس تو درایو C یا ویندوزه؟؟

shafie

کاربر سایت
Jul 24, 2007
232
نام
ID
ههههه :laughing::laughing: چه ویروس با حالی:laughing::cheesygri
اون کاسپراسکای هم اون پایین داره ابراز وجود میکنه:laughing:
راستی این اوپرا شما چه جوری داره دانلود میکنه وقتی هردو کانکشن شما قطه:biggrin1:
بسی خندیدیم این عکستو تو مسابقه ای چیزی شرکت بده واقعا حیفه
حالا جدا از شوخی شما دو راه داری یا همین کاسپرسکای رو آپدیتش کنی ( در صورت اینکه نسخه اصل باشه (فرض محال:p)) یا اینکه بری به اینجا (Release date: 14.11.2008) و نسخه 2009 دانلود کنی(keyهاش هم از اینجا) یا اینکه بری CD فروشی محلتون یه انتی ویروس توپ بخری(اینکه شد سه راه :blink1:)

آخرین ویرایش:

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
راستی این اوپرا شما چه جوری داره دانلود میکنه وقتی هردو کانکشن شما قطه:):biggrin1:
حالا جدا از شوخی شما دو راه داری یا همین کاسپرسکای رو آپدیتش کنی ( در صورت اینکه نسخه اصل باشه (فرض محال:p)) یا اینکه بری به اینجا (Release date: 14.11.2008) و نسخه 2009 دانلود کنی(key هاشم از اینجا)

ببینم حالا این ورژن که گذاشتی به درد میخوره؟؟
یه وقت کی یا چیزه دیگه نخواد که من حوصلشو ندارما
بگو تا دان نکردم

shafie

کاربر سایت
Jul 24, 2007
232
نام
ID
ببینم حالا این ورژن که گذاشتی به درد میخوره؟؟
یه وقت کی یا چیزه دیگه نخواد که من حوصلشو ندارما
بگو تا دان نکردم
من تاریخ ریلزیشو هم زدم 14.11.2008 یعنی 10 روز پیش یعنی تا قبلتر 10 روز پیش هرچی ویروس تو این کره خاکی وجود داشته رو میشناسه و ...
key هم که حتما میخواد برای همین KasperskyKeyFinder رو گذاشتم اینKasperskyKeyFinder بعد از اینکه به نت وصل میشی خودش key های خارج از بلک لیست رو برات پیدا میکنه (نکته: معمولا بعد از هر بار آپدیت key شما جز بلک لیست شناخته میشه)
ضمنا این نسخه برای کسایی هستش که با اینترنت بیشتر سروکار دارن( مثل من و شما)
و این نسخه برای کسایی که با اینترنت سرو کار ندارن .
این آنتی ویروس بهترینه امسال جند جایزه بسیار معتبر برده مخصوصا اون نسخه اینترنتی:cool:
هم از نظر سازگاری با سیستم های قدیمی و کم استفاده کردن از حافظهram و cpu هم سرعت بالا و امنیت بالای اون بهترینه:thumbup:

آخرین ویرایش:

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
راستی این اوپرا شما چه جوری داره دانلود میکنه وقتی هردو کانکشن شما قطه:biggrin1:
حالا جدا از شوخی شما دو راه داری یا همین کاسپرسکای رو آپدیتش کنی ( در صورت اینکه نسخه اصل باشه (فرض محال:p)) یا اینکه بری به اینجا (Release date: 14.11.2008) و نسخه 2009 دانلود کنی(keyهاش هم از اینجا) یا اینکه بری CD فروشی محلتون یه انتی ویروس توپ بخری(اینکه شد سه راه :blink1:)

من خودم موندم حالا اپدیت میکنم با اسکن

دانلود ها را خودم قطع کردم

ببینم پیدا میکنه یا نه ولی عجب ویروسی هست چه چیزهایی که نمینویسه!

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
من تاریخ ریلزیشو هم زدم 14.11.2008 یعنی 10 روز پیش یعنی تا قبلتر 10 روز پیش هرچی ویروس تو این کره خاکی وجود داشته رو میشناسه و ...
key هم که حتما میخواد برای همین KasperskyKeyFinder رو گذاشتم اینKasperskyKeyFinder بعد از اینکه به نت وصل میشی خودش key های خارج از بلک لیست رو برات پیدا میکنه (نکته: معمولا بعد از هر بار آپدیت key شما جز بلک لیست شناخته میشه)
ضمنا این نسخه برای کسایی هستش که با اینترنت بیشتر سروکار دارن( مثل من و شما)
و این نسخه برای کسایی که با اینترنت سرو کار ندارن .
این آنتی ویروس بهترینه امسال جند جایزه بسیار معتبر برده مخصوصا اون نسخه اینترنتی:cool:
هم از نظر سازگاری با سیستم های قدیمی و کم استفاده کردن از حافظهram و cpu هم سرعت بالا و امنیت بالای اون بهترینه:thumbup:
ممنون بابت این اطلاعاتت
ولی حجمش زیاده با اینترنت گازوئیلیه من جور در نمیاد:(
حجم پایین نداری همین نسخه رو؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر