چگونگی اجرای بازی های مختلف با بهترین تنظیمات در PCXS2

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
دوستان ميگم چطوره بازيهاي قشنگ Ps2 كه با pcsx اجرا ميشن رو اينجا معرفي كنيم و تنظيماتشون رو هم بگيم. مثلا:
Haunting Ground بازي خوبيه. تنظيماتش رو هم از اينجا بگيرين.
اين تنظيمات با 1176 هست و پلاگين گرافيك GSDX 1.1 (كه مستر عزيز زحمتش رو كشيدن)
همه چيز عاديه فقط پلاگين گرافيك يه كم عجيب غريبه.
سيستمي هم كه باهاش اونو اجرا كردم(به صورت فول فريم)
Cpu: Amd Phenom X3 8450
VGA: 3870 Ati ddr4
ram: 4gb
در ضمن گلدن جان .تنظیمات رو لطفا توی همین سایت قرار بدید تا بدون واسطه بچه ها تنظیمات رو داشته باشن . ممنونم عزیز.

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
ممنون. چند تا سوال ديگه:
من از xp sp3 استفاده ميكنم و dx10 هم روش نصبه. فايلهايي كه تو اكانت كلنگ هست رو هم ريختم. ولي pcsx نه Gsdx10 رو ميشنايه نه اينكه تو قسمت رندر Direct3d 10 رو داره. چيكار كنم؟
مشكل ديگه اينكه وقتي از vuskip 1 1 استفاده ميكنم، تو بعضي از بازيها تصوير تيك ميزنه. يني تند تند سياه ميشه(البته ميشه بازي كرد فقط اعصاب خرد كنه) راه حلي داره؟
يه برنامه مثل pcsx emulation cheater ميخوام كه باهاش كداي گيم شارك رو به pcsx2 وارد كنم
و اما آخريش: آموزشهاي تبديل سيوت رو ديدم. ولي وقتي CDFS رو ميزنم، گير ميزنه و ديگه هيچي نميشه. تيك cpu رو هم برداشتم.
در مورد دایرکت ایکس 10 . سعی کن بجای دنلود 4 تا DLL یکبار کل دایرکت ایکس 10 رو دنلود کنی و آپدیت کنی . باید خوب شه ( من دایرکت ایکس 10 ندارم متاسفانه ! )
در مورد VU SKIP کاریش نمیشه کرد . تو بیلد ها ی مختلف اینطوره! اما میتونی تیکش رو از بین ببری . با شماره ها بازی کن یعنی بجای 1 1 بزار 1 2 یا 2 2 اینجوری تیک خیلی از بازی ها از بین میره اما خوب به اصطلاح یه حالت استاتر به بازی میده! ( هر چقدر شمار ه ها بالاتر بره پرش بازی بیشتر میشه )

در مورد چیت ! از خود شبیه ساز استفاده میکنیم . یه مبدل کد های کدبریکر و .. هست کد ها شو میدی کد شبیه سازو(RAW CODE) میگیری بعد اینو وارد میکنی( تو pATCH BROWSER) (میگردم سر فرصت با توضیحات برات میزارم )
ّرای سیو هم از mymc-alpha-2.5.zip (راحت ترین راه ) استفاده کن بی غل و غشه ! خیلی راحت! .(مموری کارت همونایی که گذاشتم تو اون تاپیک استفاده کن! بعد کپیشون کن تو مموری کارتای جدید.

آخرین ویرایش:

Golden7light

کاربر سایت
Aug 29, 2008
234
خیلی عالیه . این شد یه چیزی . بعد یه سال از تاریخ تاپیک من تازه دیدم یکی پیدا شد و فهمید من این تاپیک و برای چی زدم و آستین بالا زد .
دمت گرم .
در مورد هانتیگ گروند! من با سی پی یو 3.4 تک هسته و کارت گرافیک 6600 و یک و نیم گیگ رم و Pcsx2 396 x3 با vU skip 1 2 با پلاگینی که گولدن عزیز گفت 86 فریم میگرفتم ! بسیار عالی بود . (بیلد های جدید باید بهتر هم باشن! من تست نکردم ! بازیش و دودر کردن :D)

در ضمن گلدن جان .تنظیمات رو لطفا توی همین سایت قرار بدید تا بدون واسطه بچه ها تنظیمات رو داشته باشن . ممنونم عزیز.

در مورد دایرکت ایکس 10 . سعی کن بجای دنلود 4 تا DLL یکبار کل دایرکت ایکس 10 رو دنلود کنی و آپدیت کنی . باید خوب شه ( من دایرکت ایکس 10 ندارم متاسفانه ! )
در مورد VU SKIP کاریش نمیشه کرد . تو بیلد ها ی مختلف اینطوره! اما میتونی تیکش رو از بین ببری . با شماره ها بازی کن یعنی بجای 1 1 بزار 1 2 یا 2 2 اینجوری تیک خیلی از بازی ها از بین میره اما خوب به اصطلاح یه حالت استاتر به بازی میده! ( هر چقدر شمار ه ها بالاتر بره پرش بازی بیشتر میشه )

در مورد چیت ! از خود شبیه ساز استفاده میکنیم . یه مبدل کد های کدبریکر و .. هست کد ها شو میدی کد شبیه سازو(RAW CODE) میگیری بعد اینو وارد میکنی( تو pATCH BROWSER) (میگردم سر فرصت با توضیحات برات میزارم )
ّرای سیو هم از mymc-alpha-2.5.zip (راحت ترین راه ) استفاده کن بی غل و غشه ! خیلی راحت! .(مموری کارت همونایی که گذاشتم تو اون تاپیک استفاده کن! بعد کپیشون کن تو مموری کارتای جدید.

ممنون. تنظيمات همه چي به صورت عكس هست و همشون رو گذاشتم تو 7z . آخه اگه همينطوري قرار بديم تو سايت، سرعت لود صفحه مياد پايين. حالا اگه شما ميخواي من حرفي ندارم، از اين به بعد اينجوري ميذارم.
در مورد mymc-alpha-2.5، بايد بگم كه امتحان كردم نشد. از سايت gamefaques سيو Smackdown 2009 رو گرفتم و با اون تبديلش كردم به xms و ريختم تو اون مموريهاي شما ولي داخل بازي نميشناختش:(
شما هم بازيهاي باحالي رو كه داري با تنظيمات معرفي ن;) اينجوري بهتره از اينكه بريم اول بازي رو بخريم بعد تازه بگرديم دنبال تنظيمات. منتظريم ها;)

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
ممنون. تنظيمات همه چي به صورت عكس هست و همشون رو گذاشتم تو 7z . آخه اگه همينطوري قرار بديم تو سايت، سرعت لود صفحه مياد پايين. حالا اگه شما ميخواي من حرفي ندارم، از اين به بعد اينجوري ميذارم.
در مورد mymc-alpha-2.5، بايد بگم كه امتحان كردم نشد. از سايت gamefaques سيو Smackdown 2009 رو گرفتم و با اون تبديلش كردم به xms و ريختم تو اون مموريهاي شما ولي داخل بازي نميشناختش:(
شما هم بازيهاي باحالي رو كه داري با تنظيمات معرفي ن;) اينجوري بهتره از اينكه بريم اول بازي رو بخريم بعد تازه بگرديم دنبال تنظيمات. منتظريم ها;)
د رمورد اینکه چرا لودت تو بازی شناخته نمیشه فقط یه حالت داره ( که من بهش برخوردم) . اون لود مال ریجن بازی تو نیست! یعنی بازیت ntsc هست رفتی pal رو گرفتی! یا برعکس ( برای من که همیشه همینطور بوده ) پس به این توجه کن .
در مورد بازی ها هم چشم . من تو پست اول در مورد
bloody roar 3 نوشتم . که با بیلد جدید 1083! ( همون غیر رسمیه که 2.5 مگی هست آرتور و بچزخودمون کشفش کردن دنلود میکنیم :D ) سرعتش خیلی بالاست ! یعنی فول فریم اجرا میشه . Vu skip هم باید رو 1 1 تنظیم بشه .و اسپید هک ها هم همه فعال . و در ضمن من دقت کردم پلاگین گرافیکیه GSDX 1.14 build 896 تو این بازی از همه سریعتره .
----------------
بازی GOD hand با بیلد 396_X3_pcsx2 و پلاگین گرافیکی GSDX 1.10 یا 1.12 اجرا کردم . با vuskip 2 2 که فول فریم اجرا میشد. بخاطر نوع بازی پرش این خیلی کم بچشم میاد . ( بچه هایی که سیستمشوم قویه یا دو هسته ای هست . اول با تنظیم 1 1 شروع کنند و بعد اگه دیدن سرعت مناسب نیست 2 2 کنن . )

-----------------------
بازی تیکن 5 هم که خوب همون تنظیم بلادی رور هست . دیگه . دقیقا عین همونه .

آخرین ویرایش:

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
كسي نميخواد بازيها pes2009 smack down2009 fifa street2 را بازي كنه و تنظيمات بذاره واقعا جاي تعجب داره
دوتا پست بالاتر رو میخوندی بد نبود !
نوشته شده توسط Golden7light
و تنظيمات بازي Smackdown 2009 كه 92% اجرا ميشه (يني تقربيا فول فريم)
شما بايد از pcsx2_Pg_VM استفاده كنيد. اونو تو همون پوشه‌ي 1176 يا جديدتر بريزين. دقت كنيد كه قبل از اينكه pcsx2_Pg_VM رو اجرا كنيد، محتويات پوشه‌ي ini رو حذف كنيد. وگرنه اجرا نميشه
تنظيمات رو هم از اينجا بگيرين.
تنظیمات بازی های دیگت رو من ندیدم . میگردم برات ( البته الان وقت ندارم . سر فرصت پیدا کردم حتما برات میزارم . طی این مدت خودت هم میتونی تو سایت هایی که صفحه قبل دادم دنبال بازی هات بگردی . اگه پیدا کردی لطف تنظیمات اونجا رو اینجا هم بزار تا بقیه هم استفاده کنند )

Golden7light

کاربر سایت
Aug 29, 2008
234
تنظيمات بازي Kombat Armagedon_U
براي اجرا شما بايد اين بيلد و پلاگين رو دان كنيد. حتما از همين بيلد استفاده كنيد چون با بعضي بيلدهاي جديدتر اجرا نميشه
تنظيماتش هم به صورت عكس هستش. از اينجا بگيريد.

بازيش هم به صورت زير اجرا شده.
1242570163.jpg

(با عرض پوزش از مستر عزيز به خاطر دادن لينك براي تنظيمات:( )

metalex

کاربر سایت
May 4, 2009
41
نام
احسان
بازی تیکن فقط با بایوس USA درست اجرا میشه
بازی GOW فقط با بایوس اروپا
بازی متالگیر هم با بایوس ژاپن

توی این بسته 197 پچ بازی هم هست.

بیلد رو از اینجا دانلود کنید
پلاگین از اینجا دانلود کنید
پچ ها رو از اینجا دانلود کنید

به تنظیمات بیلد دستی نزنید و فقط بازی رو اجرا کنید.

لذت ببرید

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
و تنظيمات بازي Smackdown 2009 كه 92% اجرا ميشه (يني تقربيا فول فريم)
شما بايد از pcsx2_Pg_VM استفاده كنيد. اونو تو همون پوشه‌ي 1176 يا جديدتر بريزين. دقت كنيد كه قبل از اينكه pcsx2_Pg_VM رو اجرا كنيد، محتويات پوشه‌ي ini رو حذف كنيد. وگرنه اجرا نميشه
تنظيمات رو هم از اينجا بگيرين.

من تنظيمات Kombat Armagedon_U و Shinobi_U و Aeonflux_U و Final Fantsay X-2_U رو دارم (به صورت فول فريم) اگه شما استقبال كردين، منم ميذارم(هركر هرچي داره بذاره)
من تنظيمات را انجام دادم ولي تا قبل بازي ميره و يك دفعه تصوير ميره البته با8 pcsx2-r 123 ولي با 1176 درست شد

آخرین ویرایش:

DESENY

کاربر سایت
Apr 21, 2009
24
سلام.میخواستم ببینم میشه با سیستمم بازی های GOD OF WAR2 و ONIMUSHA DOWN OF DREAMS رو بازی کنم.
مشخصات سیستم زغالیه من:
Graphic:8400GS
RAM:2GIG
CPU:3.2
اگه میشه لینک دانلود پلاگینها و بایوس ها و خود نرم افزار رو اگه میشه بزارید.
ممنون.

MAHDIPSP

کاربر سایت
Jul 27, 2008
86
سلام دوستان لطف کنید تنظیمات مربوط بازی FIFA STREET 2 هم بزارید چون مشکلش فقط توی بازی است چون بازیکنان نصفه نیمه دیده میشن

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
سلام دوستان لطف کنید تنظیمات مربوط بازی FIFA STREET 2 هم بزارید چون مشکلش فقط توی بازی است چون بازیکنان نصفه نیمه دیده میشن
دوست من اين بازي مشكل دارد من هم اين بازي را دارم ولي كسي تنظيمات براي اين بازي ندارد

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
تنظيمات mortal kombat shaolin monks
urban reign
need for speed hot pursuit2
midnight clup3

من هر كاري كردم نتونستم اين بازيها را انجام بده سرعت افتضاع بود هم با بيلدهاي جديد و قديم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر