1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
    بستن اطلاعیه

save کردن بازی های ps2 بر روی flash memory

گفتگو در 'مشکلات،راهنمایی و آموزش ها' ایجاد شده توسط vahid1400, ‏Sep 29, 2006.

1. darya2050

کاربر سایت

[FONT=&amp]سلام، من[/FONT][FONT=&amp] بازی[/FONT][FONT=&amp] Alias [/FONT][FONT=&amp]رو [/FONT][FONT=&amp]از [/FONT][FONT=&amp]اینترنت[/FONT][FONT=&amp] دانلود [/FONT][FONT=&amp]کردم[/FONT][FONT=&amp] و [/FONT][FONT=&amp]تازه [/FONT][FONT=&amp]متوجه[/FONT][FONT=&amp] شدم[/FONT][FONT=&amp] جزء [/FONT][FONT=&amp]سری [/FONT][FONT=&amp]بازی[/FONT][FONT=&amp]های[/FONT][FONT=&amp] Xbox [/FONT][FONT=&amp]است[/FONT][FONT=&amp] اما[/FONT][FONT=&amp] روی[/FONT][FONT=&amp] کامپیوتر [/FONT][FONT=&amp]نصب[/FONT][FONT=&amp] می[/FONT][FONT=&amp]شه[/FONT][FONT=&amp]،[/FONT][FONT=&amp]حالا [/FONT][FONT=&amp]برای[/FONT][FONT=&amp] سیوش [/FONT][FONT=&amp]مشکل[/FONT][FONT=&amp] دارم [/FONT][FONT=&amp]چون[/FONT][FONT=&amp] وقتی[/FONT][FONT=&amp] می[/FONT][FONT=&amp]خوام [/FONT][FONT=&amp]سیو [/FONT][FONT=&amp]کنم[/FONT][FONT=&amp] میگه[/FONT][FONT=&amp] ظرفیت[/FONT][FONT=&amp] xbox [/FONT][FONT=&amp]پره [/FONT][FONT=&amp]و [/FONT][FONT=&amp]بازی [/FONT][FONT=&amp]رو[/FONT][FONT=&amp] سیو [/FONT][FONT=&amp]نمی[/FONT][FONT=&amp]کنه[/FONT][FONT=&amp]،[/FONT][FONT=&amp] حالا[/FONT][FONT=&amp]می[/FONT][FONT=&amp]خوام [/FONT][FONT=&amp]بدونم[/FONT][FONT=&amp] راهی[/FONT][FONT=&amp] برای[/FONT][FONT=&amp] سیوش [/FONT][FONT=&amp]هست [/FONT][FONT=&amp]یا نه ؟[/FONT][FONT=&amp] اگه[/FONT][FONT=&amp] راهی[/FONT][FONT=&amp] هست [/FONT][FONT=&amp]لطفاً [/FONT][FONT=&amp]کامل [/FONT][FONT=&amp]توضیح [/FONT][FONT=&amp]بدید[/FONT][FONT=&amp].[/FONT]

2. darya2050

کاربر سایت

سلام من قبلا درباره سیو بازی آلیاس سوال کردم.آیا کسی درباره سیوش چیزی می دونه؟

3. KRIT*S

کاربر سایت

منم میخوام همینکارو بکنم
    سیو بازی در فلش مموری یو اس بی
    صفحات اولیه رو یه نگاهی کردم ولی نمیدونم کدوم راه عملی تره..
    چطوری میشه اخر اینکار رو کرد؟

4. KRIT*S

کاربر سایت

بکس کسی نظری نداره؟