محبوبترین سبک در بین بازی های کامپیوتری ( با نظر سنجی )

محبوبترین سبک ؟

• اکشن اول شخص ( First Person Shooter )

رای‌ها: 115 25.6%
  • اکشن سوم شخص ( Third Person Shooter )

رای‌ها: 59 13.1%
  • اکشن - ماجرایی ( Action - Adventure )

رای‌ها: 103 22.9%
  • ماجرایی ( Adventure )

رای‌ها: 24 5.3%
  • نقش آفرینی ( Role Playing Game )

رای‌ها: 75 16.7%
  • استراتژیک ( Strategy )

رای‌ها: 50 11.1%
  • اتومبیل رانی ( Racing )

رای‌ها: 6 1.3%
  • ورزشی ( Sport )

رای‌ها: 13 2.9%
  • شبیه سازی ( Simulation )

رای‌ها: 4 0.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    449

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
البته شوتر اول شخص میتونه ماجرایی ( ادونچر هم باشه ... )
من سبک مورد علاقم اکشن ادونچر سوم شخصه ...
بعد شوتر (ادونچر) سوم شخص
بعدم RPG ( البته نوبتیش)
از استراتژیک هم متنفرم ...
کلا" خوره ی کومبو هستم :D

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
من اول FPS رو دوست دارم. بعدش هم Action Adventure رو.(به خاطر وجود بازی هایی مثل GTA.)

درضمن ژانر Hack 'n Slash خیلی جاش تو لیست خالیه...

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سبک مورد علاقه ی من که Stealth-Action هست.حالا چون نداره به نزدیکترینش یعنی Action-Adventure رای دادم!:d
بعدش هم FPS از نوع PCـش!
بعد TPS از نوع کنسولیش!!!:d

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
من با بازی های اول شخص بیشتر حال می کنم!!مخصوصا mw2!!
چون اولا واقعی تره چون از دید اول شخصه (مثل خودمون!!) و دوما اکشنشون خیلی جذاب تر و هیجان انگیز تره!!(مثلا ساده ترین صحنه های اکشن mw2 به بهترین شکل ممکن جذاب بود!!

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
من اکشن سوم شخص رو بیشتر میپسندم چون بیشتر حالات فرد تحت کنترل قابل دیدنه و اکثر این بازی ها دارای گرافیک خوبی هستند. مخصوصا رزیدنت اویل4 و 5

آخرین ویرایش:

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سبکهای مورد علاقه من میشه گفت اول: پلتفرمرها! و Beat-'Em-Up و همینطور Shoot-'Em-Up:کلا (این بازیهای آرکید مانند که حتی در کمترین زمان بیشترین لذت رو میارند: این رمز موفقیت وتکرار این بازیهاست!شما شاهکار گرافیک بازیها رو هم تموم کنید 2 بار دیگه شاید بازیش کنید عمرا بیشتر بشه! ولی این سبکهایی که گفتم هر موقع فرصت بشه تکرارشون خسته کننده نیست! لذت همیشگی دارند)
Beat-'Em-Up مثل شورش سگا !!! 1000 بار دیگه هم میشه بازیش کرد!!! یا مثلا Comix Zone
Shoot-'Em-Up مثل کنترا (آواتار خودم) تا حالا بیشتر از صد بار تمامش کردم!!!!
2D Platformer که ماریو نذاشت رقیب بیاد واسش!
3D Platformer که شاهکارهایی مثل Conker's Bad Fur Day کنسول نینتندو 64 یا Castlevania رو در بر میگیره!
البته چون تو نظرسنجی ندیدمش!! بنابراین دومین انتخاب خودم یعنی اکشن ادونچر رو رای دادم! که البته در این بخش از زیر مجموعه هاش مثل Fantasy Action Adventure که دارای شاهکارهای بدون برو برگرد زلدا هست به شدت استقبال میکنم! همچنین سری Resident Evil البته به غیر از این آخریش که شوتر شده بود دیگه!!از سبک ورزشی هم خوشم میاد به شرطی که فوتبال یا تنیس باشه! بسکتبالش تهوع آوره!
سبک مورد تنفر من: Role-Playing و استراتژی(به شدت: اه اه اه) ! اما Action Role-Playing رو خیلی خوشم میاد! مثل legend of Oasis کنسول سگا!
کلا هم با بازیهای جدید زیاد حال نمیکنم!! مسخره کردن خودشونو! صد تا نمایشگاه راه میندازند چند سال مردم تو کف نگه میدارن (ما ها هم ساده) !!! بعد که بازیه میاد 2 روزه تموم میشه دیگه طرف رغبت نمیکنه بازیش کنه دوباره!!!
هنوز دود از کنده بلند میشه!!!! یادش بخیر!!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر