چگونگی رایت سی دی یا دی وی دی پلی استیشن2

گفتگو در 'مشکلات،راهنمایی و آموزش ها' ایجاد شده توسط Master, ‏Nov 6, 2008.

1. SAEED VS DARK

کاربر سایت

نام:
    Saeid
    سلام دوست عزیز highlight
    من برای ps2 دی وی دی زایت میکنم روی مدل فت براحتی اجرا میکنه..ولی رو اسلیم هیچکدوم اجرا نمیشه! متد رایتشون فرق داره با هم؟؟؟

2. highlight

کاربر سایت

سلام دوست گرامی
    در عمل نباید فرقی داشته باشند گرچه برای خودم هم روی فت خیلی راحت میاورد ولی توی اسلیم فکر میکنم (اطمینان ندارم) که لنزش با اون قدرت عمل نکنه. در هر صورت رایت به یه شکل هستش.

3. aidin018

کاربر سایت

نام:
    aidin
    سلام.من نمیتونم تصویرهارو ببینم.این ارور رو میده.[​IMG]
    This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 768x529
    لطفا راهنمایی کنید.با تشکر.

4. sirus1999

کاربر سایت

نام:
    sirus
    سلام.من یه بازی ps2 دانلود کردم .فرمت بازی bin هستش.هرکاری کردم رو ps2 اجرا نشد.(هم یه بار با MagicISO به iso تبدیلش کردم بعد رایتش کردم جواب نداد هم یه بار همینجوری با همون فرمت رایت کردم جواب نداد)چی کار کنم؟من اکثر بازی های ps2 که فرمتشون iso هستش دانلود و رایت میکنم با همین نرم افزارها جواب میده ولی بعضی از بازی ها که فرمتشون bin هستش چه تغییر بدم چه تغییر ندم کار نمیکنه.

5. saeed572

کاربر سایت

آقا عکسا خرابه داداش!!!!! لطف کن عکساتو از نو بذار

6. hamedm1

کاربر سایت

نام:
    hamed
    بهترین برنامه برای write بازی های ps2 alchohol120% است

7. djdkcm

کاربر سایت

سلام چرا برا من عکسای اموزشی بالا باز نمیشه

8. Master

کاربر سایت

نام:
    حسین
    سلام تاپیک مربوط به نزدیک به 10 سال قبله! و عکسا روی parsaspace که تازه اومده بود اپلود شده بودن الان خیلی وقته که از بین رفته . مثلا ادرس یکی از عکسا این بود : http://masterx.parsaspace.com/Tuts/image.JPG
    من باید برادرم رو ببینم که ایا عکسها رو جای دیگه ای اپلود کرده بود اون زمان یا نه اگر بود ویرایش میکنم
    البته سرچ کنید الان دیگه بعیده راهنمایی نباشه ! باید بتونید مقالات مشابه رو پیدا کنید

9. 1383farzad

کاربر سایت

سلام من برای ps2 بازی مورتال کمبت دانلود کردم و وقتی سی دی رو گذاشتم داخلش داخل بازی میره اما وقتی میزنم سینگل پلیر صفحه سیاه میشه لطفا کمکم کنید

10. Armikakavadi960

کاربر سایت

سلام خیلی ممنونم از سایت خوبتون و مطالب مفیدی که در سایت قرار می دهید من یک بازی ps2 دارم میخوام روی dvd رایت کنم ایمیج اون رو گرفتم رایت کردم روی ps2 ولی بالا نمیاره فرمت ایمیج هم bin بود اون رو تبدیل به iso کردم و با برنامه ultraiso رایت کردم ولی ps2 بالا نمیاره 7 تا dvd سوزوندم

11. ali1991380

کاربر سایت

سلام من چهار تا dvd بازی shadow of the colossus رو با کم ترین سرعت با نرم افزار های ultra iso,imgburn و دوبار با ashampoo burning studio رایت کرم اما هیچ کدومو اصلا هیچی نیاورد (حتی ارم ps2 که قبل از اجرای بازی بعد از روشن کردن میاد) دستگاه دوستم هر چهارتاشو بدون هیچ مشکلی اجرا کرد به نظرتون مشکلش چیه.
    دستگاه سالمه بازی های پپشت نقره ای (اورجینال) روکه بیرون میفروشن رو راحت اجرا میکنه با این که به نظر من کیفیتشون کمتره.
    چی کار کنم؟
    نرم افزار ها جدیدترین نسخه هم هستند. مارک dvd ها budget هستش.

12. kevin mp

کاربر سایت

آقا من یه سوال داشتم من پلی استیشن ۲ دارم مدل اسلیم 90004 می خواستم بدونم میشه بازی های ps2 رو از نت دانلود کرد رایت کرد روی DVD و اجرا کرد یا نه باید حتما کنسولم هک یا کپی خور شده باشه
    اگه اینطوره روش کپی خور کردنش رو توضیح میدن

13. godofwar007

کاربر سایت

عکسا چرا بازنمیشن میگه سایز تصویر مناسب نیست