BiteFight : یک بازی جذاب و اعتیادآور به زبان فارسی

سلام
می خواستم یک بازی با حال رو به شما معرفی کنم . اسم این بازی BiteFlight هستش که خیلی بازی جالبیه .
اینم آدرسش
http://s1.bitefight.ir/c.php?uid=27398www.bitefight.ir
راهنمای بازی در خودش هست و پیشنهاد می کنم که خودتون مطالعه کنید
home_splash.jpg

آخرین ویرایش:

sub7

کاربر سایت
Sep 10, 2008
75
نام
Leon
آقا چرا بره من سایت بالا نمیاد؟
2 روزه اینجوری شده ! همه جارو میاره به جز اینجا. کس دیگه ای به همچین مشکلی نخورده؟

برای منم همینطوری شده همه سایت ها باز میشه فقط همین یه سایت باز نمیشه ف یل تر هم نیست که بگی از اونه چرا اینطوریه سرور 1 باز نمیشه ولی سرور 3 و 2 باز میشه:(
فکر کنم دارن تغییراتی میدن:mad:

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
نه عزیزم برا من که درسته !!!
آخه بدون فی لتر شکن که میرم میگه سایت ***ه ولی ****شکن که باز میکنم مینیویسه CAN NOT FIND SERVER... و کلا PAGE ُ پیدا نمیکنه!
برای منم همینطوری شده همه سایت ها باز میشه فقط همین یه سایت باز نمیشه ف یل تر هم نیست که بگی از اونه چرا اینطوریه سرور 1 باز نمیشه ولی سرور 3 و 2 باز میشه:(
خوب خوبه بره شما سرور 2 و 3 باز میشه ولی بره من اصلا BITEFIGHT.IR باز نمیشه:(

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
بچه ها جريان چيه من تا همين 1 ساعت پيش تو بازي بودم (با قري گيت) الان هر كاري مي كنم نميره تو بازي؟:confused:

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
بچه ها جريان چيه من تا همين 1 ساعت پيش تو بازي بودم (با قري گيت) الان هر كاري مي كنم نميره تو بازي؟:confused:
دلیلش همینه دیگه!!!!مردم غزه و سیاست های اسرائیلی و...:D
چون تو اين بازي رد پاي اسرائيل و سياست هاي خود كامه صيهونيستي وجود دارد.

LordSuperBoys

کاربر سایت
Aug 8, 2007
375
نام
حسام
اقا دوستم من هم با یوز من هم با یوز خودش میتونه بدون فیل-تر شک-ن میره ولی ماله من کالا حتی با فی-لتر شک-ن هم صفحه را باز نمیکنه این فری -گیت مسخره هم با فایر فاکس درست حسابی نمیسازه یه فیل-تر شک-ن ندارین که با فایر فاکس هم کار کنه ممنون میشم:biggrin1:

LordSuperBoys

کاربر سایت
Aug 8, 2007
375
نام
حسام

ahmadreza

کاربر سایت
Dec 16, 2005
42
نام
ahmad
منم لولم 7 بود كنار گذاشتم.واقعا وقت گيره.هي بيا تو اينترنت برو تو قبرستون كار كن تا پول در بياري و كسي بهت حمله نكنه و بعدش بري به كارت برسي.واقعا تو اين يكي دو هفته كه بازي كردم و به لول 7 رسيدم زندگي تعطيل شده بود
تازه آخرش هم معلوم نيست چي.خودتون اگه عكس كساني كه بايد باهاشون مبارزه كنيد و همچنين سلاح ها و آيتم ها رو ببينيد واقعا ميفهميد كه كجاي كاريد وچه قدر پول بابت سنگ جهنمي بديد.حالا ميل خودتونه بازي رو كنار بذاريد يا بازهم بازي كنيد تا به لول 200000 برسيد.:laughing:

آخرین ویرایش:

DrAmir

کاربر سایت
Mar 31, 2008
460
دوستان يه آنتی فيل بجز fr**gate بديد لطفاً
چون fr**g*te از سال 2009 اينجوری که خودش نوشته برای يوزرهای غير چينی پولی هست
ميخوام يه سر بزنم ببينم تو بازی چه خبر هست بعد اين همه مدت

fanoos

کاربر سایت
Nov 5, 2006
21