اگر استعداد بازي سازي داري، بيا تو!

گفتگو در 'بازی های ایرانی' ایجاد شده توسط ELISAN, ‏Oct 27, 2008.

1. ELISAN

کاربر سایت

نام:
    مهدی فنائی
    افراد زيادي هستند كه استعداد هاي بسيار خوبي در رشته هاي مختلف دارند. نويسندگي، طراحي، موسيقي، برنامه نويسي و ... و علاقه زيادي هم دارند كه بتوانند يك بازي خوب بسازند. اما به دليل كمبود تجربه يا مشكلات ديگر، موفق نمي شوند و يا حداكثر بازي موفقي نمي توانند بسازند.

خوب ما تصميم گرفتيم براي مديريت اين استعدادها و استفاده از انرژي هاي سرشار اين علاقه مندان، پروژه ي ساخت يك بازي دست جمعي را آغاز كنيم.

به اين شكل هر فردي، با هر ميزان استعداد و تجربه به راحتي در ساخت اين بازي مشاركت خواهد كرد. و نامش به عنوان يكي از عوامل ساخت بازي ثبت خواهد شد.

اگر به اين پروژه واقعا علاقه منديد و فكر ميكنيد استعدادهايي داريد كه بايد آنرا به همگان نشان دهيد، به ما بپيونديد.
    (در صفحه اي كه باز خواهد شد به قسمت بازي سازان آماتور برويد.)

---------------------------
    توضيحات بيشتر:
    ما همچنين پروژه اي را براي حرفه اي ها در نظر گرفتيم.
    هر دوي اين پروژه ها بصورت سورس باز ساخته خواهند شد. و همه ي اعضا به راحتي مي توانند آنرا گسترش دهند.

2. Mamad G.H.A

کاربر سایت

نام:
    محمد غضنفری
    منم براتون آرزوی موفقیت می کنم

3. bplus

کاربر سایت

من از بچگی با mmb کار میکردم و الان هم باهاش برنامه های توپی میسازم. میدونم mmb جزء برنامه های ضعیفه ولی من میتونم کارهای نسبتا خوبی ازش دربیارم. راستش تابستون میخواستم ی کاره ادونچر مثل aurora بسازم ولی چندتا دلیل بود که نتونستم درست کنم:
    1) دست تنها بودم
    2) نتونستم گرافیک کار پیدا کنم
    3) بودجه نداشتم
    4) mmb فقط پلاگین های مخصوص خودش رو میخونه.

ولی با این حال با mmb، تونستم یکسری اسکریپت های مخصوص بازی مثل auto-save, بازی با auto-load, subtitle, quick search, audio settings, cheats, gamepad بسازم
    بعد بازی هم 3بعدی در قالب 2بعدی مد نظرم بود. میخواستم از فایلهای bink برای ویدیوهای بازی استفاده کنم ولی متاسفانه mmb پلاگینهای مخصوص خود mmb رو میخونه نه dll های استاندارد. راستی یک برنامه ی قفل هم برای نصب بازی طراحی کرده بودم که هر سیستمی برای خودش، کد مخصوص خودش رو داشت و اگه اون کد رو نمیزدی، بازی نصب نمیشد.
    راستش من که نتونستم کاری بکنم ولی امیدوارم شما به هدفت برسی.

4. wesly gibson

کاربر سایت

نام:
    مهران
    اگه اشتباه نكنم دوستمون جناب مهدي فنايي هستن!
    عزيز من اين كه نشد كار كه شما اومدي فرومت رو تبليغ كردي خوب اگر قراره با بروبچ بازيسنتر بسازي
    خوب بيا همين جا بساز
    از بس عنوان تاپيكت هم ضايعست بايد بري به بروبچ بازيساز سايت پيام بزني تا بيان!!!
    موفق باشي+خوش باشي

5. mei3am24

کاربر سایت

نام:
    میثم
    وا نشد

سلام من روی به ما بپیوندید کلیک کردم اما یه صفحه زرد امد که
    This Account Has Been Suspended

نوشته بود:(چرا؟

6. محمد رضا mr

کاربر سایت

نام:
    محمدرضا
    بابا شما بد نیست یه نگاهی به تاریخ پست بندازین مال 2سال پیشه)x!!!حالا یکی تاپیکو بالا آورد شما تا تهش نرید!!!:d

7. mei3am24

کاربر سایت

نام:
    میثم
    درخواست همکاری

سلام من میثم میرشکاری هستم/ من با چندتا از دوستان در حال ساخت بازی هستیم. کسانی که علاقه دارن می تونن با من تماس بگیرن . ما الان 4 نفر هستیم. داستان .نوشته شده. کاراکترها در مرحله طراحی هستن و برنامه نویسی هم در مرحله تست و لود ورتکس هست.
    کسانی که در مدل سازی - انیمیت - تکیچر و ... علاقه مند هستند تماس بگیرن تا قرار بزاریم و با هم صحبت کنیم/09355119730

8. sash2020

کاربر سایت

نام:
    Masoud
    دوسته عزیز من که عاشقه گیم سازی ام ولی الان به جز فتوشاپ چیزی بلد نیستم. تا اخره این تابستون کلاسه طراحی کاراکترمو تموم میکنم و اون موقع می تونم به شما کمک کنم.

9. elika_b

کاربر سایت

آقا اگه كسي دنبال برنامه نويس سه بعدي مي گرده من هستم
    Direct x يا Opengl فرقي نمي كنه
    كسي مصطفي بيگدلي را ميشناسه
    نميشناسيد ايشون پسر عموي بنده در شركت يوبي سافت هستش
    و در ساخت بازي شاهزاده ايراني به عنوان برنامه نويس سه بعدي كار مي كنه و با من در ارتباطه . دوست داشتين به من ندا بدين تا از ايشون سوال بكنم

#9 elika_b, ‏Dec 11, 2011
    آخرین ویرایش: ‏Dec 11, 2011
  10. doostanehsoft

کاربر سایت

نام:
    Mojtaba
    اين تاپيك مال دوسال پيش هستا! :D

11. elika_b

کاربر سایت

مشكلي نيس
    حالا من گفتم هر كي دوس داش همكاري مي كنيم

12. ebiblog

کاربر سایت

نام:
    محمد قمیشی
    بازی

مسلط به گیم میکر (100%)،نرم افزار fpsc با (100%) ، طراح مراحل ، داستان نویسی ، ایده پردازی

درحال حاضر روی پروژه رویاهای شب دارم کار می کنم تو گوگل سرچ کنید

برچسب ها: