Konami Soccer Training Center

به Konami Soccer Training Center یا KSTC ( نام‌گذاری از خودمه
39.gif
) خوش اومدین.

این تاپیک برای آموزش تمام بازی‌های فوتبالی هست که Konami سازنده و ناشر اون‌هاس.
16.gif
چه WE چه PES فرقی نداره. سعی می‌کنیم تاپیک کلی و جامع باشه تا به درد همه بخوره.

اینجا ما یه کلاس آموزشی مجازی
18.gif
درست می‌کنیم که هدف شاگردهاش کسب مهارت توی این بازی‌هاس. هر کسی هر چیزی بلده، می‌تونه یاد بده.
301.gif
از دریبل‌های عجیب و غریب گرفته تا استراتژی‌های پیچیده. حالا به هر نحوی که شده. می‌تونه عکس بذاره، Replay بذاره، و یا فقط نوشتاری توضیح بده.
112.gif

هر کسی هم هر سوالی داره می‌تونه بپرسه.
64.gif

برای شروع من می‌خوام درخواست کنم هر کسی هر نوع دریبلی که بلده انجام بده، اینجا چگونگی انجامش رو هم با دکمه‌های PS2 هم PC و هم بقیه کنسول‌ها توضیح بده. فقط یادش باشه که به نسخه‌ی بازی هم اشاره کنه و بگه این دریبل در کدوم نسخه‌ها قابل انجامه.

این تازه شروع کاره. برنامه‌ی اصلی ما اینه که تمام قسمت‌های تمرینی WE یا PES رو که توی خود بازی وجود دارن، به فارسی برای همه توضیح بدیم. و قدم بعدیمون اینه که تمام تنظیماتی رو که توی قسمت Formation Setting وجود دارن، معرفی کنیم و کاربرد هر کدوم رو بنویسیم و...

خلاصه اساتید و شاخ‌های این بازی بیان وسط تا ببینیم چه چیزی برای عرضه در کلاس KSTC دارن.
83.gif

پس بریم برای Warm Up !
227.gif

پ.ن: از همه‌تون شاخ ترم
191.gif
جرئت دارین بیاین جلو
10.gif

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
میشه ثابت کنی؟؟؟؟ عین من عکس بذار...
8.gif
من منظور شما رو نفمیدم منظورت اینه که توی یک نیم فصل اینار رو کردی؟؟؟ یا تو 6 ماه پشت سره هم بازی کردن(مثلا از مهر تا فروردین) اگر منظورت این مورد دوم بود باید بگم که من رونالدینو رو توی 2 هفته بازی کردن توی ماه رمضون اینجوری کردم اگر 6 ماه بازی میکردم چی میشد
9.gif
من منظورم 6 ماه واقعی بود!!:blushing:، شما منظورت از 2 سال، 8فصل تو خود بازی بود؟!

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
PES6 کامپیوتر رو میشه آنلاین بازی کرد ؟ یا مثل counter و بقیه بازیها پچ و سرور کرک شده و اینا میخواد؟
ميشه انلاين بازي كرد.

اما بايد سريال Valid يا همون اصل داشته باشي.

سرور كرك شده هم خبر ندارم.

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
واسه اينكه آنلاين بازي كني به تنظيمات خاصي نياز هست؟؟؟؟؟؟ :confused:

چطوري اصلا ميشه با يكي از دوستات يه جا ديگه بازي كرد :confused: :(

هر كي ميدونه لطفا كمممممممممممممك :((

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
شما منظورت از 2 سال، 8فصل تو خود بازی بود؟!
من منظورم 2فصل توی خود pes 5 بود....گفتم که کلا فقط در عرض 2 هفته رونالدینو رو اینجوری کردم

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
واسه اينكه آنلاين بازي كني به تنظيمات خاصي نياز هست؟؟؟؟؟؟

چطوري اصلا ميشه با يكي از دوستات يه جا ديگه بازي كرد

هر كي ميدونه لطفا كمممممممممممممك

تنظيمات خاص نميخواد بازي اورجينال ميخواد. شما بازي اورجينال داري؟
اگه داشته باشي سريال رو چك ميكنه و وصل ميشه به سرور. همين.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,713
یک نکته ساده وقتی کرنر میزنید برای کات دادن موقع خوردن توپ به پا طرف چپ یا راست رو بگیرید تا کات داخل یا بیرون بده.میدونم که بلد نبودید ولی الان همه میان شاخ میشن.قبول شما آخرش

Core2Duo

کاربر سایت
Nov 20, 2006
168
نام
Rexxxar
یک نکته ساده وقتی کرنر میزنید برای کات دادن موقع خوردن توپ به پا طرف چپ یا راست رو بگیرید تا کات داخل یا بیرون بده.میدونم که بلد نبودید ولی الان همه میان شاخ میشن.قبول شما آخرش
همه اومدیم اینجا که یاد بگیریم و یاد بدیم ;)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
یک نکته ساده وقتی کرنر میزنید برای کات دادن موقع خوردن توپ به پا طرف چپ یا راست رو بگیرید تا کات داخل یا بیرون بده.
شاخ نمیشم...... چون این نکته رو یه 6 یا 7 سالی هست که میدونم...
نکته خیلی سختی هم نیست....
تو آموزشی های خود بازی هم یاد میده
خوب سريالش رو از كجا ميشه گير آورد؟ :confused: :blushing:
بابا بازی اریجینال میخاد...وقتی به سرور متصل بشی اگر بازیت اریجینال باشه خودش چک میکنه و میفرسته تو سرور

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
خوب سريالش رو از كجا ميشه گير آورد؟
نميشه گير آورد. بايد سفارش بدي بازي اورجينال برات بيارن.

يا اينكه از بچه هايي كه بازي اورجينال دارن تو اين سايت سريالشونو بخري. (اگه بفروشن)

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,713
پس یه نکته ظریف دیگه البته تو آموزشش هست ولی کار هر کسی نیست شاید فقط من و dj_mj
پشت محوطه جریمه اگه بتونید یه مثلث بسازید یعنی به صورت یک مثلث پاس بدید بالای 80 درصد گل میشه البته اگه درست انجام بدید

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
پشت محوطه جریمه اگه بتونید یه مثلث بسازید یعنی به صورت یک مثلث پاس بدید بالای 80 درصد گل میشه البته اگه درست انجام بدی
منظورت همون ضربه ایستگاهی 2 ضرب بود؟؟؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,713
مچتو گرفتم اینو دیگه بلد نبودی.برای اینکار بسیار ساده اما مفید اول باید پشت محوطه پاس بدی به بازیکن کناری اون هم باید بده به پشت سری بلافاصله شوت میزنید که تقریبا اکثر مواقع گل میشه من خودم با این ادعا از برادرم که متخصص این کار اثر مواقع گل میخورم البته حرفه ای ها توجه کنن که حتما باید دو گوش محوطه باشه و اون بازیکنی که شوت میزنه با پای تخصصی بزنه.البته در کل من به این سوسول بازی اعتقادی ندارم توپو میگیرم با kaka همه رو دریبل میزنم از گوشه میام تو محوطه(اینطوری طرف مقابل از ترس پنالتی نمیتونه تکل کنه) یه پاس رو به بیرون به adriano و gooooooooooooooool

Core2Duo

کاربر سایت
Nov 20, 2006
168
نام
Rexxxar
مچتو گرفتم اینو دیگه بلد نبودی.برای اینکار بسیار ساده اما مفید اول باید پشت محوطه پاس بدی به بازیکن کناری اون هم باید بده به پشت سری بلافاصله شوت میزنید که تقریبا اکثر مواقع گل میشه من خودم با این ادعا از برادرم که متخصص این کار اثر مواقع گل میخورم البته حرفه ای ها توجه کنن که حتما باید دو گوش محوطه باشه و اون بازیکنی که شوت میزنه با پای تخصصی بزنه.البته در کل من به این سوسول بازی اعتقادی ندارم توپو میگیرم با kaka همه رو دریبل میزنم از گوشه میام تو محوطه(اینطوری طرف مقابل از ترس پنالتی نمیتونه تکل کنه) یه پاس رو به بیرون به adriano و gooooooooooooooool
بابا بیخیال :D

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
مچتو گرفتم اینو دیگه بلد نبودی.
منظورت رو نمیگیرم.....مبهم حرف میزنی....اگر منظورت پاس به عقب از گوشه های محوطه جریمه هست که چیز جدیدی نیست...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر