Konami Soccer Training Center

به Konami Soccer Training Center یا KSTC ( نام‌گذاری از خودمه
39.gif
) خوش اومدین.

این تاپیک برای آموزش تمام بازی‌های فوتبالی هست که Konami سازنده و ناشر اون‌هاس.
16.gif
چه WE چه PES فرقی نداره. سعی می‌کنیم تاپیک کلی و جامع باشه تا به درد همه بخوره.

اینجا ما یه کلاس آموزشی مجازی
18.gif
درست می‌کنیم که هدف شاگردهاش کسب مهارت توی این بازی‌هاس. هر کسی هر چیزی بلده، می‌تونه یاد بده.
301.gif
از دریبل‌های عجیب و غریب گرفته تا استراتژی‌های پیچیده. حالا به هر نحوی که شده. می‌تونه عکس بذاره، Replay بذاره، و یا فقط نوشتاری توضیح بده.
112.gif

هر کسی هم هر سوالی داره می‌تونه بپرسه.
64.gif

برای شروع من می‌خوام درخواست کنم هر کسی هر نوع دریبلی که بلده انجام بده، اینجا چگونگی انجامش رو هم با دکمه‌های PS2 هم PC و هم بقیه کنسول‌ها توضیح بده. فقط یادش باشه که به نسخه‌ی بازی هم اشاره کنه و بگه این دریبل در کدوم نسخه‌ها قابل انجامه.

این تازه شروع کاره. برنامه‌ی اصلی ما اینه که تمام قسمت‌های تمرینی WE یا PES رو که توی خود بازی وجود دارن، به فارسی برای همه توضیح بدیم. و قدم بعدیمون اینه که تمام تنظیماتی رو که توی قسمت Formation Setting وجود دارن، معرفی کنیم و کاربرد هر کدوم رو بنویسیم و...

خلاصه اساتید و شاخ‌های این بازی بیان وسط تا ببینیم چه چیزی برای عرضه در کلاس KSTC دارن.
83.gif

پس بریم برای Warm Up !
227.gif

پ.ن: از همه‌تون شاخ ترم
191.gif
جرئت دارین بیاین جلو
10.gif

asalar

کاربر سایت
Jul 6, 2006
451
نام
ابوالفضل
نحوه زدن گل از وسط زمين

نحوه زدن گل از وسط زمين:
براي اين كار براي اينكه شوتتون با دقت زده بشه نبايد بازيكني شما را تحت فشار قرار داده باشه
و يا به طرف شما تكل رفته باشه چون در اين صورت احتمال گل شدن پايين مي ايد
و اما نحوه زدن ضربه :هنگامي كه شما در دايره وسط زمين هستيد براي اينكه شوتتان محكمتر زده شود
كليدr1و سپس كليدr2را بزنيد تا بازكن كمي توپ را به جلو بندازد البته اين كار را حتما نميخواد انجام
بدين فقط در صورتي كه بخواين شوتتون محكمتر زده بشه اين كار را بايد كرد
حال كه فرصت براي شوت زدن آمادست كليد R1(تند)وسپس مربع(شوت) را نگه داريد هنگامي كه
قدرت شوت تا حدود 80 در صد رسيد شما همزمان با آن كليدجهت نماي بالا وجلو را با هم نگه داريد
در اين هنگام چون شما وسط زمين هستيد دروازبان حريف نيز كمي جلوتر از محوطه شش قدم هست
وشما با اين شوت اونو غافلگير كرده وبه صورت چيپ گونه توپ را از بالاي سر دروازبان وارد دروازه ميكنيد البته اين كار نياز به كمي تمرين دارد;)

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,580
نام
محمدرضا
اگر در شرایط خاص باشید و بازیکن خودی نزدیکتون باشه با چند بار زدن L1 (البته با رونالدینیو)از او پاس ها معروف رونالدینیو رو می تونید بدید.

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
تاپیک خوابید که یعنی هیچکس هیچی نمی خواهد بگه؟؟؟

راست می‌گه نخوابین، بیدار شین، وگرنه یخ می‌زنین!

آقا بحث تکنیک رو فعلا ول کنیم و بریم سراغ تاکتیک. اولین سوال رو من می‌پرسم:

انواع سیستم‌های دفاعی رو که شامل: Normal, Sweeper و Line Defence هستن توضیح بدین. مخصوصا این حالت Sweeper که گویا فقط برای بازی‌کن‌های خاصی از یک شیوه ممکنه. چرا؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
راست می‌گه نخوابین، بیدار شین، وگرنه یخ می‌زنین!
:cool:
انواع سیستم‌های دفاعی رو که شامل: Normal, Sweeper و Line Defence هستن توضیح بدین. مخصوصا این حالت Sweeper که گویا فقط برای بازی‌کن‌های خاصی از یک شیوه ممکنه. چرا؟
خوب شما سوال کنید من جواب میدم

اول اینکه Sweeper نیساز به بازی کن خاصی نداره فقط کافیه یه دفاع وسط داشته باشی :)
بعد از اینکه دفاع مورد نظرت رو انتخاب کردی....اون دفاع در زمین به جمع کردن توپ هایی که پشت دفاع شما پایین میان کمک قابل ملاحظه ای میکنه....یعنی خلاصه به دفاع شما عمق میده تا از عمق دفاع ضربه نخورید
حالت LINE DEFENCE هم که دفاع خطی هست ریسکش زیاده ولی من خودم از 3 دفاع خطی استفذه میکنم ولی خوب هم میتونم جمعش کنم ....ولی پیشنهاد میکنم اگر اولین بارتون هست میخاهید این دفاع رو استفاده کنید حتما 4 تا دفاع بچینید تا بتونید جمهش کنید...
normal هم تم خاصی نداره هر جور دفاعت رو بچینی همونجور بازی میکنن....

اگر سوالی دارید بپریسد تا من در خدمت باشم...

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
تو سگا یادمه international supper star soccer dlx روپایی داشت، با حال بود
میرفتی پشت نقطه پنالتی نگه میداشتی و b رو میزدی توپ که بالا اومد یه c جهت دروازه میزدی با یه برگردون عالی توپ گل میشد(یادش بخیر چه دورانی بود)
58.gif
58.gif
58.gif

Core2Duo

کاربر سایت
Nov 20, 2006
168
نام
Rexxxar
میرفتی پشت نقطه پنالتی نگه میداشتی و b رو میزدی توپ که بالا اومد یه c جهت دروازه میزدی با یه برگردون عالی توپ گل میشد(یادش بخیر چه دورانی بود)
58.gif
58.gif
58.gif
آره ...
راستی کسی تکنیک بلند کردن توپ رو بلده ؟
مثلا کسی از کنار، تکل بره، شما میتونی توپ رو از رو پاش بلند کنی :cheesygri

Core2Duo

کاربر سایت
Nov 20, 2006
168
نام
Rexxxar
خیلی سریع r2 یا روی کیبرد C رو بزن
نه منظورم این نبود .. این کار رو خود بازیکن بعضی وقتا خودش هم انجام میده :D

رو کامپیوتر نمیدونم.
رو PS2 ، انالوگ راست رو سریع یه بار پایین یه بار بالا بزن. منظورم اون بود :biggrin1:
تکل حریف رو اینجوری جا بذاری خیلی حال میده ;)

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآي نفس كش :biggrin1: :p

يكي بياد با من online بازي كنه ببينه دنيا دسته كيه

بياين جلو ببينم:gunner:

من اصلا به اين اصول و دريبلايي كه شما ميگين اعتقاد ندارم. نه بلد نباشم بعضي وقتا هم به ندرت استفاده ميكنيم ولي كي ميره اين همه راه رو:devil:

:shrewd: :shrewd: :shrewd: :shrewd: كسي نيست بياد با من بازي تا از خودش نا اميدش كنم ؟؟؟

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
برای یک پشم ریزان عکسی از قدرت های رونالدینیو در مستر لیگ سال 2007 براتون میذارم یعنی 2 سال باهاش کار کردم!!!
خسته نباشی شما، من 6 ماه با رونی تو چلسی کار کردم همه ی اسکیل هاش 99 شد به جز کیپر اسکیل و دیفنسش!!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
خسته نباشی شما، من 6 ماه با رونی تو چلسی کار کردم همه ی اسکیل هاش 99 شد به جز کیپر اسکیل و دیفنسش!! __________________
میشه ثابت کنی؟؟؟؟ عین من عکس بذار...
8.gif
من منظور شما رو نفمیدم منظورت اینه که توی یک نیم فصل اینار رو کردی؟؟؟ یا تو 6 ماه پشت سره هم بازی کردن(مثلا از مهر تا فروردین) اگر منظورت این مورد دوم بود باید بگم که من رونالدینو رو توی 2 هفته بازی کردن توی ماه رمضون اینجوری کردم اگر 6 ماه بازی میکردم چی میشد
9.gif

در ضمن من رونالدینیو رو هر 1 بازی در میون میذاشتم بیرون چون stamina پایین بود و injury b .... هر تکل ===== مصدومیت

آخرین ویرایش:

Core2Duo

کاربر سایت
Nov 20, 2006
168
نام
Rexxxar
این مورد دوم بود باید بگم که من رونالدینو رو توی 2 هفته بازی کردن توی ماه رمضون اینجوری کردم

خوبه مسیحی بوده، جون داشته :biggrin1: :cheesygri

PES6 کامپیوتر رو میشه آنلاین بازی کرد ؟ یا مثل counter و بقیه بازیها پچ و سرور کرک شده و اینا میخواد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر