Konami Soccer Training Center

به Konami Soccer Training Center یا KSTC ( نام‌گذاری از خودمه
39.gif
) خوش اومدین.

این تاپیک برای آموزش تمام بازی‌های فوتبالی هست که Konami سازنده و ناشر اون‌هاس.
16.gif
چه WE چه PES فرقی نداره. سعی می‌کنیم تاپیک کلی و جامع باشه تا به درد همه بخوره.

اینجا ما یه کلاس آموزشی مجازی
18.gif
درست می‌کنیم که هدف شاگردهاش کسب مهارت توی این بازی‌هاس. هر کسی هر چیزی بلده، می‌تونه یاد بده.
301.gif
از دریبل‌های عجیب و غریب گرفته تا استراتژی‌های پیچیده. حالا به هر نحوی که شده. می‌تونه عکس بذاره، Replay بذاره، و یا فقط نوشتاری توضیح بده.
112.gif

هر کسی هم هر سوالی داره می‌تونه بپرسه.
64.gif

برای شروع من می‌خوام درخواست کنم هر کسی هر نوع دریبلی که بلده انجام بده، اینجا چگونگی انجامش رو هم با دکمه‌های PS2 هم PC و هم بقیه کنسول‌ها توضیح بده. فقط یادش باشه که به نسخه‌ی بازی هم اشاره کنه و بگه این دریبل در کدوم نسخه‌ها قابل انجامه.

این تازه شروع کاره. برنامه‌ی اصلی ما اینه که تمام قسمت‌های تمرینی WE یا PES رو که توی خود بازی وجود دارن، به فارسی برای همه توضیح بدیم. و قدم بعدیمون اینه که تمام تنظیماتی رو که توی قسمت Formation Setting وجود دارن، معرفی کنیم و کاربرد هر کدوم رو بنویسیم و...

خلاصه اساتید و شاخ‌های این بازی بیان وسط تا ببینیم چه چیزی برای عرضه در کلاس KSTC دارن.
83.gif

پس بریم برای Warm Up !
227.gif

پ.ن: از همه‌تون شاخ ترم
191.gif
جرئت دارین بیاین جلو
10.gif

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
سلام
روش استپ کردن توپ
هنگام دریافت توپ دکمه R2 را نگه دارید
با گرفتن دکمه جهت می توانید مدافع حریف را جا بگذارید:cool:
برید حال کنید

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
پ.ن: از همه‌تون شاخ ترم
191.gif
جرئت دارین بیاین جلو
10.gif

سلام

تاپیک عجیبی و در عین حال جالبیه

خوب
من از این سری ها همیشه فقط PES رو بازی کردم (فرقی هم با WE نداره البته) اونم با PS2
اصلاً دو سبک بازی فقط کنسولش حال میده
اولی فوتبال
دومی هم فایتینگ (Fighting)
فقط هم برا کل کل

بهر حال فعلاً یه مورد بگم و برم:

توی PES برای اجرای دریبل چرخشی (همون زیدانی) در هنگام حرکت به مقابل آنالوگ راست رو بسرعت، 360 درجه در جهتی که دوست دارین دور بزنین بچرخونین (CW و یا CCW) ... بازیکن مقابل جا می مونه ... البته این در PS2 صادقه؛ در PC رو نمی دونم ...

بقیه ی تکنیک ها هم که یادم میاد یکم سختن
باید براشون یه جورایی آموزش با عکس داد که وقت گیره خوب ... منم مدتهاست که اصلاً بازی نمی کنم ...

در ضمن یه پیشنهاد هم دارم

ضربات آزاد و کرنر ها هم می تونن طرفدارای زیادی داشته باشن ... ;)

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام

فقط یک نکته ای را در رابطه با تفاوت PES در PS2 و PC بدم که این دو نسخه از لحاظ گیم پلی هیچ گونه فرقی با هم ندارند و تنها فرقی که در این دو نسخه وجود داره اینکه در PC گرافیک بازی بالاتره! تمامی حرکات و دکمه های آنها در هر دو نسخه یکیه. برای اطمینان از این موضوع هم فقط کافیه یک دسته PS2 را به PC وصل کنید و بعد شباهت را خودتون کاملا احساس کنید.
حیف که من pes5 رو بازی نکردم زیاد و بعد از pes4 که توش خوره بودم :) دیگه نرفتم دنبالش وگرنه یه رقابتی می کردم:)

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
ضربات آزاد و کرنر ها هم می تونن طرفدارای زیادی داشته باشن ...

راستی ضربه‌ی آزاد با دکمه‌های کیبورد، به صورت دو نفره، و این‌که بخوای یکی توپ رو برای اون‌یکی قل بده و اون‌یکی شوت بزنه چطوریه؟

سوال بعدی این‌که امکان شبیه سازی آنالوگ‌ها روی کیبورد نیست؟ یعنی با کیبورد نمی‌‌شه دریبل زیدانی زد؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
راستی ضربه‌ی آزاد با دکمه‌های کیبورد، به صورت دو نفره، و این‌که بخوای یکی توپ رو برای اون‌یکی قل بده و اون‌یکی شوت بزنه چطوریه؟
خداییش هنوز اینو بلد نیستی چه جوری میخای منو له کنی؟؟؟؟ :love:
اول این دکمه هایی که میگم به صورت defualt هست.....
برای این کار اولا به یه ضربه ایستگاهی نیاز داریم... بعد از اینکه گرفتیم دگمه z رو نگه میدارم تا یک نفر دیگه هم کنار توپ بیاد....
حالا میرسیم به نقطه حساس اینجا باید سرعت عملتون باید زیاد باشه.....
دگمه Q رو نگه میداریم بعد در عین حال که Q رو نگه داشتیم X رو میزنیم تا یه پاس بده بعد بلافاصله شما دگمه a رو به اندازه دلخواه می گیرید تا به اندازه دلخواه پر بشه.....
بازم میگم این دگمه ها به صورت defualt هست...
ای شیطون بگو بینم این تکنیک رو واسه چی میخای؟؟؟ نکنه میخای اون کاری رو که منم میکنم تو هم انجام بدی
برای یک پشم ریزان عکسی از قدرت های رونالدینیو در مستر لیگ سال 2007 براتون میذارم یعنی 2 سال باهاش کار کردم!!!
http://www.bazicenter.com/forums/[u....xs.to/xs207/06392/r22.jpg.xs.jpg[/img][/url]

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
برای زدن دریبل زیدانی انالوگ رو روشن کنید با آنالوگ بدون سرعت حرکت کنید و بلافاصله جهت های اصلی رو 360 درجه بچرخونید
برای دریبل کشویی هم R2 رو درحالی که ایستاده اید نگه دارید و جهت به عقب بدید تا دریبل کشویی بزنه
برای دریبل رونالدینیو هم L1 رو پشت سر هم بزنید تا دریبل انجام بشه این دریبل روی رونالدینیو و کریستیانو رونالدو قابل انجام هست.

بسه دیگه واسه امروز رو دل میکنید!!! :cool:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
برای دریبل رونالدینیو هم L1 رو پشت سر هم بزنید تا دریبل انجام بشه این دریبل روی رونالدینیو و کریستیانو رونالدو قابل انجام هست.
علاوه بر اين دو بازيكن كه گفتي "رونالدو" هم اين قابليت رو داره.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
من کلا چون از رئال و رونالدو متنفرم این رو نمیدونستم!!
حالا كه بحث دريبل رونالدينيو شد بزار كامل بگم:

دريبل رونالدينيو با زدن سه بار پشت سر هم L1 هست ( همون طور كه dj_mj گفت) اما يه جور ديگه هم ميشه اينو زد كه با زدن سه بار پشت سر هم R2 هست. حركت فوق العاده اي هست.

كساني قابليت زدن اين دريبل رو دارن اينا هستند:

Ronaldinho - Ronaldo - C Ronaldo - Ibrahimovic - Cisse

Cisse در تيم ليورپول و Ibrahimovic در تيم يوونتوس و C Ronaldo در تيم منچستر يونايتد و Ronaldinho در تيم بارسلونا و Ronaldo هم در تيم رئال مادريد هستند كه ميتونيد با تك تكشون اين حركت رو انجام بديد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر