تاپیک Xbox 360 داران قم

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اگه جاهای دیگه غیر از پاساژ توی خیابونها بازی هاش پیدا می شه لطفا آدرس بدید.
اول سلام
بعدش یه توصیه به دوستان بکنم بیخیال بازی360 توی قم بشین همون تهران سفارش بدین بهتره.اون 2000 توی کویتی بازی میاره دونه ای 6000 تومن خودش 3000 تومن از پرتو خریده بقیه هم از این بهتر نیستن مثلا اون هزاره نما چند میده؟
من الان از مهدی بازی رو ورباتیم دارم 3500 میخرم ولی این مغازه های قمی شاهکارشون بازیای نکست جن روی تی گیت و ای وان هست اونم کمه کم 5000 تومن
اصلا خرید کنسول منسول رو بیخیال تو قم یارو 360 گذاشته پشت ویترین نوشته دستگاهی سحرانگیز با بازی هایی عین واقعیت(یه چیزی هول هوش این)
فکر کرده هیچ کس غیر اون 360 نداره. البته همه شهرستانا همین جوره من اصفهان رفتم از قم بدتر بود و گرونتر میدادن
ولی خودمونیم مغازه های تهران هم کلاهبردار توشون زیاده.یه ارمیچر برام عوض کرد 30 تومن ازم گرفت قبلش انقدر توصیه کردن که توی قم ممکنه 360 بترکه منم ناشی بردم تهران ولی این اقا مهدی بازیاش عالین چند تا دیگه از رفیقام هم از او می خرن.
برا کنسول هم از پرتو یا اقا پیام بگیرین.
سلام بر بچه قمی ها
من چند تا بازی دارم که همشون تقریبا نو هستن و بعضی هاشونو بازی میکنم اگه کسی بازی ای خواست بگه قرار میزاریم یه جایی من میام تحویل میدم
بازیات روی چه دیسکیه و قاب و کاور داره یا نه و لیستشون رو با اطلاعات کامل بده.

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
در ضمن مگه نیروگاه چشه!!چون مغازه های لوکس نداره یا دخترای علاف و هرزه نداره و ادمای زحمت کش به جای ادمای اتو کشیده توش زندگی میکنن شما باید اینجوری به اهالیه اون منطقه توهین کنی.
من یه موی یه بچه نیروگاه رو به صد تا بچه سوسوله صفاییه نمی دم همینه ماها پیشرفت نمی کنیم و وضعمون این جوریه. فقط به زرق و برق جامعه نگاه میکنیم و طبقات پایین تر رو به مسخره می گیریم نتیجش هم همین اوضاعیه که الان داریم.

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
در ضمن مگه نیروگاه چشه!!چون مغازه های لوکس نداره یا دخترای علاف و هرزه نداره و ادمای زحمت کش به جای ادمای اتو کشیده توش زندگی میکنن شما باید اینجوری به اهالیه اون منطقه توهین کنی.
من یه موی یه بچه نیروگاه رو به صد تا بچه سوسوله صفاییه نمی دم همینه ماها پیشرفت نمی کنیم و وضعمون این جوریه. فقط به زرق و برق جامعه نگاه میکنیم و طبقات پایین تر رو به مسخره می گیریم نتیجش هم همین اوضاعیه که الان داریم.

مگه من گفتم نیروگاهیها چیزیشونه؟؟؟؟
نکنه بچه نیروگاهی؟؟؟؟
بازیات روی چه دیسکیه و قاب و کاور داره یا نه و لیستشون رو با اطلاعات کامل بده.
بعضی هاش ماله نکس جن وبعضی هاش هم ماله دات کام(نمیدونم چه دیسکسه)
ولی همشون تقریبا نو هستن
بچه کجایی رفیق کدوم محله؟؟؟

AliyerEdon

کاربر سایت
Sep 7, 2008
75
نام
علی زنجیران
به نظر می رسه اینجا همه نسبت به نیروگاه تعصب دارند!! پس من رو هم به جمعتون اضافه کنید. من هم ساکن نیروگاه هستم. دورو بره جواد الائمه. به نظر من که تو نیروگاه 360 بیشتر شناخته شده هستش.چرا؟ چون هیچ کدومشون قمی نیستند و از جاهای دیگه مهاجرت کردند! یکیشون هم ما! من که تو نیروگاه قمی اصل نمی شناسم!

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
به نظر می رسه اینجا همه نسبت به نیروگاه تعصب دارند!! پس من رو هم به جمعتون اضافه کنید. من هم ساکن نیروگاه هستم. دورو بره جواد الائمه. به نظر من که تو نیروگاه 360 بیشتر شناخته شده هستش.چرا؟ چون هیچ کدومشون قمی نیستند و از جاهای دیگه مهاجرت کردند! یکیشون هم ما! من که تو نیروگاه قمی اصل نمی شناسم!

نه داداش همه جای دنیا تو هر شهری ادمهایی هستن که مال اون شهر نیستن
حالا اینارو ول کنید بریم سربحث 360
مثکه با این حرفای بی ربط ما قراره تایپیکو ببندند:(

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
مگه من گفتم نیروگاهیها چیزیشونه؟؟؟؟
نکنه بچه نیروگاهی؟؟؟؟
خیلی ببخشید اصلا شما هیچی نگفتید فقط به ریشه تمام نیروگاهی ها خندیدید و فقط گفتید که اونا عقب افتادهان فقط همین.البته اینا رو با طعنه گفتین .دوست ندارم بحث رو کشش بدم .
لسیت بازی ها رو ندادی

آخرین ویرایش:

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
خیلی ببخشید اصلا شما هیچی نگفتید فقط به ریشه تمام نیروگاهی ها خندیدید و فقط گفتید که اونا عقب افتادهان فقط همین.البته اینا رو با طعنه گفتین .دوست ندارم بحث رو کشش بدم .
لسیت بازی ها رو ندادی

عیب نداره هر چی شما بگی:):)
بگو چه بازیهایی میخوای تا بکم دارم یانه رفیق
فعلا حوصله و وقت لیستو ندارم رفیق

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
اینم لیست بازیهام
.lost odysse
farcry 2
cod4
Grid
too human
viva pinata
sega soperstreet
unreal tornament 3
GTA 4
fifa street 3
hitman 4 blood money
bf bad compani
mercenaries 2
Vegas 2
face breaker
Alone in the dark 5
bourne conspiacy
هر کدومو خواستید بگید باهاتون راه میام
همشون بدون خط و خش هستند

آخرین ویرایش:

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
جایی تو قم بازی ها رو ارزون نمی فروشه؟ مثلا 2-3 تومن؟

نه رفیق 2 3 تومن کسی نمیفروشه
ولی اگه بخوای من بازی دارم ببینی میگی نو نو
من با بچه قمی های همین سایت بازی تبادل کردم خواستی ببیا قرار بزاریم

syaleni

کاربر سایت
Aug 30, 2008
202
نام
سیاوش
بر و بچ سلام .
آقای AliyerEdon توی همین سایت یکی هست بازی میده 2800 فقط یه هفته بعد ز واریز پ.و.ل بازی میاد دستت . سیمیا هم از اون می گیره . یعنی من سفارش می دم اون عمده میاره .
هر کی بازی می خوادم توصیه می کنم بره سیمیا تو مروارید . :laughing:

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
بر و بچ سلام .
آقای AliyerEdon توی همین سایت یکی هست بازی میده 2800 فقط یه هفته بعد ز واریز پ.و.ل بازی میاد دستت . سیمیا هم از اون می گیره . یعنی من سفارش می دم اون عمده میاره .
هر کی بازی می خوادم توصیه می کنم بره سیمیا تو مروارید . :laughing:

من که بعضی بازیهای سیمیا رو دیدم ماله نکس جن بود
راستی رفیق منم حدود 30 40 تا بازی دارم که اگه ببینی میگی نو نو
اگر خواستید یه جا قرار بزاریم یا برا فروش یا برا تبادل
در ضمن من با یکی دو تا از بچه های همین سایت بازی ردو بدل مردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر