راهنمای خرید و کپی‌خور کردن Wii در ایران

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
از ایرانی جماعت چه انتظاری داری؟ ( من نصفه ایرانیم ) اگه یه بار همین وی رو مثل آدم بیارن و بازیهاش هم درست کپی کنن و بیارن کار تمومه. از اون به بعد این نینتندو هست که کنسول اصلی خونه ها میشه و اون دو تای دیگه برای قشنگیه.
این یارو بازی رایانه هم که شنیدم گفته میخواد وی بخره.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا از نظر من wiiبه درد کسی میخوره که ps2 نداشته باشه یا 360 داشته باشه چون که

1)اون روز تو گیم وان که نشون میداد بازیcall of dutyرا wiiرا نشون میداد من تنها فرقی که با ps2توش دیدم دستش بود اصلا هیچ فرقی نمیکرد و به نظر من آدم دیگه خیلی باید مایه دار باشه که بره باسه یدونه دسته 300 هزار تومن بده ولی اگر یک نفر یک دونه 360 یا ps3داشته باشه میتونه بره بخره چون اون موقع انگار که یک کنسول با گرافیک داره و یک کنسول که مثل ps2هست و دسته آن لذت بخش تر هست غیر از این انگار رفته دوتا ps2خریده اگر شک دارید یک روز بشینید گیم وان برنامه که پسر خودش میاد بازی میکنه را نگاه کنید میفهمید که اصلا گرافیک wiiبه پای ps2هم نمیرسه

pkr_legend

کاربر سایت
Sep 15, 2006
183
همین دسته وی می ارزه به هزار تا بازی 360...
اگر یک بار بگیرید دستتون می فهمید چی میگم
منم قبلن از وی خوشم میومد ولی وقتی گرافیکشو دیدم...
همونطور که شاید بدونین تا حداکثر تابستون یه دسته میخواد بیاد عین وی(بعضی جاها میگن قویتر و دقیقتر) قیمتش 40$ هست و به PS2,PS3,PC,XBOX,X360,Wii,GC, میخوره.:)
که خیلی به صرفه تر و بهتر از وی هست و میتونین گرافیک و گیم پلی رو باهم داشته باشین فقط با 40$ بیشتر!:love:

rezaxp

کاربر سایت
Jul 27, 2006
240
نام
Reza
همونطور که شاید بدونین تا حداکثر تابستون یه دسته میخواد بیاد عین وی(بعضی جاها میگن قویتر و دقیقتر) قیمتش 40$ هست و به PS2,PS3,PC,XBOX,X360,Wii,GC, میخوره.:)
که خیلی به صرفه تر و بهتر از وی هست و میتونین گرافیک و گیم پلی رو باهم داشته باشین فقط با 40$ بیشتر!:love:

من که همچین چیزی نشنیدم ...
میشه یک خبر یا عکس ازش بزاری...
اگر این طور که میگی باشه ،خوب معلومه که نمی ارزه بری وی بخری:evil:

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
آقا از نظر من wiiبه درد کسی میخوره که ps2 نداشته باشه یا 360 داشته باشه چون که

1)اون روز تو گیم وان که نشون میداد بازیcall of dutyرا wiiرا نشون میداد من تنها فرقی که با ps2توش دیدم دستش بود اصلا هیچ فرقی نمیکرد و به نظر من آدم دیگه خیلی باید مایه دار باشه که بره باسه یدونه دسته 300 هزار تومن بده ولی اگر یک نفر یک دونه 360 یا ps3داشته باشه میتونه بره بخره چون اون موقع انگار که یک کنسول با گرافیک داره و یک کنسول که مثل ps2هست و دسته آن لذت بخش تر هست غیر از این انگار رفته دوتا ps2خریده اگر شک دارید یک روز بشینید گیم وان برنامه که پسر خودش میاد بازی میکنه را نگاه کنید میفهمید که اصلا گرافیک wiiبه پای ps2هم نمیرسه

بهتره که دیگه زیاده روی نکنی و ( با عرض معذرت ) خالی مالی نبندی. چون وقتی گیم کیوب گرافیکش از PS2 بیشتره، معلومه که Wii که چند برابر گیم کیوبه از PS2 بیشتر.

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183

یعنی 36 هزار تومان بریزیم تو جوب.
تازه معلومه از خودت این خبر رو ساختی. چون اگرم واقعاً این دسته بیاد، به PS2 و Xbox نمی خوره. چون وقتی بازیها رو برای اون نوع دسته تنظیم نکردن هیچ وقت نمیتونی باهاش بازی کنی.

rezaxp

کاربر سایت
Jul 27, 2006
240
نام
Reza
یعنی 36 هزار تومان بریزیم تو جوب.
تازه معلومه از خودت این خبر رو ساختی. چون اگرم واقعاً این دسته بیاد، به PS2 و Xbox نمی خوره. چون وقتی بازیها رو برای اون نوع دسته تنظیم نکردن هیچ وقت نمیتونی باهاش بازی کنی.

اینو موافقم
فکر کنم همین جوری یه چی از خودش پروند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر