راهنمای خرید و کپی‌خور کردن Wii در ایران

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام دوستان من فردا دارم مي رم تايلند اگه خدا بخواد مي خوام يكدونه Wii بخرم مي تونين خيلي فشرده برام بگين كه چه نكاتي رو براي خريد رعايت كنم و كدوم مدل رو بخرم و نرم افزارش چي باشه. دست گلتون درد نكنه
حتما دقت کن از این مدل چینی های فیک نباشه.
حتما تستش کن که راحت منوش بیاد.
اونجا فکر کنم بهت J یا کره بدن شایدم پال. کلا فرقی جز زبان ندارن. فقط دقت کن بریک نباشه یعنی منو و تنظیمات بدون مشکل بیان.

amirhkk

کاربر سایت
Aug 6, 2008
251
با سلام
من میخوام یه وی بخرم که پخش کردن بازی های سری اویل گیم کیوب برام خیلی مهمه بهنظر شما آیا هک نرم افزاری ش رو بخرم یا سخت افزاریش رو و قیمت ریجن j هک سخت افزاری چند باشه خوبه و نرم افزاریش چند خوبه
ممنون میشم جواب من رو بدین .

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
با سلام
من میخوام یه وی بخرم که پخش کردن بازی های سری اویل گیم کیوب برام خیلی مهمه بهنظر شما آیا هک نرم افزاری ش رو بخرم یا سخت افزاریش رو و قیمت ریجن j هک سخت افزاری چند باشه خوبه و نرم افزاریش چند خوبه
ممنون میشم جواب من رو بدین .
اگه پول برات مهمه هك نرم افزاري بخر. قيمت هك نرم افزاري 270 تومنه و قيمت سخت افزاري حدود 400 تومن.
اكثر بازي هاي اويل گيم كيوب براي Wii‌دوباره ساخته شدن كه با دسته وي ميشه بازيشون كرد مثل اويل 0 و اويل 1 و اويل 4 يه سري اويل هم داره كه اسمشون Chronicles هست.

amirhkk

کاربر سایت
Aug 6, 2008
251
اگه پول برات مهمه هك نرم افزاري بخر. قيمت هك نرم افزاري 270 تومنه و قيمت سخت افزاري حدود 400 تومن.
اكثر بازي هاي اويل گيم كيوب براي Wii‌دوباره ساخته شدن كه با دسته وي ميشه بازيشون كرد مثل اويل 0 و اويل 1 و اويل 4 يه سري اويل هم داره كه اسمشون Chronicles هست.
ممنون از جوابتون
قیمت زیاد برام مهم نیست قیمت سخت افزاری رو 320 در ضمن j هست
شما چی صلاح میدونین ؟
در ضمن ما خونه بچه هم داریم که میخوام چند تا بازی کارتونی جالب هم براش بخرم
فقط الان من نظر شما رو میخوام بدونم چون میدونم شما تو این کار واردی
ممنون میشم جواب منو بدین .

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
320 تومن براي J سخت افزاري خوبه.(البته زبون منوش ژاپنيه ولي ميشه با يكم دردسر انگليسيش كرد)
بازي كارتوني هم هست. كلا چون مودچيپ دار مي خرين تقريبا اكثر بازي ها رو راحت مي تونين بيارين.

• Like
Reactions: ehsanservat

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
320 تومن براي J سخت افزاري خوبه.(البته زبون منوش ژاپنيه ولي ميشه با يكم دردسر انگليسيش كرد)
بازي كارتوني هم هست. كلا چون مودچيپ دار مي خرين تقريبا اكثر بازي ها رو راحت مي تونين بيارين.
یعنی اگه من نرم افزاری بخرم سرم کلاه رفت چیزیو از دست میدم.؟:(آخه فعلاپول کم دارم یعنی 260 دارم از فتحی قیمت دارم 250 .اگه الان نرم افزاری بخرم بعدا می تونم سخت افزاری کپی خور کنم.؟

as123

کاربر سایت
Mar 16, 2007
84
یعنی اگه من نرم افزاری بخرم سرم کلاه رفت چیزیو از دست میدم.؟:(آخه فعلاپول کم دارم یعنی 260 دارم از فتحی قیمت دارم 250 .اگه الان نرم افزاری بخرم بعدا می تونم سخت افزاری کپی خور کنم.؟

نه اتفاقا" اگر درست برنامه ها رو روش نصب کنی از سخت افزاری بهتر جواب میده
اگر هم خوشت نیومد با 40-50تا سخت افزاری کپی خورش میکنند

hosseinmet

کاربر سایت
Jul 2, 2009
31
از این فرمون و پدال ماشین کسی تو ایران دیده؟ رو کدوم بازی ها جواب میده؟

12483017930.jpg

http://elec-shop-china.com/ferrariuniversal5in1challengewheel_p3161.html?cPath=2289_2292

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
نه اتفاقا" اگر درست برنامه ها رو روش نصب کنی از سخت افزاری بهتر جواب میده
اگر هم خوشت نیومد با 40-50تا سخت افزاری کپی خورش میکنند
ممنون.الان این قیمتی که فتحی میگه 250.255 خوب هست.؟؟یعنی گرون نمی ده.؟شما جائی رو بهتر سراغ داری.؟بعد از کجا می تونم بفهمم wii بریک شده یا نه.؟روزی که خواستم بخرم چه چیزائی باید داشته باشه داخل جعبه.؟چطور بفهمم آکبند هست.؟ممنون می شم جواب بدین چون من هیچی در باره این کنسول نمی دونم.

• Like

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
ممنون.الان این قیمتی که فتحی میگه 250.255 خوب هست.؟؟یعنی گرون نمی ده.؟شما جائی رو بهتر سراغ داری.؟بعد از کجا می تونم بفهمم wii بریک شده یا نه.؟روزی که خواستم بخرم چه چیزائی باید داشته باشه داخل جعبه.؟چطور بفهمم آکبند هست.؟ممنون می شم جواب بدین چون من هیچی در باره این کنسول نمی دونم.
اره
نه
نه
تو pm گفتم
wii دسته پایه نانچاک سنسور بار کاتالوگ محافظ دسته
نمی چه چونبرای هک نرم افزاری حداقل 1 ستعت روش کار کردن (شایدم بعدش 2 ساعت با دوستاشون هم pes بازی کرده باشن:biggrin1:)

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر