راهنمایی در بازی WARRIORS OROCHI

Musashii

کاربر سایت
May 4, 2017
3
سلام من فقط،سه تا ادم تو اروچی ازاد نکردم یکیش میدونم اروچیه.دوتای دیگه رو میشه دقیق بگید چیکار کنم ازاد بشه؟؟
میشه بهم بگید چطوری nene و Yoshimoto Imagawa رو ازاد کنم.

Musashii

کاربر سایت
May 4, 2017
3
سلام.
چجوری میتونم شخصیت های:
kutaro fuma
yoshimoto imagawa
nene
tadakatso honda
رو باز کنم؟؟
Kotaro:مرحله 2x گروه wu .باید تمام suply ninja های یار خود را به قصر اصلی برسونید
دومی و سومی رو خودمم ازاد نکردم کسی اگه میدونه بگه.
برای tadakatso هم باید در مرحله های 7x همه گروه ها او را شگفت زده کنید.

Musashii

کاربر سایت
May 4, 2017
3
IMG_20170505_122153.jpg

• Like
Reactions: Ahoai

aghamohamadagha

کاربر سایت
May 27, 2017
6
توضیح کامل برا باز کردن تاداکاتسو هوندا

باید با توضیحات زیر بازی رو ادامه بدی
sw x7:باید مسنجر سالم برسه به مقصدش تا نیروی کمکی نیومده هیچ کس رو نکش و اجازه بده تا لوبو با تاداکاتسو هندا صحبت کنه بعد از اینکه نیروی کمکی اومد ماسامونی داتی رو بکش
wei x7:باید به زرد رنگ ها که پسر تاداکاتسو هستند کمک کنی و نزاری بمیرند بعد هوندا میاد دوتا از افسرهای دشمن رو زرد میکنه باید نزاری اون دوتا و بقیه زرد ها بمیرند
shu x7:باید این مرحله که 3تا پسنتس یعنی مردم هستند 2نفره بازی کنی مثلا یک دسته رو بزار پیشه آبی که یارت هست بمونه و با اون یکی پسنت ها رو ببر ولی باید تمام افسرهای مرحله رو بکشی زیاد هستن و زود زود میان
wu x7:باید تمام یاران و سربازان هوندا را از صفحه ی بازی محف(نابود کنید)بعد باید هوندا را بکشی تا دوباره ظاهر بشه بعد از اینکه دوباره اومد بکشش و بعد دوباره دشمن میاد برو به تمام زرد ها کمک کن تا هوندا دوباره فرار کرد و تا بیاد وقت داری و همه رو که نجات دادی دیدی هوندا نزدیک پایگاه شما ظاهر شد باید کمتر از 2 دقیقه دانگژو رو بکشی.

• Like
Reactions: Ahoai

Rezawolfe

کاربر سایت
Jun 20, 2017
1
سلام برای آزاد سازی مرحله ی 8x در گروه wu چطور باید کمتر از سه دقیقه سون کواین و جیان رو نجات داد من هر کاری میکنم بیشتر از سه دقیقه می شود

mohammad.jatp

کاربر سایت
Sep 15, 2017
8
سلام
محسن هستم فقط نتونستم 8ایکس سامورایی و لبو و داجی رو ازاد کنم ، اونم کسی بدونه چطوریه واقعا بگه ممنون میشم ؟
هرکی هر سوالی غیر این سه مورد داره ازم بکنه ...
از بچگی عاشق بازیهای افسانه 3برادرم
سلام از داجی میدونم از لوبونمیدونم باید بری توی تمامی ایکس ها ببین ساعتش نده مثلا 20:00 این جوری بود برو بازیش کن

mohammad.jatp

کاربر سایت
Sep 15, 2017
8
سلام
محسن هستم فقط نتونستم 8ایکس سامورایی و لبو و داجی رو ازاد کنم ، اونم کسی بدونه چطوریه واقعا بگه ممنون میشم ؟
هرکی هر سوالی غیر این سه مورد داره ازم بکنه ...
از بچگی عاشق بازیهای افسانه 3برادرم
میشه بگی کیجی طوی بگیرم

mohammad.jatp

کاربر سایت
Sep 15, 2017
8
سلام من خیلی مشکل دارم تا کیجی رو بگیرم میگین هرسه دیقه تبل بزن من نمیدونم طوری تبل بزنم میشه دقیق و وازح بگین خواشا سریع جواب بدین:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر