راهنمایی در بازی WARRIORS OROCHI

lubu

کاربر سایت
Feb 24, 2013
3
da ji,orochi,lubu,zhen ji,keiji aeda.اینها رو چه جوری میشه unlockable کرد؟میخوام قابل بازی باشن.واینکه چه طور باید از مراحل پایین آخرین مرحله رو باز کرد؟توی همه ی storyها.
سلام دوست عزیز روش آزاد کردن کیجی : تو مرحله 6ایکس تو قسمت wu باید با به صدا در آوردن صدای طبل متحدان خودتو صدا کنید سعی کن هر سه دقیقه یکبار طبل رو به صدا در بیاری بعد هرکدوم رو به سمت قلعه ی کجی ببری
روش آزاد کردن zhen ji : اینجا باید یک کاراکتر قوی رو انتخاب کنی چون باید سریع باشی اول برو تو مرحله 6ایکس تو قسمت wei بعد فرمانده هایی که در همون اول هستن رو بکشی بعد کوتارو فوما 6تا جادوگر می فرسته
نذار فرمانده های متحد اونارو بکشن و خودت بکششون و بعد cao pi جعلی میاد زود اونو بکش و برو به سمت قلعه ی دانگ ژوا بعد اول کوتارو فوما رو بکش سپس بقیه فرمانده ها رو سپس دانگ ژوا
حالا لوبو: باید تمام مراحل 8ایکس رو بری و لوبو رو شگفت زده کنی( با انجام دادن درست وظیفه هات)
داجی: باید تمام استوری مود رو تموم کنی سپس مرحله 7ایکس تو قسمت sw رو بری مواظب باش برای این که باید بذاری messenger رو دشمنا بکشن (من که این جوری آنلاک کردم)
اوروچی : باید تمام آدم های قبل اون رو باز کنی
باورت می شه فقط 11سالمه

---------- نوشته در 02:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:52 PM ارسال شده بود ----------

دوستان هر سئوالی درباره این بازی دارید بپرسید تا جواب بدم. من خودم نسحه PC رو بازی کردم و همه چیزش رو آزاد کردم، فکر نکنم بین نسخه کنسولها و PC فرقی باشه. در هر حال به امتحانش می ارزه.
فکر نکنم زیاد وارد باشی

---------- نوشته در 02:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:54 PM ارسال شده بود ----------

Mitsuhde Akechi:Samurai

Cao Pi:Wei

Zhao yun:Shu

Sun Ce:We
من توضیح میدم برای کمک

lubu

کاربر سایت
Feb 24, 2013
3
نقل قول

سلام من تازه عضو گروه شدم برا این مینویسه که شما احتمالا از کسی که باید محافظت می کردی نکردی و اون مردم ه سوالی داشتید من درخدمتم من فقط نمی دونم چه جوری مراحل اخر اخرو باز کنم مال بعضی گروها باز میشه برا بعضی ها هم نمی شه:d
برای sw:باید بیش از هزار نفر بکشی.
برای wei ;بعد از اینکه داجی دشمن شد باید اونو تو یه دیقه بکشی.
wu:باید تو 3 دیقه سون کوان و سون جیان رو نجات بدی
shu : باید بعد از اینکه قلعه آتیش گرفت تو 3 دیقه از قلعه خوارج شی.
توجه توجه;););): باید در مرحله 7 هر داستان بازی کنی

- - -ویرایش - - -

برای سلاح چهارم باید بایه آدم قوی ،مثل لوبو یا تاداکاتسو ، در سطح chaos بازی کنی و ببری

3313

کاربر سایت
Aug 9, 2013
2
برای sw:باید بیش از هزار نفر بکشی.
برای wei ;بعد از اینکه داجی دشمن شد باید اونو تو یه دیقه بکشی.
wu:باید تو 3 دیقه سون کوان و سون جیان رو نجات بدی
shu : باید بعد از اینکه قلعه آتیش گرفت تو 3 دیقه از قلعه خوارج شی.
توجه توجه;););): باید در مرحله 7 هر داستان بازی کنی

- - -ویرایش - - -

برای سلاح چهارم باید بایه آدم قوی ،مثل لوبو یا تاداکاتسو ، در سطح chaos بازی کنی و ببری
داداش میشه بگی چطوری سرباز بندازم دنبالم :-?فقط سریع جواب بده که منتظرمl-)

- - -ویرایش - - -

دوستان هر سئوالی درباره این بازی دارید بپرسید تا جواب بدم. من خودم نسحه PC رو بازی کردم و همه چیزش رو آزاد کردم، فکر نکنم بین نسخه کنسولها و PC فرقی باشه. در هر حال به امتحانش می ارزه.
میتونی بگی چطوری سرباز بندازم دنبالم
l-)

lubu

کاربر سایت
Feb 24, 2013
3

- - -ویرایش - - -

نفهمیدم ;منظورت سرباز دشمنه یا سرباز دشمنه یا سرباز خودمون؟اگه سرباز خودمون اگه لازم باشه خودش دنبالت میاید.:bighug:آرین
ولی اگه سرباز دشمنه تا کنارش برو بعد دنبالت میاد>;););)از این به بعد زود زود میام کمک میکنم قبول;)
l-)
گفتم دیگه

maznaz

کاربر سایت
Jan 8, 2013
5
نام
مازیار

- - -ویرایش - - -

l-)
نه اصلا این طور نیست توی shu مرحله 1 اگر روی حالت سخت ترین بزاری می بینی که بعد از 1 یا 2 بار شمشیر 4 رامی گیری ولی lu bu با دو یا چهار ضربه حالت را می گیرد

kijie

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1
من ميخوام صلاح كيجي رو قوي كنم اما نيرو هاي سلاح (اون قسمت مستطيلي) بيشتر از ده نميشه با اين كه سلاح جوين يو(اون كه ريش داره)نيرو هاش رو 99 كردم ميشه كمكم كنيد

MOHSENAZX

کاربر سایت
Mar 12, 2017
1
سلام
محسن هستم فقط نتونستم 8ایکس سامورایی و لبو و داجی رو ازاد کنم ، اونم کسی بدونه چطوریه واقعا بگه ممنون میشم ؟
هرکی هر سوالی غیر این سه مورد داره ازم بکنه ...
از بچگی عاشق بازیهای افسانه 3برادرم

Attachments

• GUAN YU.png
    GUAN YU.png
    237.2 KB · مشاهده: 6

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر