اجرای بازی های ps1 با ps2 یا امولاتور روی pc؟

Zombie

کاربر سایت
Sep 3, 2008
437
سلام.
من بازی های ps1 را وقتی روی ps2 slim مدل 77004 ران کردم کیفیت خوبی نداشت و اصلا قابل مقایسه با اجرا روی خود ps1 نیست ! و یک کادر سیاه زیر تصویر بود !
این مدل یعنی 77004 به کدوم روش بازی های ps1 را اجرا میکنه؟(نرم افزاری یا سخت افزاری) کدوم بهتره؟
آیا ps2 های اولی برای اجرا بهتر نبودند؟(fat)
اگه روی pc ران کنم با امولاتور کیفیت بهتری نمیگیرم ؟!(به ظنر خودم بهتره)
بازی های ps2 چی روی ps3 با چه کیفیتی ران میشه ؟(به صورت سخت افزاری یا نرم افزاری؟)
اگه میشه عکس بزارید و توضیح بدید اگر هم خواستید من عکس میزارم تا کیفیتش را روی ps2 ببینید !
بازی هایی که تست کردم و کیفیت خوبی نداشتند
1.silent hill
2.contra
3.doom
4.resident evil 3

Ps2_2012

کاربر سایت
Nov 23, 2012
5
نام
farshid
سلام.من بازی های ps1 را وقتی روی ps2 slim مدل 77004 ران کردم کیفیت خوبی نداشت و اصلا قابل مقایسه با اجرا روی خود ps1 نیست ! و یک کادر سیاه زیر تصویر بود !این مدل یعنی 77004 به کدوم روش بازی های ps1 را اجرا میکنه؟(نرم افزاری یا سخت افزاری) کدوم بهتره؟آیا ps2 های اولی برای اجرا بهتر نبودند؟(fat)اگه روی pc ران کنم با امولاتور کیفیت بهتری نمیگیرم ؟!(به ظنر خودم بهتره)بازی های ps2 چی روی ps3 با چه کیفیتی ران میشه ؟(به صورت سخت افزاری یا نرم افزاری؟)اگه میشه عکس بزارید و توضیح بدید اگر هم خواستید من عکس میزارم تا کیفیتش را روی ps2 ببینید !بازی هایی که تست کردم و کیفیت خوبی نداشتند 1.silent hill2.contra3.doom4.resident evil 3_____________ضمنا من قبلا بازی مزرعه دار یا هاروست مون را با نسخه ی ps1 با pc با کیفیت خوبی بازی کردم !
سلام من با این ps2psxe بازیهای ps1 تو ps2 اجرا میکنم دیگه مشکل سیاهی زیر تصویرو نداره ولی یه مشکلی که داره اینکه فریمش بالا پایین میزنه یعنی کنده اگه کسی تا 60 فریمشو گرفته یا داره یه لینک بزاره ممنون میشم

archivers

کاربر سایت
Oct 8, 2012
9
سلام من با این ps2psxe بازیهای ps1 تو ps2 اجرا میکنم دیگه مشکل سیاهی زیر تصویرو نداره ولی یه مشکلی که داره اینکه فریمش بالا پایین میزنه یعنی کنده اگه کسی تا 60 فریمشو گرفته یا داره یه لینک بزاره ممنون میشم
دوست گرامی یه سری به این سایت بزن تمامی EMULATOR ها رو داره

The Emulator Zone - Your Source for Emulation!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر