KooChooLoo for Xbox 360

sam_fisher_agent47

کاربر سایت
Jun 4, 2007
131
يه راه حلي ميگم شايد يكم مسخره باشه ولي ميارزه.اخه حيفه كارت از دست بره.
ميگم ميتوني يكم به بازيت شاخ و برگ اضافه كني كه حجمش بره بالاتر بعد هم اگه تونستي يه اسپانسر بگير.(اگه اسپانسرا قبول كنن اخه نود درصد اسپانسرا عقلشون به چششونه.فقط گرافيك ميخوان و بس)

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
971
نام
محسن
سلام مهدي جان
واقعا وقتي اين خبرو شنيدم حسابي به هم ريختم واسه كشوري كه مهدتاريخ وتمدن بشر ازش سرچمه ميگيره وحالا ببين به چه روزي افتاديم!!!!!!! ارزش كارشما با هيچ چيز قابل مقايسه نيست وازدوستاني كه ميان بازي رو رو بابرچسب گرافيك وگيم پلي وگاهي مباحث فني تري مثه شدروو حتي عناوين آركيدي كه اونوربا200 تا كارمندوپشوانه هاي قوي مالي وانگيزه هاي قوي تجاري درست ميشه مقايسه ميكنن بيشتر توقع دارم!!!!! اينجا بحث ارزش مطرحه واين وسط ما بازنده ايم چون هيچ جايگاهي تو دنيا نداريم باكشوري كه فقط منابع نفتيمون به اندازه كل كشوراي اونا ميارزه ولي ما خيلي راحت ميريزيمش دور وفقط آماراي قاب عكسي قشنگ ميديم!!!!!
مهدي جان ماهمه دركت ميكنيم و شده بازيرو پيشه خدت نگه دار ولي بوسيله سيدي نده بازار كه يعده آدم منفعت طلب كه تا حالا واژه كنسول به گوششونم نخورده به عنوان يه بازي كم حجم ايراني حتي پشت ويترينشونم نزارن!!!!!
خلآصه دلم خيلي پر بودواين شعر همش تو وجودم داره زمزمه ميشه :
اگر روباه جاي شير نصيبش تاج زرين شد بدانكه سرنوشت ما همه ازپيش تعيين شد

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
تقریبا همون دو سال پیش مهدی با من در باره ی بازیش حرف میزد منم واقعا از پیشرفتش خوش حال بودم ولی الان خیلی ناراحتم چون من واقعا شاهد زحماتش بودم
مهدی جان خسته نباشی :smile:

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
سلام مهدي جان
واقعا وقتي اين خبرو شنيدم حسابي به هم ريختم واسه كشوري كه مهدتاريخ وتمدن بشر ازش سرچمه ميگيره وحالا ببين به چه روزي افتاديم!!!!!!! ارزش كارشما با هيچ چيز قابل مقايسه نيست وازدوستاني كه ميان بازي رو رو بابرچسب گرافيك وگيم پلي وگاهي مباحث فني تري مثه شدروو حتي عناوين آركيدي كه اونوربا200 تا كارمندوپشوانه هاي قوي مالي وانگيزه هاي قوي تجاري درست ميشه مقايسه ميكنن بيشتر توقع دارم!!!!! اينجا بحث ارزش مطرحه واين وسط ما بازنده ايم چون هيچ جايگاهي تو دنيا نداريم باكشوري كه فقط منابع نفتيمون به اندازه كل كشوراي اونا ميارزه ولي ما خيلي راحت ميريزيمش دور وفقط آماراي قاب عكسي قشنگ ميديم!!!!!
مهدي جان ماهمه دركت ميكنيم و شده بازيرو پيشه خدت نگه دار ولي بوسيله سيدي نده بازار كه يعده آدم منفعت طلب كه تا حالا واژه كنسول به گوششونم نخورده به عنوان يه بازي كم حجم ايراني حتي پشت ويترينشونم نزارن!!!!!
خلآصه دلم خيلي پر بودواين شعر همش تو وجودم داره زمزمه ميشه :
اگر روباه جاي شير نصيبش تاج زرين شد بدانكه سرنوشت ما همه ازپيش تعيين شد
خیلی چیزی تو!! من کشورم رو به خاطر این جور مسائل بد نمی بینم. تا این مسائل نباشه ما مجبور نمی شیم خودمون کنسول بسازیم. همونطور که انرژی هسته ای رو خودمون ساختیم.
همش به خاطر این بود پیشرفت های ما : تحریم

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خیلی چیزی تو!! من کشورم رو به خاطر این جور مسائل بد نمی بینم. تا این مسائل نباشه ما مجبور نمی شیم خودمون کنسول بسازیم. همونطور که انرژی هسته ای رو خودمون ساختیم.
دوست عزیز شوخیت گرفته؟ ما کنسول بسازیم؟ بچه بازی که نیستش بگیم حالا ایران هم بیاد یک کنسول بسازه. سرمایه می خواد شهرت جهانی می خواد و هزار تا چیز دیگه. در ضمن چون ما روابط مون با بقیه کشورها(به جز افریقایی ها) خیلی خوب نیست پس کلا بی خیال. کنسول؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
ممکنه دیگه شما بحث راه نندازی تو این تاپیک؟ عاجزانه تقاضا میکنم.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

آقای عزیز تمومش کن دیگه. ببینم این تحریم تورو به کجا رسونده؟ کم خودتو گول بزن. بورو بچسب ور دست همونایی که زدی تو محل سکونتت بده برات کنسول بسازن. :laughing:

مهدی جان خوب جوابتو داد. اگه واقعا آدم باشی و یه ذره به خودت ارزش قائل شی دیگه پاتو نمیذاری تو این تاپیک. اصلا این تاپک همشون منافقن همشون سبزن و از اونوریام خوششون نمیاد. حالا حرف حسابت چیه ؟ :mad:

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام خدمت سازنده بازی (شاید هم سازندگان)
نمیشه هیچ جوری این بازی را بازی کرد؟(حالا که زحمت کشیدین یک جوری release کنینش دیگه)

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
NeverPoint عزیز
داخل پست قبلیتون گفته بودید دیگه تو این تاپیک پست نمی دید . ممنون میشم به قولتون عمل کنید.
آخه حرفی زد که به غیرتم بر خورد. اصلا از هر چی گیمره بدم میاد با این طرز فکر و عقیدشون.
اصلا غلط کردم گیمر شدم و سعی می کنم دیگه تو این سایت سر نزنم. البته فقط برای ارتباط با دوستان شاید.:mad::sick::evil:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
همیشه از ایرانی بودنم حالم بهم میخوره-:mad::evil:

-واقعا همون چسبی که روی تن کوچولو بود- الان زخمش معلوم شد-!!!

قدیما ننگمون این بود که یکی روی سرمون سلطه داشت-30 سال پیش پاش رو بریدیم- حالا
اصلا به عنوان حیوونم شناخته نمیشم--یک سگ میتونه توی همه جای دنیا حسابی به اسمش باشه ولی یک ایرانی نه...
از حیوونم پست تریم-:((

این بازیم رفت قاطی بازیهایی که- فکر بازی کردنش رو با خودمون به گور میبریم

آخرین ویرایش:

maTee

کاربر سایت
May 17, 2008
26
همیشه از ایرانی بودنم حالم بهم میخوره-:mad::evil:

-واقعا همون چسبی که روی تن کوچولو بود- الان زخمش معلوم شد-!!!

قدیما ننگمون این بود که یکی روی سرمون سلطه داشت-30 سال پیش پاش رو بریدیم- حالا
اصلا به عنوان حیوونم شناخته نمیشم--یک سگ میتونه توی همه جای دنیا حسابی به اسمش باشه ولی یک ایرانی نه...
از حیوونم پست تریم-:((

این بازیم رفت قاطی بازیهایی که- فکر بازی کردنش رو با خودمون به گور میبریم

کاملا موافقم.
مهدی جان اگر موتوری رو پیدا کردی که با actio script یا ++C بشه باهاش بازی برای xbox 360 ساخت (2D) به ما هم معرفیش کن ممنون. البته به جز مجموعه موتورهایه torque .
پیشنهاد میکنم بازیترو برای iphone بدی . سودش خیلی بیشتره فکر کنم.

BaziStore

کاربر سایت
May 30, 2009
171
نام
Kourosh
دوستان دیگه این بحث رو تموم کنید.
من به خودم افتخار میکنم که ایرانی هستم اما افتخار نمیکنم حکومتم کاری کرده که کشور های ابرقدرت بهش بی اعتماد شدن.
اگر دنیا به ما اعتماد داشت میتونستیم انرژی هسته ای داشته باشیم و اگر واقعا هدفمون صلح آمیز بود کسی هم باهامون کاری نداشت.اما مشکل اینه که ما اینقدر مرگ بر آمریکا گفتیم که اونا فکر میکنن تا بتونیم بمب بسازیم اول از همه اونارو نابود میکنیم.الان اگه هدف ما صلح آمیز باشه هم اونا باور نمیکنن چون میگن شاید هدف کثیفی داشته باشیم.
من مخالف حکومت اسلامی نیستم اما میگم اینا باید خودشونو اصلاح کنن.
به هر حال برای دست کردن نیمرو باید تخم مرغ هارو شکست.
السلام و علیکم و رحمتالله و برکاته. :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر