KooChooLoo for Xbox 360

ASHIHARA

کاربر سایت
Jan 29, 2008
526
نام
Hamid Reza
من خیلی دنبال این بازی بودم
حتی پول کارت گلد و پوینت رو هم تا همی الان گزاشته بودم کنار هروقت اومد بگیرم
واقعا ناراحت شدم از این که این مشکل پیش اومد
امیدوارم تو لحظه های دیگه زندگیت موفق باشی
ولی اگه یه کار میکردی حداقل رو سونی یا نینتندو میومد خیلی خوب میشد
حداقل زحماتت حدر نمیشد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اگه ایشون بخوان من میوتنم این بازی رو پابلیش کنم روی دیسک با پک.اگر موافقید پیغام خصوصی بزنید
خود ایشون هم میتونن این کار رو بکنن.

در ضمن دیوانه نیستن که ارزش کارشون رو با این کار بیارن پایین. /:)

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
واقعا مهدی خان خسته نباشی ;) نمیدونم چی بگم ولی ناراحت نشو و بکارت اگه میتونی ادامه بده دوستان هم گفتن (فکر میکنم فردین بود :biggrin1:) برو با سونی و نینتندو هم صحبت بکن چون به نظر من ارزششو داره که باز دوباره شروع به کار کنی البته قبل از اینکه شرو کنی اطلاعیه ای بده و بگو من قصد یک همچین کاری رو دارم و مایکروسافت من رو رد کرده احتمال زیاد ازت پشتیبانی میکنن ! اصلا هم به این فکر نباش که بخوای بازی رو توی ایران منتشر کنی چون واقعا ... ;)
بازم ازت خیلی خیلی ممنونم که دست به یه همچین کاری زدی و هر موقع مشکلی برات پیش اومد در خدمتم و هرکاری که ازم بر بیاد برات انجام میدم ;):love::smile:

Medi

کاربر سایت
Jun 26, 2007
116
اگه ایشون بخوان من میوتنم این بازی رو پابلیش کنم روی دیسک با پک.اگر موافقید پیغام خصوصی بزنید
ممنون ... از اون اول هدف این جور کارا نبوده ...
واقعا مهدی خان خسته نباشی ;) نمیدونم چی بگم ولی ناراحت نشو و بکارت اگه میتونی ادامه بده دوستان هم گفتن (فکر میکنم فردین بود :biggrin1:) برو با سونی و نینتندو هم صحبت بکن چون به نظر من ارزششو داره که باز دوباره شروع به کار کنی البته قبل از اینکه شرو کنی اطلاعیه ای بده و بگو من قصد یک همچین کاری رو دارم و مایکروسافت من رو رد کرده احتمال زیاد ازت پشتیبانی میکنن ! اصلا هم به این فکر نباش که بخوای بازی رو توی ایران منتشر کنی چون واقعا ... ;)
بازم ازت خیلی خیلی ممنونم که دست به یه همچین کاری زدی و هر موقع مشکلی برات پیش اومد در خدمتم و هرکاری که ازم بر بیاد برات انجام میدم ;):love::smile:
ممنون از لطفتون...
امتحانش ضرر نداره ...

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
دوستان لطفا اینقدر سونی و نینتندو نکنید.ساخت بازی عملا برای یه ایرانی روی این کنسول ها غیر ممکنه. نه به خاطر تحریم بلکه به خاطر مسائل تکنیکی ساخت بازی روی این کنسول ها. چون تنها کنسولی که هر کسی می تونه روش بازی بسازه 360 هست که اونم فقط فقط با استفاده از xna. خود خارجی ها تو ساخت بازی برای پلی 3 موندن حالا ما ایرانی ها که هیچ رشته ای برای ساخت بازی نداریم چطور می تونیم بسازیم؟ تازه ساخت بازی فقط برای کنسول مایکروسافت راحته چون شبیه ویندوزه ولی برای کنسول های دیگه باید کاملا یه مدل برنامه نویسی جدیدی رو یاد گرفت که در این مورد هم هیچ منبعی وجود نداره و فقط شرکت های تجاری این کار رو می تونند بکنند. حالا این دوستمون همه ی کدنویسیش تو محیط xna هست و حرفه ی ایشون هم xna هست. پس لطفا هی نگید برو سراغ کنسول های دیگه.
اینها رو گفتم چون از پست هایی که داده شد معلومه که 99 درصد افراد حتی یه ذره هم با برنامه نویسی و مخصوصا بازینویسی آشنایی ندارند. البته نمی گم این بده بلکه کاملا عادیه.:smile:

در مورد بازی هم بگم که اگه شما نخواید برا pc به صورت رسمی پابلیش کنید پس در اون صورت به نظرتون بازیتون معنی بازی بودن می ده؟ اگه پخش در اون صورت یه بچه ای یا کسی از کارتکر با مزه ی بازی خوشش میاد و بازی رو تهیه می کنه ولی ما که از اینترنت دریافت می کنیم که حوصله ی بازی های آرکید رو نداریم که. به نظر من اگه بازی پابلیش نشه ارزشش خودش رو از دست می ده.:(

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
به نظرت ارزش کار اینطوری میاد پایین یا اگه بازی اصلا دست کسی نرسه؟
این از اون حرفا بود
آره راست میگی وقتی مثل فله یه بازی ارکید اونم بدون رعایت کپی رایت برسه دست مردم ارزشش میره بالا.

حرف شما از اون حرفا بود.

Medi

کاربر سایت
Jun 26, 2007
116
دوستان لطفا اینقدر سونی و نینتندو نکنید.ساخت بازی عملا برای یه ایرانی روی این کنسول ها غیر ممکنه. نه به خاطر تحریم بلکه به خاطر مسائل تکنیکی ساخت بازی روی این کنسول ها. چون تنها کنسولی که هر کسی می تونه روش بازی بسازه 360 هست که اونم فقط فقط با استفاده از xna. خود خارجی ها تو ساخت بازی برای پلی 3 موندن حالا ما ایرانی ها که هیچ رشته ای برای ساخت بازی نداریم چطور می تونیم بسازیم؟ تازه ساخت بازی فقط برای کنسول مایکروسافت راحته چون شبیه ویندوزه ولی برای کنسول های دیگه باید کاملا یه مدل برنامه نویسی جدیدی رو یاد گرفت که در این مورد هم هیچ منبعی وجود نداره و فقط شرکت های تجاری این کار رو می تونند بکنند. حالا این دوستمون همه ی کدنویسیش تو محیط xna هست و حرفه ی ایشون هم xna هست. پس لطفا هی نگید برو سراغ کنسول های دیگه.
اینها رو گفتم چون از پست هایی که داده شد معلومه که 99 درصد افراد حتی یه ذره هم با برنامه نویسی و مخصوصا بازینویسی آشنایی ندارند. البته نمی گم این بده بلکه کاملا عادیه.:smile:
!!!
ببینید درسته که Nintendo و Sony نمی زارند هر کس برای کنسولهاشون بازی بسازه ولی ساخت بازی برای کنسولهاشون هم شاخ و دم نداره ... همه می دونند کلی بازی از گروه های Independent داخل PSN و WiiWare هست و این نشون دهنده ی همون شاخ و دم نداشتن ساخت بازی برای این 2 تا کنسوله.
دیگه همه می دونند World Of Goo توسط 2 نفر ساخته شده و از اون اولم برای Wii ساخته نمی شده ، از اول برای PC بوده و بعد بازی را به Nintendo نشون دادن و بازی را برای Wii پورت کردن. اینکه شما میگی خود خارجیا توی ساخت بازی برای PS3 موندن هم حرف بی پایه و اساسیه که من نمی دونم رو چه حسابی اینا میگید !!! چرا راه دور بریم بازی box macabre که با XNA روش کار میشده در اواسط کار گروه سازنده بازی را به Sony نشون میدن و برای قرار گرفتن بازی روی PSN برنامه ریزی میشه. ( خودتون یه سرچ بزنید)
اینا را گفتم تا دیگه از این حرفها نزنید :

ساخت بازی عملا برای یه ایرانی روی این کنسول ها غیر ممکنه

خود خارجی ها تو ساخت بازی برای پلی 3 موندن

فقط شرکت های تجاری این کار رو می تونند بکنند

این همه گروه Indepnedent شرکت تجاری هستن ؟

معلومه که 99 درصد افراد حتی یه ذره هم با برنامه نویسی و مخصوصا بازینویسی آشنایی ندارند.
هیچ ربطی به برنامه نویسی بلد بودن نداشت فقط به اطلاعات عمومی ربط داشت.

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
!!!
ببینید درسته که Nintendo و Sony نمی زارند هر کس برای کنسولهاشون بازی بسازه ولی ساخت بازی برای کنسولهاشون هم شاخ و دم نداره ... همه می دونند کلی بازی از گروه های Independent داخل PSN و WiiWare هست و این نشون دهنده ی همون شاخ و دم نداشتن ساخت بازی برای این 2 تا کنسوله.
دیگه همه می دونند World Of Goo توسط 2 نفر ساخته شده و از اون اولم برای Wii ساخته نمی شده ، از اول برای PC بوده و بعد بازی را به Nintendo نشون دادن و بازی را برای Wii پورت کردن. اینکه شما میگی خود خارجیا توی ساخت بازی برای PS3 موندن هم حرف بی پایه و اساسیه که من نمی دونم رو چه حسابی اینا میگید !!! چرا راه دور بریم بازی box macabre که با XNA روش کار میشده در اواسط کار گروه سازنده بازی را به Sony نشون میدن و برای قرار گرفتن بازی روی PSN برنامه ریزی میشه. ( خودتون یه سرچ بزنید)
اینا را گفتم تا دیگه از این حرفها نزنید :

این همه گروه Indepnedent شرکت تجاری هستن ؟

هیچ ربطی به برنامه نویسی بلد بودن نداشت فقط به اطلاعات عمومی ربط داشت.

اگه می شه ساخت، بسم الله. البته برای اون کنسول ها باید از ++C استفاده کنی که اونقدر دردسر داره که تا تجربه نکنی درکم نمی کنی.
در مورد برنامه نویسی و اطلاعات عمومی هم بگم که من بی پایه و اساس حرف نمی زنم. خودت چون برنامه نویسی نمی تونی ذهنیت یه آدم عادی رو بفهمی. من از چند نفر پرسیدم تازه فهمیدم که خیلی از گیمر ها(اونهایی که من ازشون پرسیدم) در حقیقت فرق بین ps3 با ps2 رو نمی دونند!! البته اون فرق کلی رو می فهمند ولی چیزی در مورد نورپردازی داینامیک و شیدر و سایه ها و AA و چیزهای دیگه چیزی نمی دونند!! من خودم هم به 5-6 سال پیش که با این چیزها آشنایی نداشتم این چیزها رو نمی فهمیدم.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آقای NeverPoint عزیز. جوابتون رو مهدی جان دادن. در ضمن فکر نکنید با چندتا اسم دونستن که توی پست بالاتون گفتین همه چی رو میدونین.
هیچ کس نمیاداینجا بگه من اینا رو بلدم. من خودم دانشجوی سال 3 نرم افزار هستم و این چیزایی گفتین همونطور که مهدی گفت بی پایه و اساسه. نمونه بازی هم که زدن براتون.

اگه مسئولان سونی قبول کنن کار مهدی رو، پورت کردن یه بازی کاری نداره. مثال هم که زدن : box macabre

Medi

کاربر سایت
Jun 26, 2007
116
اگه می شه ساخت، بسم الله. البته برای اون کنسول ها باید از ++C استفاده کنی که اونقدر دردسر داره که تا تجربه نکنی درکم نمی کنی.
من حرفم اینه که ساخت بازی برای PS3 و Wii هم اون طوریا که شما میگید نیست یعنی نباید ازش یه غول ساخت . ولی در عین حال شاید یه سری مراحل بیشتری را باید طی کرد و شاید بشه این امید را داشت که نسبت به MS کمتر به مسائل سیاسی اهمیت بدن.

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
مهدی جون اگه میتونی این کار رو حتما بکن
یک مثال میزنم بیشتر متوجه بشن ;) :
سری بازی ای وجود داره به اسم PixelJunk که اولین نسخه اش (بازی Arcade هست) 2007 رفت روی PSN (حالا قضایای چگونگی رفتن اون بماند) با اینکه استقبال خوبی از بازی نشد ولی خود سونی توانایی رو توی این افراد دید که میتونن بازی های Arcade جالبی برای PSN بسازن . خود سونی روی این شرکت سرمایه گذاری کرد و فکر میکنم بقیش رو بدونین دیگه ;) (الان دقیقا با اون بازی هایی که میخواد امسال عرضه شه کلا PSN شش نسخه از این سری رو به خودش دیده و امسال هم یک نسخه برای PSP میخواد بیاد)
اولین بازی اینا اسمش Pixeljunk Racers بود (اولین بازی ای که من از PSN دانلود کردم :biggrin1:) که خدایی یه ایده ناب و بسیار زیبا بود
ایده هایی هم که این شرکت داشت همیشه ناب بود و توی هر نسخه یک نوع بازی ارائه میدادن (مثلا بازی Plants Vs Zombies که ایده ـش رو از Pixeljunk Monsters گرفته بود)
کلا میخوام بگم که مهدی جان ناامید نشو مطمئن باش اگه سونی خوشش بیاد به جاهایی میرسی که خودت هم نمیتونی پیش بینی کنی (الان سونی میشه گفت بازی های Arcade ـش کمه و اماده هست که از همچین ایده هایی استقبال کنه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر