فروش ویژه UPS

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
Rating - 0%
0   0   0
برای جبران الطاف بچه های بازی سنتر، تصمیم گرفتم منم کاری که از دستم بر می آد انجام بدم.

ما وارد کننده UPS و باطری هستیم، از ظرفیت های کم تا ظرفیت های بالا و صنعتی. اگر برای خونه یا مغازه یا شرکت نیاز به برق اضطراری دارید، با ما تماس بگیرید ! (عین تبلیغ قلم چی شد) :p

بازم لازم به ذکر است که ما مغازه نیستیم و وارد کننده هستیم. برای اطلاعات بیشتر یا همین جا پیغام بذارید یا پیغام خصوصی بزارید.

شاد باشید.

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
Rating - 0%
0   0   0
من خیلی متوجه منظور دوستمون نشدم که مشخصات فنی دستگاه رو می خوان یا مشخصات ظاهری رو.
من یه توضیحی می دم شاید برای دوستایی که یکم کمتر آشنایی دارن کمک واقع بشه.
برای خرید UPS دو فاکتور مهمه، یکی اینکه چه چیزایی توسط UPS باید تامین برق بشه، چیزی که مهمه توان (وات) هست که از دستگاه کشیده می شه، بر اساس تعداد دستگاه ها و توان مصرفی به شما پیشنهاد می شه UPS چه حجمی رو تهیه کنید، یه توضیح هم بدم که بیشتر برای مصارف عمومی 2 و 3 KVA (کیلو ولت آمپر) استفاده می شه. فاکتور بعدی مدت زمانی هست که شما نیاز دارید این دستگاه به شما برق بده، که تعیین می کنه چند تا باطری مورد نیاز شماست، به عنوان مثال برای دو ساعت کارمرد مداوم برای یک دستگاه 3 kva روی 1800 وات معمولاً 8 تا باطری استفاده می شه، که این رقم می تونه با تغییر در مدل باطری ها کمتر یا بیشتر بشه.
رنج UPSهای ما از 600 VA است تا 100 KVA، که این آخری برای مصارف صنعتی استفاده می شه.
اینم بگم که تعداد بالا هم اگر مورد نیاز بود موجود هست.

dkalantar

کاربر سایت
Nov 7, 2007
17
Rating - 0%
0   0   0
با سلام، فرضاً اگه بخوام یک کامپیوتر که در حال پردازش 100% هست رو 2 ساعت روشن نگه دارم، چقدر باید هزینه کنم؟ (با فرض اینکه مانیتور خاموش باشه)

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
Rating - 0%
0   0   0
ارزون ترین مدلش چنده؟؟؟؟؟؟؟؟

ارزون ترین مدل 180 تومن هست که می تونه یه 360 و تلویزیونشو برای 30 تا 45 دقیقه نگه داره، که مثلاً بتونی save کنی. از لحاظ قدرت 1200VA هستش. این نوع قابلیت اضافه کردن باطری ندارن.

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
Rating - 0%
0   0   0
با سلام، فرضاً اگه بخوام یک کامپیوتر که در حال پردازش 100% هست رو 2 ساعت روشن نگه دارم، چقدر باید هزینه کنم؟ (با فرض اینکه مانیتور خاموش باشه)

مشکل اصلی که باعث بالا رفتن قیمت می شه مدت زمان 2 ساعت مورد نیاز شما هست، اگر این مدت 30 الی 45 دقیقه بود با همون 1200VA پست بالا قابل حل بود یا صرفاً با یکم ظرفیت بالاتر حول حوش 300 تومن. ولی برای 2 ساعت باید UPS حتماً قابلیت اضافه کردن باطری داشته باشه که قیمتش رو می بره بالا. برای 2 ساعت باید حول 800 تومن بودجه در نظر بگیری، با این امتیاز که با اضافه کردن باطری بیشتر، می تونی وقتتو بیشتر کنی یا دستگاه های بیشتری به UPS وصل کنی.

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
Rating - 0%
0   0   0
سلام
اضافه كردن باطري يعني چي ؟ :smile:
GOOD LUCK

UPSهای با حجم پایین معمولاً قابلیت اضافه شدن باطری ندارن، یعنی اینکه دارای باطری داخلی هستن و فقط با مدت زمان همون باطری که زیاد هم نیست پشتیبانی می کنن. UPSهای بزرگتر اصلاً باطری ندارند و باطری جداگانه براش باید تهیه بشه و بهش وصل بشه، حالا شما هر چقدر باطری بیشنری بهش وصل کنید، UPS می تونه مدت زمان بیشتری برای شما برق تولید کنه، که البته تعداد باطری ها یه محدودیتی هم داره، یعنی مثلاً 100 تا باطری نمی شه به UPS اضافه کرد.
مثل یه باطری قلمی معمولی که اگه یه لامپ کوچک رو 10 دقیقه روشن نگه داره، دو تا لامپ رو 5 دقیقه نگه می داره، UPS هم هرچی بیشتر بهش بار وصل بشه، با باطری پابت مدت زمان کمتری برق رو نگه می داره، حالا همونجور که اگه باطری قلمی رو زیاد کنی لامپ بیشتر روشن می مونه، تعداد باطری هاتو زیاد کنی UPS مدت زمان بیشنری برق می ده، دقیقاً خیلی شبیه همون باطری قلمی و لامپ عمل می کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر