Custom PSP -XMB Sounds and PMFs , Fonts, Backgrounds , XMB Icons, XMB waves

shirazpargam

کاربر سایت
Jul 28, 2006
175
نام
کامیار
خوب وقتی فایل زیر رو دانلود کردی، از راه هایی که قبلاً گفته شده وارد Flash 0 میشید و فایل های درون پوشه رو توی پوشه ی :
اگه ممكنه دوباره توضيح بده كه چه طور وارد flash 0 بشيم.
ممنون.

choobin11

کاربر سایت
Aug 4, 2006
107
pargam جان ....

شما اول وقتی PSP رو روشن می کنی R رو نگه می داری و وارد منو RecoverY میشی ،در منو وارد گزینه ی Advanced میشی و از اونجا هم Toggle USB ( Flash0 ) a رو enable می کنی ...
( فقط در طی این عمل شما باید PSP ت به کام متصل باشه )

یه راه دیگه هم هست که شما از XMB می تونید وارد flash 0 شوید ....اگه کسی خواست می تونم توضیح بدم ...فقط در این سطح بگم که از برنامه USB Special SYStem استفاده می کنیم...

موفق باشی...

choobin11

کاربر سایت
Aug 4, 2006
107
Choobin11 Never Gone...

Full Wave Pack​

خوب این بار با یه مجموعه کامل از Wave آشنا میشیم...
این مجموعه فعلاً کامل ترین مجموعه برای Wave هستش و از لحاظ زیبایی می تونم بگم که واقعاً Wave های زیبایی داره...
خوبی این Pack این هستش که عکس Wave مورد نظر تون هم توی پوشه هستش که می تونید با این عکسا می تونید Wave مورد نظرتون رو انتخاب کنید...

لینک دانلود :
http://rapidshare.com/files/21163553/Full_Ultimate_Wave_Pack_BY_Choobin11.rar.html

چند تا عکس میذارم تا خودتون در مورد این Wave ها قضاوت کنید...

GreenBlueYellow.jpg

orangecool.jpg

Fade.jpg

d3c4917cd0.jpg

7ad395ed8b.jpg

c63623c33b.jpg

*تذکر : من چند تا از این Wave ها رو فقط روی 3.03 امتحان کردم...( بازم در صورت وقوع مشکلی مسئولش خودتونید )

موفق باشی...

choobin11

کاربر سایت
Aug 4, 2006
107
Choobin11 Never Gone....

Full XMB Customation Package​

خوب این دفعه میخوام یه Package کامل رو معرفی کنم برای Edit کردن XMB تون ...
این پک کامل هستش( یعنی خودش از چند تا برنامه تشکیل شده ) منظورم اینکه هر چی بخواید توی پک وجود داره مثل : فونت و GameBo0T وOpening_plugin و...

با استفاده از این برنامه حتی میتونید Wave بسازید...( البته خود برنامه برنامه چند تا براتون گذاشته )شما میتونید آیکون های X.M.B رو هم عوض کنید و هم Extract کنید ...

از طریق این برنامه می تونید که به طور اتو فایل های مورد نظر تون رو روی PSP بریزید...( فقط کافیه فایل مخصوص رو توی پوشه ی Customation و در پوشه ی مورد نظر کپی کنید و Start رو که توی Root هست رو اجرا می کنید... )

با این پک شما می تونید Volume رو تغییر بدید ...( خود پک به شما چند تا Volume بار داده که کپی کنید )...
در ضمن شما اگه بخواید آیکون باتری تون رو هم عوض کنید از طریق این پک می تونید انجام بدید..

این پک واقعاً Gamebo0t های شاخی داره...( امتحان کن خودت ببین )

لینک دانلود :
http://rapidshare.com/files/21189138/Full_Pack_For_XMB_Customation_BY_Choobin11.rar.html
موفق باشی...

ASTRIX

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3
اول می خواستم ازت بخاطر اینکه توجه کردی و جوابمو دادی تشکر کنم بعد می خواستم بپرسم که چجوری میشه به 3.03oe-c تبدیل کرد من فایلشو از سایت darkalex دانلود کردم ولی بلد نیستم نسبش کنم لطفا کامل اموزش بده

ممنون میشم:biggrin1:

S.W.A.T

کاربر سایت
Dec 26, 2006
80
نام
sajad
تا حالا شده از اسلاید بار USB هنگامی که دارین از کامپیوتر به پی اس پی و یا بلعکس اطلاعات جا به جا کنید خسته شده باشید من یکی که خودم خسته شده بودم
حالا اگه میخواین این اسلاید بارو عوض کنید پک زیر رو دانلود کنید
http://www.psp-hacks.com/download.php?id=1106

حالا اسلاید بار دلخواهت رو انتخاب کن وارد flash 0 شو و به این آدرس کپیش کن
MS0:/VSh/RESOURCE

اسم فایلی که می خواین کپی کنید باید
SYSCONF_PLUGIN.RCO
باشه

shirazpargam

کاربر سایت
Jul 28, 2006
175
نام
کامیار
دمت گرم خيلي توپ بود.
اگه ميتوني براي اون قسمت كه psp رو روشن ميكنيم مينويسه سوني بزار اون هايي كه مازيار گزاشته بود خيلي توپ بود ولي اگه ممكنه بازم بزار
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر