Custom PSP -XMB Sounds and PMFs , Fonts, Backgrounds , XMB Icons, XMB waves

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
بچه ها تم که روی 3.51m33 کار بده و هماهنگی کامل داشته باشه کسی نداره ؟
Theme هايي كه روي 3.40OE , 3.30OE كار ميكنند روي 3.51M33 هم كار ميكنند.

دوستان psp من 3.40oe است . هر تمی رو که میریزم کار نمیکنه و فقط رنگ صفحه عوض میشه و بعد از چند ثانیه پی اس پی خاموش میشه .... مشکل کجاست ؟ :(:(:(

احتمالا Theme هايي كه دانلود ميكني براي 3.40OE نيست. ايني كه من ميذارم رو دانلود كن ببين جواب ميده يانه. اگه درست بود پس اونايي كه دانلود كردي براي 3.40OE نبوده. بنابراين بايد Convert شون كني تا درست بشه.

اين Theme رو خودم دستكاري كردم و يه سري آيكوناشو عوض كردم. روي 3.30OE , 3.40OE , 3.51 M33 كار ميكنه.

لينك دانلود

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
مهدی جون من این تمه رو ریختم عزیز ولی ضفحه سیاهه همین طوری وقتی از منوی Recovery میام بیرون ولی وقتی topmenu اصلیرو میریزم درست میشه.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
مهدی جون من این تمه رو ریختم عزیز ولی ضفحه سیاهه همین طوری وقتی از منوی Recovery میام بیرون ولی وقتی topmenu اصلیرو میریزم درست میشه.
عجيبه رو مال من كه كار ميكنه. حالا بيخيال اين شو اون كه بالاي همين صفحه هست رو هم نصب كن ببين كار ميكنه يا نه؟

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
مهدی جون کار داد ولی وقتی میری روی USB Connection دستگاه قفل می کنه بعدم خاموش میشه !.
یعنی موقعی که میخوای USB رو فعال کنی قفل می کنه بعدم خاموش میشه.
مهدی جون خدایی ی تم شاخ بده بیاد که دلم بد جور هوای تم کرده !.

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
اگه حجم بالا ميتوني دانلود كني اينو دانلود كن (حجمش 98 مگه)

هر چي Theme بخواي توش هست براي 3.30 و 3.40 هم تبديل شده.

Themepack

اگه نميتوني بيا چند تا همين جوري ميذارم:

psp-xmb-theme-buuf-1.jpg

دانلود براي 3.30 و 3.40 OE

duranium-r2-3.jpg

psp-xmb-theme-duranium-1.jpg

glass-1.jpg

bandw-1.jpg

بازم خواستي بگو بذارم.

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
مهدی عزیز تمامی تم ها همونطوری میشن که گفتم ! که صفحه سیاه میشه.
فکر کنم باید تبدیل کرد.
یه مبدل توی maxconsole بود اونو امتحان کردی ؟

nobakht

کاربر سایت
May 11, 2007
135
نام
علیرضا
شاید اشکالت این باشه !

دوستان سلام . من تا حالا تم نریختم ولی فکر کنم زمانی که می خوایم تم رو کپی کنیم نباید تم فابریکو پاک کنیم و رو همون کپی کنیم (درست مطمئن نیستم:blushing: ) . این دوسته ما هم شاید تم فابریک دستگاه رو پاک می کنه که صفحه سیاه میشه !:confused:

nobakht

کاربر سایت
May 11, 2007
135
نام
علیرضا
دوستان بازم سلام . دو تا :confused: دارم ؟

- اگه یه وقت تم رو اشتباه رو دستگاه بگذاریم احتمال بریک شدن دستگاه رو داره ؟
- سوال بعدی اینه که کسی تم برای فرم ویر 3.4OE-A داره که ساعت داشته باشه و کوکش کنیم زنگ بزنه ؟:biggrin1:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
مثلا این :
Code:
http://www.pspculture.co.uk/downloads/XMB-shiny-again-330OE.rar
اينو من الان تست كردم سالم بود و به خوبي كار كرد روي 3.51M33

دوستان سلام . من تا حالا تم نریختم ولی فکر کنم زمانی که می خوایم تم رو کپی کنیم نباید تم فابریکو پاک کنیم و رو همون کپی کنیم (درست مطمئن نیستم ) . این دوسته ما هم شاید تم فابریک دستگاه رو پاک می کنه که صفحه سیاه میشه
فكر نكنم مشكل اين باشه.

شما الان اينا رو تست كرديد؟

من همه اون بالايي ها رو تست كردم روي 3.51M33 كار ميكنه

دوستان بازم سلام . دو تا :confused: دارم ؟

- اگه یه وقت تم رو اشتباه رو دستگاه بگذاریم احتمال بریک شدن دستگاه رو داره ؟
- سوال بعدی اینه که کسی تم برای فرم ویر 3.4OE-A داره که ساعت داشته باشه و کوکش کنیم زنگ بزنه ؟:biggrin1:

اگه از فلش بك آپ بگيري مشكلي پيش نمياد.

Theme نداريم كه زنگ بزنه:biggrin1: ولي برنامه هست كه زنگ بزنه. توي تاپيك برنامه ها برو من گذاشتم.

nobakht

کاربر سایت
May 11, 2007
135
نام
علیرضا
دوسته من سلام . نمیشه همین جا لینکه ساعت رو بدی . آخه من پیر می شم تا بخوام بین کلی صفحه پیداش کنم . یه سوال دیگه هم دارم که شرمنده ربطی به تاپیک نداره . آقا دیکشنری انگلیسی به فارسی هم واسه Psp هست ؟ اگه هست لطفا بی زحمت لینکشو بده ؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
دوسته من سلام . نمیشه همین جا لینکه ساعت رو بدی . آخه من پیر می شم تا بخوام بین کلی صفحه پیداش کنم . یه سوال دیگه هم دارم که شرمنده ربطی به تاپیک نداره . آقا دیکشنری انگلیسی به فارسی هم واسه Psp هست ؟ اگه هست لطفا بی زحمت لینکشو بده ؟
به اين صفحه برو پست آخر من گذاشتم:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2404

leech

کاربر سایت
Apr 8, 2006
133
نام
milad
احتمالا Theme هايي كه دانلود ميكني براي 3.40OE نيست. ايني كه من ميذارم رو دانلود كن ببين جواب ميده يانه. اگه درست بود پس اونايي كه دانلود كردي براي 3.40OE نبوده. بنابراين بايد Convert شون كني تا درست بشه.

این فایل رو دانلود کردم ولی بازم نشد . فقط wave , battery icon , ساعت و تاریخ میاد . بعدش هم خاموش میشه.:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر