Custom Fighting Stick by Clan MaMMaD

jabdon

کاربر سایت
Jan 19, 2008
111
سلام

:(

این که این بالا هست منم . حالا بگین چرا !!!
الان می گم .....
قبل از اینکه حمید همچنین کاری رو انجام بده من ( همون بالایی) حریف حمید نمی شدم .... حالا که ....
الان دارم GGPO رو Uninstall می کنم ....
خدا به اشکان و نیما رحم کنه .....

ولی حمید پشت کار داری در حد ... خیلی باحالی ...

راستی قیمت تموم شده این پد چقد شده ؟

aliani

کاربر سایت
Sep 26, 2007
171
ايول آق حميد گل
بابا يه دونم برا كد درس كن حال كنيم .:cool:

آقا چند همين الان خريداريم . :cheesygri
تو كه 10 روزه اينو ميسازي اگه زياد وقت بذاري چي ميشه ؟

ببخشيد از اينكه خيلي فارسي نوشتم .

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
به به:D
حمید مبارکه:-L
بالاخره برای اولین بار در صنعت گیم حمیدوس در کنار پی سی برای SF استیک میسازن:D
ولی بازم SF<Q3
PB Q3:-W

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
Custom Fighting Stick
به چه دردی میخوره؟
اصلا جی هست؟
دوستان دانا و فهیم و گرام بنده را به خاطر ندانستن مسخره نکنند.

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
Custom Fighting Stick
به چه دردی میخوره؟
اصلا جی هست؟
دوستان دانا و فهیم و گرام بنده را به خاطر ندانستن مسخره نکنند.
خو میدونی، اصولاً بازیهای Fighting از قدیم الایام روی دستگاههای Arcade بازی میشدن. از این دستگاههایی که باید ایستاده بازی کرد. توشون سکه یا ژتون میندازی بازی میکنی... مِث این: (که خو یه دستگاه آرکید آمریکاییِ قدیمیه :D)
cStreet_Fighter_II_-_Champion_Edition.jpg

یه جورایی میشه گفت که برای بازیهای Fighting مثل Street Fighter، Tekken و... بهترین کنترلرها همینایی هستن که روی دستگاههای آرکِـید میذارن. این کنترلری که یه نمونه‌ش رو تهیه کردم، در واقع شبیه سازیِ همین Joystick و دکمه‌های دستگاههای آرکـِیده. به همین خاطر بهشون میگن Fighting Stick یا Arcade Stick. حالا وقتی یه نفر خودش قطعات رو ور داره و اونجوری که دوست داره بسازه، یه صفت Custom هم میاد اولش :)

البته شرکتهایی هستن که برای کنسولهای مختلف از این استیکها میسازن، یعنی آماده شده‌ی این کنترلرها هم توی بازار موجود هست. مثل این عکس زیر که یه فایتینگ استیک برای XBox 360 ـــه به اسم Hori Fighting Stick EX2:
xbox360-hori-ex2.jpg

منتها توی ایران به ندرت پیدا میشه چون کسی دنبالش نیست و خیلی‌ها اصلاً از وجود این کنترلرها بی‌خبر هستن. دلیلش هم اینه که توی ایران دستگاههای Arcade وجود نداره (البته تعداد کمی موجود بوده و هست) اما به هیچ وجه پرطرفدار و همه‌گیر نیست، به خصوص گیمهای Fighting! چند نفر از ما مثلاً Tekken رو پشت آرکِـید بازی کردیم؟!
البته یه دلیل دیگه هم اینه که کلاً این فایتینگ استیکها زیاد ارزون نیستن و یه خورده بزرگ و سنگین هم هستن و شاید برای تـُجّار محترم صرف نمیکنه که از اینا وارد کنن :biggrin1:

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
خو میدونی، اصولاً بازیهای Fighting از قدیم الایام روی دستگاههای Arcade بازی میشدن. از این دستگاههایی که باید ایستاده بازی کرد. توشون سکه یا ژتون میندازی بازی میکنی... مِث این: (که خو یه دستگاه آرکید آمریکاییِ قدیمیه :D)
cStreet_Fighter_II_-_Champion_Edition.jpg

یه جورایی میشه گفت که برای بازیهای Fighting مثل Street Fighter، Tekken و... بهترین کنترلرها همینایی هستن که روی دستگاههای آرکِـید میذارن. این کنترلری که یه نمونه‌ش رو تهیه کردم، در واقع شبیه سازیِ همین Joystick و دکمه‌های دستگاههای آرکـِیده. به همین خاطر بهشون میگن Fighting Stick یا Arcade Stick. حالا وقتی یه نفر خودش قطعات رو ور داره و اونجوری که دوست داره بسازه، یه صفت Custom هم میاد اولش :)

البته شرکتهایی هستن که برای کنسولهای مختلف از این استیکها میسازن، یعنی آماده شده‌ی این کنترلرها هم توی بازار موجود هست. مثل این عکس زیر که یه فایتینگ استیک برای XBox 360 ـــه به اسم Hori Fighting Stick EX2:
xbox360-hori-ex2.jpg

منتها توی ایران به ندرت پیدا میشه چون کسی دنبالش نیست و خیلی‌ها اصلاً از وجود این کنترلرها بی‌خبر هستن. دلیلش هم اینه که توی ایران دستگاههای Arcade وجود نداره (البته تعداد کمی موجود بوده و هست) اما به هیچ وجه پرطرفدار و همه‌گیر نیست، به خصوص گیمهای Fighting! چند نفر از ما مثلاً Tekken رو پشت آرکِـید بازی کردیم؟!
البته یه دلیل دیگه هم اینه که کلاً این فایتینگ استیکها زیاد ارزون نیستن و یه خورده بزرگ و سنگین هم هستن و شاید برای تـُجّار محترم صرف نمیکنه که از اینا وارد کنن :biggrin1:
:D
گرفتم چیه!
حالا شما عرضش نمیکنید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر