مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

Drakes

کاربر سایت
Mar 14, 2014
281
نام
بی نام!
سلام دوستان.
من یک لبتاپ Asus K550V Series خریداری کردم میخواستم نظر دوستان رو بدونم!!
Intel Core i7 .
Nvidia Geforce GTX 950m
و یک مشکلی هم داشتم. ویندوز من 10 هستش و این لبتاپ هم گیمینگ هستش ، بازی عای قدیمی را نمیخونه میخواستم بدونم مشکل از کجاست؟

• Like
Reactions: playstation1

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
سلام دوستان.
من یک لبتاپ Asus K550V Series خریداری کردم میخواستم نظر دوستان رو بدونم!!
Intel Core i7 .
Nvidia Geforce GTX 950m
و یک مشکلی هم داشتم. ویندوز من 10 هستش و این لبتاپ هم گیمینگ هستش ، بازی عای قدیمی را نمیخونه میخواستم بدونم مشکل از کجاست؟
نمی خونه ینی چی دقیقا؟

• Like

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
بازی ها به صورت کامل نصب میشه بعد از لانچ کردن بازی هیچ اتفاقی نمیوفته. نه اروری نه چیزی!!
مثلا کدوم بازی؟ ممکنه بعضی بازی های قدیمی با ویندوز 10 مشکل داشته باشن. اگر آپدیت جدیدی توی یکی دو سال اخیر داده باشن این مشکل احتمالا رفع شده. من خودتم به این مشکل خوردم آپدیت بازی رو نصب کردم درست شد.

• Like

Drakes

کاربر سایت
Mar 14, 2014
281
نام
بی نام!
مثلا کدوم بازی؟ ممکنه بعضی بازی های قدیمی با ویندوز 10 مشکل داشته باشن. اگر آپدیت جدیدی توی یکی دو سال اخیر داده باشن این مشکل احتمالا رفع شده. من خودتم به این مشکل خوردم آپدیت بازی رو نصب کردم درست شد.
مثلا borderland 2 یا la noire هیچ اروری نمیدن بعد از لانچ کردنشون هیچ اتفاقی نمیوفنه. بازی عای کرکی هم رو میشه اپدیت کرد؟

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
مثلا borderland 2 یا la noire هیچ اروری نمیدن بعد از لانچ کردنشون هیچ اتفاقی نمیوفنه. بازی عای کرکی هم رو میشه اپدیت کرد؟
مستقیم که نمی شه آپدیت کرد. باید تو اینترنت سرچ کنی آپدیتاشو گیر بیاری دانلود کنی نصب کنی

با بوردرلندز من هم این مشکل رو داشتم آپدیت 1.3.1 و 1.7.0 رو به ترتیب نصب کن درست می شه

آخرین ویرایش:

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
سلام دوستان.تا 4ت بودجه دارم.بهترین مدل برای بازی.ترجیحا ایسوس و کارت گرافیک انویدیا باشه
Lenovo Y700
GTX 960m
i7 6700 hq
8GB ram ddr4

بدنه آلومینیوم هست.
اسپیکر هاش هم JBL هست و کیفیتشون هم وحشتناک خوبه :D .ساب ووفر هم داره.
کیبورد هم نور پس زمینه داره که در دو سطح قابل تنظیمه.
دی وی دی رم اکسترنال داره و اگه مدل 16 GB را بگیری، یه ماوس گیمینگ فوق‌العاده هم داره.
کیفیت ساخت هم عالیه.
در کل بهترین لپ تاپ بین 3.5-4 تومن هست. و ارجحه بر لپ تاپ های ایسوس.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
سلام دوستان.تا 4ت بودجه دارم.بهترین مدل برای بازی.ترجیحا ایسوس و کارت گرافیک انویدیا باشه
به نظر من یکی دو ماه صبر کن لپ تاپ های جدید و خوبی در راهه که ارزش خریدشون از لپ تاپ های فعلی خیلی بیشتره

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
دوستان لپ تاپ گیمینگ با بودجه 3 تا 3.5 چه مدلی رو پیشنهاد میدین که هم جدید باشه و هم تو بازار راحت گیر بیاد و هم نسبت به قیمتش ارزش خرید داشته باشه؟

ترجیحا ایسوس باشه یا mci

یه مدل هم با بودجه 2.5تا3 و یه مدل هم با بودجه 3.5 تا 4 تومن پیشنهاد بدین مد نظر داشته باشم. چون بودجم فعلا به طور دقیق مشخص نیس :D ولی احتمالا بین 3 تا 3.5 هست

آخرین ویرایش:

parsa_rampage

کاربر سایت
Jan 17, 2017
19
سلام دوستان گرامی.
لپتاپ گیمینگ تا قیمت پنج میلیون تومان چی پیشنهاد میکنین؟حداقل گرافیکش 970 باشه و حالا حالا ها موجود باشه چون میخوام این تابستون بخرم.و میخوام باهاش هم بازی های روز رو تا سه سال با کیفیت بالا اجرا کنم هم کارای گرافیکی کنم.ایا با این بودجه میتونم لپتاپ با گرافیک 1060 بخرم؟
لطفا اگه لپتاپی با این کانفینگ(امیدوارم درست گفته باشم)یا نزدیک این هست پیشنهاد بدین.
CPU Core i7 2.6 up to 3.5
RAM 16 DDR4
GTX 970 or 1060
Hard 1t hdd 128gb ssd
With backlight keyboard for game
Display FHD _IPS
باطریشم برام مهم نیست.فقط dvd writer داشته باشه با تاندربولت و usb type C.اگه dvd writer نداره پیشنهاد کنین.
خیلی ممنون از.لطف شما.

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk

helgast

کاربر سایت
Nov 30, 2014
230
نام
امرحسین
سلام دوستان کسی یه تبلت با این مشخضات که توو بازار موجود باشه سراغ نداره ؟

یه تبلت با صفحه نماییش بین ۸ تا ۱۰ اینچ اینا باشه اچ دی یا فول باشه (( در کل اچ دی باشه رزولویشن اشغال نباشه ))

قلم داره باشه (( حتما هم باشه چون برا طراحی میخوام ( قلم نوری هم که ماله پیسی هم نیمخرم چوم هم میخوام تبلت داشته باشم هم باش بکشم :D ) حساس به فشار باشه یعنی وقتی باش بکشم نسب به فشار خطش نازک یا کلف باشه )

سخت افزار اوکیی داشته باشه بعد چند تا برنامه نصب کردن کند نشه دوربین اینا زیاد مهم نیست متوسط باشه

تا دو ملیون خورده میتونم خرج کنم !!

سه سوال دیگع اینکه نظرتون درباره استایلوس ها چیه ؟ (( همون قلما کع بصورت جداگونه میشه برا تبلت خرید )) کسی یه خوبش سراغ نداره که وقتی فعال بشه تبلت فقط قلم رو بشناسه نه انگشت دست رو ؟

خداییش بگین بدجور گیرم چون من طراحی سه بعدی کارم یکنم لازمه اول طرح هامو بکشم :-B

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر