مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آخه نوکرتم من تو سایت sony style میگشتم پیدا نمیکردم دیگه اگه شد لینکش رو برام بزار لینک دقیق مدلاش

این یه سری مدل های FW :

Code:
http://www.amazon.com/s/ref=nb_ss_gw/002-0760604-9821658?url=search-alias%3Daps&field-keywords=Sony+Vaio+FW

اینم از Sony Style :

Code:
http://www.sonystyle.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?storeId=10151&catalogId=10551&langId=-1&categoryId=8198552921644570896&parentCategoryId=16154

Oracle idol

کاربر سایت
Aug 12, 2008
66
Info plz

سلام عزیز همین الان یک FW 198U/H از USA برام آوردن CPU 2.5 GH داره هیچ FW دیگه ای نیست که CPU 2.8 داشته باشه (آخه تو سایت Sony زده Up to 2,80 GHz ) بعدم این چینیه به سفارش آمریکا توی سایت Sony U.S.A هم ثبت شده اینجا چند میتونم بفروشمش:biggrin1:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام عزیز همین الان یک FW 198U/H از USA برام آوردن CPU 2.5 GH داره هیچ FW دیگه ای نیست که CPU 2.8 داشته باشه (آخه تو سایت Sony زده Up to 2,80 GHz ) بعدم این چینیه به سفارش آمریکا توی سایت Sony U.S.A هم ثبت شده اینجا چند میتونم بفروشمش:biggrin1:

بله تولید چین هست FW اما خوب USA هم توش پیدا میشه.
فردا یا یکشنبه برات قیمت می گیرم.مشخصات کاملشو بذار تا حدود قیمت هم خودم بهت بدم.
برای خودت برش دار حیفه...

Oracle idol

کاربر سایت
Aug 12, 2008
66
سلام جیگر چطورررری ممنون که وقت میگذاری
ModelBrandSONYSeriesVAIO FW SeriesModelVGN-FW198U/HGeneralOperating SystemWindows Vista UltimateCPU TypeIntel Core 2 Duo T9400 2.53GScreen16.4"Memory Size4GB DDR2Hard Disk320GBOptical DriveBlu-ray Disc / Super MultiGraphics CardATI Mobility Radeon HD 3470Video Memory256MBCommunicationModem, Gigabit LAN and WLANCard slot1 x ExpressCard /34 slotBattery Life2.5 to 5.5 hoursDimensions15.1" x 10.3" x 1.14-1.46"Weight6.7 lbs.TechIntel Centrino 2 Processor TechnologyOther FeaturesENERGY STAR compliant: 4.0CPUCPU TypeIntel Core 2 DuoCPU SpeedT9400(2.53GHz)CPU FSB1066MHzCPU L2 Cache6MBChipsetChipsetIntel PM45DisplayScreen Size16.4"Wide Screen SupportYesLCD FeaturesXBRITE-HiColor technologyResolution1600 x 900Operating SystemsOperating SystemWindows Vista UltimateGraphicsGPU/VPUATI Mobility Radeon HD 3470Video MemoryDedicated 256MBGraphic TypeDedicated CardHard DriveHDD320GBHD RPM5400rpmHD InterfaceSATAMemoryMemory SpeedDDR2 800Memory4GBMax Memory Supported4GBMemory Spec2GB x 2Optical DriveOptical Drive TypeBlu-ray Disc / Super MultiOptical Drive InterfaceIntegratedOptical Drive SpecBD-R DL Read : 1.6x max
BD-R DL Write : 1x max
BD-R Read : 2x max
BD-R Write : 2x max
BD-RE DL Read : 1.6x max
BD-RE DL Write : 1x max
BD-RE Read : 2x max
BD-RE Write : 2x max
BD-ROM Read : 2x max
Blu-ray Disc Support : Yes (BD-R/BD-RE/BR-ROM/DVD±R DL/DVD±RW/RAM)
CD Read : 24x max
CD-R Write : 8x max
CD-RW Write : 8x max
DVD Read : 8x max
DVD+R DL Write : 2.4x max
DVD+R Write : 8x max
DVD+RW Write : 4x max
DVD-R DL Write : 2x max
DVD-R Write : 8x max
DVD-RAM Read : 5x max
DVD-RAM Write : 5x max
DVD-RW Write : 4x maxCommunicationsModemIntegrated V.92/V.90 ModemLAN10/100/1000MbpsWLANIntel WiFi Link 5100AGN (802.11a/b/g/n)BluetoothIntegrated Stereo A2DP Bluetooth TechnologyPortsCard Slot1 x ExpressCard /34 slotUSB3IEEE 13941Video Port1 x VGA, 1 x S-Video TV-out, 1 x HDMIAudio Ports1 x S/PDIF Output
1 x Microphone Input
1 x Headphone JackAudioAudioDolby Sound Room AudioSpeakerBuilt-in microphoneInput DeviceTouchpadElectro-Static touch padKeyboardQWERTY, 86 keys with 2.0mm stroke and 19.05mm pitchSupplemental DriveCard ReaderOne Memory Stick Duo media slot with MagicGate functionality
One Secure Digital (SD memory card) media slotWebcamBuilt-in 1.3 megapixel MOTION EYE cameraPowerBatteryStandard Capacity Lithium-ion Battery (VGP-BPS13/S)Battery Life2.5 to 5.5 hoursPhysical specDimensions15.1" x 10.3" x 1.14-1.46"Weight6.7 lbs.Manufacturer WarrantyParts1 year limitedLabor1 year limited
میدونم زیاد شو ببخشید console جان من نمیدونم نگهش دارم یا بدم بره عمومم 1 ماه دیکه از آمریکا میاد اگه تا اون موقع cpu 2.8 اومد میتونم بگم بیاره حالا هر چی خودت صلاح میدونی (البته الان بالاتر از 2.5 نیومده) آمریکای هم نداره اصلا از B&H manhattan (NY) پرسیدم

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام جیگر چطورررری ممنون که وقت میگذاری
ModelBrandSONYSeriesVAIO FW SeriesModelVGN-FW198U/HGeneralOperating SystemWindows Vista UltimateCPU TypeIntel Core 2 Duo T9400 2.53GScreen16.4"Memory Size4GB DDR2Hard Disk320GBOptical DriveBlu-ray Disc / Super MultiGraphics CardATI Mobility Radeon HD 3470Video Memory256MBCommunicationModem, Gigabit LAN and WLANCard slot1 x ExpressCard /34 slotBattery Life2.5 to 5.5 hoursDimensions15.1" x 10.3" x 1.14-1.46"Weight6.7 lbs.TechIntel Centrino 2 Processor TechnologyOther FeaturesENERGY STAR compliant: 4.0CPUCPU TypeIntel Core 2 DuoCPU SpeedT9400(2.53GHz)CPU FSB1066MHzCPU L2 Cache6MBChipsetChipsetIntel PM45DisplayScreen Size16.4"Wide Screen SupportYesLCD FeaturesXBRITE-HiColor technologyResolution1600 x 900Operating SystemsOperating SystemWindows Vista UltimateGraphicsGPU/VPUATI Mobility Radeon HD 3470Video MemoryDedicated 256MBGraphic TypeDedicated CardHard DriveHDD320GBHD RPM5400rpmHD InterfaceSATAMemoryMemory SpeedDDR2 800Memory4GBMax Memory Supported4GBMemory Spec2GB x 2Optical DriveOptical Drive TypeBlu-ray Disc / Super MultiOptical Drive InterfaceIntegratedOptical Drive SpecBD-R DL Read : 1.6x max
BD-R DL Write : 1x max
BD-R Read : 2x max
BD-R Write : 2x max
BD-RE DL Read : 1.6x max
BD-RE DL Write : 1x max
BD-RE Read : 2x max
BD-RE Write : 2x max
BD-ROM Read : 2x max
Blu-ray Disc Support : Yes (BD-R/BD-RE/BR-ROM/DVD±R DL/DVD±RW/RAM)
CD Read : 24x max
CD-R Write : 8x max
CD-RW Write : 8x max
DVD Read : 8x max
DVD+R DL Write : 2.4x max
DVD+R Write : 8x max
DVD+RW Write : 4x max
DVD-R DL Write : 2x max
DVD-R Write : 8x max
DVD-RAM Read : 5x max
DVD-RAM Write : 5x max
DVD-RW Write : 4x maxCommunicationsModemIntegrated V.92/V.90 ModemLAN10/100/1000MbpsWLANIntel WiFi Link 5100AGN (802.11a/b/g/n)BluetoothIntegrated Stereo A2DP Bluetooth TechnologyPortsCard Slot1 x ExpressCard /34 slotUSB3IEEE 13941Video Port1 x VGA, 1 x S-Video TV-out, 1 x HDMIAudio Ports1 x S/PDIF Output
1 x Microphone Input
1 x Headphone JackAudioAudioDolby Sound Room AudioSpeakerBuilt-in microphoneInput DeviceTouchpadElectro-Static touch padKeyboardQWERTY, 86 keys with 2.0mm stroke and 19.05mm pitchSupplemental DriveCard ReaderOne Memory Stick Duo media slot with MagicGate functionality
One Secure Digital (SD memory card) media slotWebcamBuilt-in 1.3 megapixel MOTION EYE cameraPowerBatteryStandard Capacity Lithium-ion Battery (VGP-BPS13/S)Battery Life2.5 to 5.5 hoursPhysical specDimensions15.1" x 10.3" x 1.14-1.46"Weight6.7 lbs.Manufacturer WarrantyParts1 year limitedLabor1 year limited
میدونم زیاد شو ببخشید console جان من نمیدونم نگهش دارم یا بدم بره عمومم 1 ماه دیکه از آمریکا میاد اگه تا اون موقع cpu 2.8 اومد میتونم بگم بیاره حالا هر چی خودت صلاح میدونی (البته الان بالاتر از 2.5 نیومده) آمریکای هم نداره اصلا از B&H manhattan (NY) پرسیدم

مشخصاتش که عالیه.
همین 2.53 کافیه.
برو تو کارش.بگو برات از همون آمریکا بیارن بیشتر میشه بهش اطمینان کرد.

Oracle idol

کاربر سایت
Aug 12, 2008
66
Confused

سلام بلا نصبت شما که تو این کاری اینقدر دزدو بی وژدانند که خودم لبتاپرو باز کردم من 2200 خریدم میخواد 2 بخره.
Console جان من از B&H که یکی از بزرگترین شرکتهای فروش قطعات الکترونی تو NY هست پرسیدم گفتن که آمریکایش رو موجود ندارن ولی اگه شما فروشگاهی تو san khose سراق داری بگو من از اونجا بگم بگیرن برام البته اگه بشه اینجا حد اقل 200 روش سود کردا چون باید ارزش خرکش کردنشو داشته باشه واینکه من میخوام یه کامپیوتر توپ جم کنم این فامیل ما هم تا یه ماه دیگه میاد VGA CARD EVGA GTX 280 اگه بشه رو لبتاپه سود کرد بگم بیاره چون پولم واسه جفتش کم میاد

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام بلا نصبت شما که تو این کاری اینقدر دزدو بی وژدانند که خودم لبتاپرو باز کردم من 2200 خریدم میخواد 2 بخره.
Console جان من از B&H که یکی از بزرگترین شرکتهای فروش قطعات الکترونی تو NY هست پرسیدم گفتن که آمریکایش رو موجود ندارن ولی اگه شما فروشگاهی تو san khose سراق داری بگو من از اونجا بگم بگیرن برام البته اگه بشه اینجا حد اقل 200 روش سود کردا چون باید ارزش خرکش کردنشو داشته باشه واینکه من میخوام یه کامپیوتر توپ جم کنم این فامیل ما هم تا یه ماه دیگه میاد VGA CARD EVGA GTX 280 اگه بشه رو لبتاپه سود کرد بگم بیاره چون پولم واسه جفتش کم میاد

من می گردم ببینم میشه پیدا کرد.اما من تا جایی که سراغ دارم FW همش تولید چین هست جز 2-3 تا مدل خاصش...
اینجا تو ایران فروشنده 100000 تومان بیشتر نمی کشه روش.بقیش پول بار و ... میشه. ;)
همون که پرسیدی چین بوده بخر.
به هر حال من همونطور که بالا هم گفتم میگردم ببینم چی پیدا می کنم.

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
HP HDX 9390

نظرتون در مورد اين چيه؟ hp hdx 9390 اگه يه لپ تاب گيم پايين تر از 2/5 سراغ دارين بهم بگين مرسي از لطفتون

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
نظرتون در مورد اين چيه؟ hp hdx 9390 اگه يه لپ تاب گيم پايين تر از 2/5 سراغ دارين بهم بگين مرسي از لطفتون

این مدل که دادی سری 20 اینچ هست.
HP Pavilion DV5-1070ee هست که قیمتش هم زیر 2 میلیون هست و مناسبه.
مشخصاتشم توی صفحه اول همین تاپیک هست.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
:((پدرام جان سلام داداش این لب تاپ که 3 ساعت بیشتر شارژ نیگر نمیداره که پس چرا تو سایت سونی استایل زده 5.5 ساعت

الان اکثر لپ تاپ های بازار همین مقدار جواب میدن.
می تونی باطری جدا براش بخری که بیشتر برات کار کنه. ;)

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
گرما

الان اکثر لپ تاپ های بازار همین مقدار جواب میدن.
می تونی باطری جدا براش بخری که بیشتر برات کار کنه. ;)

ديروز تحقيق كردم گفتن گرماش زياده و بيشتر هم بخاطر كارت گرافيكشه(منظورم 1070 DV5) برا شما گرماش مشكلي ايجاد نكرده؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ديروز تحقيق كردم گفتن گرماش زياده و بيشتر هم بخاطر كارت گرافيكشه(منظورم 1070 DV5) برا شما گرماش مشكلي ايجاد نكرده؟

بله گرماش زیاده.اما نه اونقدری که فکر کنی می خواد آتیش بگیره.نسبت به لپ تاپ های دیگه بیشتر داغ می کنه.
اما خوب داغ بودنش رو توی بازی ها بیشتر نشون میده.چون کارت گرافیک خودش رو اونجا نشون میده به همین خاطر داغ می کنه...
من نه مشکلی پیش اومده برام نه با گرماش مشکلی دارم.یه Cool Pad بخری مشکلش حله...در ضمن فن هایی که توش جاسازی شده باعث میشه گرما خارج بشه ازش.
فکر می کنم محل تحقیقت DigiKala.Com بوده :D

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
بله گرماش زیاده.اما نه اونقدری که فکر کنی می خواد آتیش بگیره.نسبت به لپ تاپ های دیگه بیشتر داغ می کنه.
اما خوب داغ بودنش رو توی بازی ها بیشتر نشون میده.چون کارت گرافیک خودش رو اونجا نشون میده به همین خاطر داغ می کنه...
من نه مشکلی پیش اومده برام نه با گرماش مشکلی دارم.یه Cool Pad بخری مشکلش حله...در ضمن فن هایی که توش جاسازی شده باعث میشه گرما خارج بشه ازش.
فکر می کنم محل تحقیقت DigiKala.Com بوده :D

نه عزيزم اين سايت كه غير از تعريف دادن كالا كار ديگري كه نمي كنه! تازه تمومشون هم تكراريه فقط يكم اسم قطعات و اون ليست پايينيو عوض مي كنه!!!!

mohamad_lhp

کاربر سایت
Jan 1, 2007
157
سلام. من می خوام یه لپ تاپ تا سقف 1،150،000 بگیرم. میشه چند مدل خوب معرفی کنین؟ کارم هم باهاش فقط entertainment هست. در ضمن برند HP برند ضعیفی محسوب میشه؟ نکات مثبت و منفیشون چیه؟ نظرتون در مورد مدل DV 6963us چیه؟ بد جور چشمو گرفته ولی چون HP هست اکراه دارم!
لطفا تا حد امکان سریع جواب بدین. ممنونم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر