کمک در راه اندازی سرور!

ما می خواهیم یک سرور برای :wow.COD4.Counter راه اندازی کنیم:)
البته اول wow و بعد cod4 ,counter !
اگر کسی به هر نحوی(کمک مالی و کمک فنی) می تونه با ما همکاری بکنه لطفا دریغ نکنه
همان طوری که گفتم اول wow اگر کسی هست که از راه اندازی سرور به صورت حرفه سردر میاره
لطفا با ما همکاری کنه وباهم یک سرور wow راه اندازی کنیم !
البته ما خودمون بیشتر کار هارو انجام دادیم فقط برای این که یک سرور خوب و بدون نقص داشته
باشیم می خواهیم از کمک دیگران هم استفاده کنیم!
و اگر هم کسی هست که می تونه کمک مالی(هر چقدر که میتونه)کمک کنه حتما بگه چون سرور مال خودتونه! ما میخواهیم یک سرور بدون نقص و خوب را همان گونه که شایسته ایرانی هاست راه اندازی کنیم! :cheesygri

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
ببخشید دخالت میکنم، ولی فکر کنم CoD4 پر طرفدارتر هست ! و شما باید اول اونو تاسیس کنید !
چون افراد کمی هستند که تو سرور های ایرانی WoW بازی کنند.
به حر حال اگر CoD4 رو اول راه اندازی کنید من یه 10 تومنی کمک میکنم ! :love: ( وسعم در همین حده ! :biggrin1: )

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
سلام
چجوری این سرور ها را میشه راه انداخت؟
ظرفیتش چقدره؟
چقدر خرج داره؟
توی ایران معمولا افراد با یک سیستم که دسترسی مستقیم به اینترنت با سرعت نسبتا" بالایی داری hlds اجرا میکنند (برای کانتر و ..) و برای cod هم فکر کنم ds داره که من تست نکردم. :confused:
wow رو هم نمیدونم.

ولی خارج از کشور سرور فروشیه و میتونی بگی چه نوع سروری میخوای تا بهت بفروشن به صورت ما هیانه
ثانیا" میتونی از شرکت های خارجی یک اکانت dedicated server بگیری و hlds (یا هر چیز دیگه )رو روی اون اجرا کنی.

از بزرگترین سایتهای فروشنده گیم سرور اینه: http://www.gameservers.com/
که بر هر اسلات الان نیم دلار میگیره ماهانه و ...

ایم برای خرید ds:
http://rimuhosting.com/dedicated-servers
http://www.redplaid.com/?_kk=dedicated%20server&_kt=8272ab16-2511-4745-8157-a40ec9e4e6b6&gclid=CLn8w6Hq7ZcCFYwh3godQFFXDQ
http://www.discovervirtualization.c...sid191DellMS&gclid=CK67wKDq7ZcCFc0e3godGk8hCw

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
سلام
hlds چیه؟ چنده؟
ds چیه؟ چنده؟ فرقشون چیه؟
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
من میخوام داخل کشور، خودم و چند نفر دیگه راه بندازیم
باید چکار کنیم
فکر کن داری برای یک گوصفند توضیح می دی که هیچی حالیش نیست
چرا فقط اسم این چند تا بازی رو بردی
یعنی بازی های دیگر را نمیتوان براش سرور زد؟

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
سلام
hlds چیه؟ چنده؟
ds چیه؟ چنده؟ فرقشون چیه؟
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
من میخوام داخل کشور، خودم و چند نفر دیگه راه بندازیم
باید چکار کنیم
فکر کن داری برای یک گوصفند توضیح می دی که هیچی حالیش نیست
چرا فقط اسم این چند تا بازی رو بردی
یعنی بازی های دیگر را نمیتوان براش سرور زد؟
Half-Life Dedicated Server برای بازی Counter-Strike و نسخه جدیدش برای بازی Counter Strike Source و ... است
برای بازیهایی مثل Left 4 Dead هم Left 4 Dead Dedicated Server
بازی Team Fortress 2 هم Team Fortress 2 Dedicated Server
برای سری COD باید فایل CODMP.EXE رو با ارگمونت اجرا کنی.
مثلا: (پس از ساخت فایل dedicated.cfg)
“C:\Program Files\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\iw3mp.exe” +set dedicated 2 +set sv_punkbuster 1 +exec dedicated.cfg +map_rotate

سری Battlefield هم برای خودشون DS های مخصوصی دارند که با هر آپدیت جدا گانه عرضه میشه. مثلا Battlefield 2 Dedicated Server یاBattleField Vietnam Dedicated Server یا Battlefield 2142 Dedicated Server

DC = Dedicated Server = نرمافزارهایی که به شما اجازه اجرای یک سرور بدون اجرای بازی رو میدن ولی معمولا نیاز دارند تا خود بازی نصب باشد!! معمولا دو نسخه ویندوز و لینوکس دارند.

سایر بازی ها رو من نمیدونم. اگر بازی خاصی مد نظرت هست بگو. یا اگر خواستی بیشتر اطلاعات داشته باشی فقط از طریقه ساخت سرور برای یک بازی میتونی یک تاپیک دیگه بزنی چون فکر کنم به این تاپیک ربطی نداشته باشه و ثانیا" نمیشه روش ساخت و کار با هر کدوم از
این ds ها رو با هم گفت.

فکر کنم توی همین بازی سنتر باشند افرادی که سرور در ایران بهت بفروش اند و نیازی نباشه خودتو به زحمت بندازی.

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
ببخشید
این سرور های بازی چجورین
یعنی مثلا چجوری میشه وارد بازی شد؟
باید وارد سایت سرور شی؟
حرفی در مورد اینکه چند نفر در کل سرور می تونن بازی کنن نزدی

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
ببخشید
این سرور های بازی چجورین
یعنی مثلا چجوری میشه وارد بازی شد؟
باید وارد سایت سرور شی؟
حرفی در مورد اینکه چند نفر در کل سرور می تونن بازی کنن نزدی
شما ای پی سرور یا سیستمی که ds رو روش اجرا کردید میدید به علاوه پرتی که برای بازی در برنامه ds مربوط به اون بازی در نظر گرفتید به هر کسی که باید وارد سرور بشه.
تعداد افراد و مپ و ... هم باید در نرمافزار ds همون بازی تنظیم بشه.

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
شما ای پی سرور یا سیستمی که ds رو روش اجرا کردید میدید به علاوه پرتی که برای بازی در برنامه ds مربوط به اون بازی در نظر گرفتید به هر کسی که باید وارد سرور بشه.
تعداد افراد و مپ و ... هم باید در نرمافزار ds همون بازی تنظیم بشه.
سلام
نیازی به هاست هست؟
در پست اول این تاپیک منظورش از کمک مالی چیه؟
من یه سوال دارم
نیگاه کن
منظوم من کلا اینه
میشه یه سایت راه انداخت که چند نفر توش ثبت نام کنن و به کمک سایت وارد بازی شن و بازی کنن و در نهایت هر از چند گاهی رتبه خودشون رو ببینن؟(توی سایت)

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
سلام
نیازی به هاست هست؟
در پست اول این تاپیک منظورش از کمک مالی چیه؟
من یه سوال دارم
نیگاه کن
منظوم من کلا اینه
میشه یه سایت راه انداخت که چند نفر توش ثبت نام کنن و به کمک سایت وارد بازی شن و بازی کنن و در نهایت هر از چند گاهی رتبه خودشون رو ببینن؟(توی سایت)
هاست نه. شما میتونی روی سیستم خودت اجرا کنیش و یا یک اکانت DS از یک شرکت بگیری, که یعنی یک سرور بهت اختصاص میده (البته بیشتر مواقع فقط یک نرمافزار اجازه اجرا میده. بستگی داره)
سایت رو نمیشه. یعنی اصلا ربطی نداره. ولی میتونی با سایتت به DS ای که خریدی ارتباط برقرار کنی و رتبشون رو بهشون نشون بدی.

کمک مالی نمیخواد اگر بخواهید یک سیستم بزارید کنار و یک خط اینترنت با سرعت بالا و نا محدود بهش متصل کنید؟ً فکر کنم لازم باشه. :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر