Apple iPhone User

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
با سلام اگه میشه یکی بگه من این ipod touch رو چجوری آپدین کنم و چظوری بازیو برنامه بریزم روش راستی عکسم نمیتونم بریزم

دوست عزیز برای آپدیت کافیه فرمور رو دانلود کنید.بعد از برنامه آیتونز با نگه داشتن کلید SHIFT کیبورد و زدن کلید Restore فایل فرمور رو انتخاب میکنید و iTunes شروع می کنه به انجام مراحل آپدیت.
فقط قبل از این کار از اپلیکیشن ها و ... BackUp بگیر.
بازی و برنامه هم آموزشِش هست یه مقدار وقت بذارید و جستجو کنید در همین بخش پیدا می کنید.
برای ریختن موزیک هم موزیکها رو در قسمت Music زیر مجموعه بخش Library آیتونز وارد کنید و بعد Sync ...

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
من سوال داشتم در مورد برنامه psx4iphone ,من همه كارهاي لازم و كردم فايل bios رو هم ريختم ولي وقتي ميخواد بازي و اجرا كنه صفحه سياه مياد كنترل هام هست ولي رو همين صفحه گير ميكنه و بازي اجرا نميشه

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
اقا ما اخرش نفهمیدیم با این سایدیا چه کنیم! یه دل میگه ازش برنامه بریزم, یه دل دیگه(داداشم!!)میگه اینکارو نکن! دوستان شما تابحال بعد نصب برنامه از سایدیا تا چه حد مشکل واستون پیش اومده؟ (چند وقت پیش iFile ریخته بودم قسمت موزیک اذیت میکرد.هی موزیکا میرفتن میومدن!)

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
ifile که بی نظیره هیچ مشکلی هم ایجاد نمیکنه ، اما برنامه های مشکوک آدم رو بعضی اوقات به ریستور میندازه
برنامه هایی که معمولا توی سورس اصلی سیدیا مثل bigboss و modmyi هستند مشکلی ایجاد نمیکنند .

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
نميدونم شايد مشكل از جاي ديگه بود.علي خان نظر شمام اينه كه برم سمت سايديا ديگه؟!مخصوصا اين ويجتها خيلي چشمك ميزنن!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
برید سمت سیدیا از محتاط باشید که ویجت و برنامه های خطرناک نصب نکنید که موجب به ریسور میشه
احتیاط

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر