پرسش و پاسخ در مورد گروه کاربران Premium

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
قيمت بلاست براي كاربر Plus و كاربر Platinum

چون براي اولين بار هست ميشه مقدار ش رو كم كردم

بعد زياد كرد با امكانات بهتر

قيمت ها اصلا براي اولين بار جالب نيست .

ميشه بهتر بشه

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
قيمت بلاست براي كاربر Plus و كاربر Platinum

چون براي اولين بار هست ميشه مقدار ش رو كم كردم

بعد زياد كرد با امكانات بهتر

قيمت ها اصلا براي اولين بار جالب نيست .

ميشه بهتر بشه
موافقم شدید.........اصلا قیمتها مناسب نیستن.....

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
دوستان عزیز از 10 تا سوال 20تاش" شماره حساب جیه؟"هستش.اگر درست متن آقا علی رو خونده باشدی گفتند نحوه ی پرداخت و شماره حساب به زودی اعلام میشود.پس هی نپرسین.
235.gif

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,003
نام
آریا
خدایی الآن پیتزا 4000 , 5000 تومن شده. چند دقیقه ای میخوری تموم میشه میره. بستنی مگنوم شده 500 تومن. حالا ماهی 1000 تومن برای سایتی که وقت زیادی از روز توش میگذره زیاده ؟!!

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
خدایی الآن پیتزا 4000 , 5000 تومن شده. چند دقیقه ای میخوری تموم میشه میره. بستنی مگنوم شده 500 تومن. حالا ماهی 1000 تومن برای سایتی که وقت زیادی از روز توش میگذره زیاده ؟!!
آخه خیلی بد موقعی راه افتاد.
الان مدارس شروع میشه وقت ماهم کم میشه.
پول الکیه خوب:D
حالا ارزون تر بود قصه نمیخوردیم:D

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
بر منكر اش لعنت

من ميگم براي اولين بار هست مقدارش زياد هست

اين طوري سال ديگه ميشه زير 50 هزار تومان ميشه و بعد سال ديگه ميشه 80 هزار تومان

من ميگم براي اولين بار هست يكم بايد سبك گرفت و بعد مي خواهيد افزايش بديد بچه ها بدوند همين

من قصد جسارت و نداشتم و ببخشيد

اگر نشد چشم ميشيم كاربر Platinum .

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=17835

شماره حساب ؟ نحوه ی پرداخت و ...
اعلام میشه

یعنی اگر کسی خواست عضو نشه این امکاناتی که الان داریم رو ازش میگیرید...؟
یا نه فقط اون ها اضافه میشه؟
به جز انجمن‌های بازارچه و فروشگاه مجازی که از دسترس کاربران عادی خارج میشن بقیه‌ی امکانات احتمالا تغییری نخواهند کرد

بنظرم یه مقدار هزینه اشتراک کاربران Platinim زیاده
با توجه به برنامه‌هایی که در نظر گرفته شده هزینه‌ی اشتراک Platinum کم هم هست.

کاشکی اینترنتی باشه یه چیزی مثل کارت اینترنت ما سفارش میدیم کارت میاد دم خونمون بعد پول رو به پست میدیم
یا از طریق کارت های سامان ... باشه (کارت خرید اینترنتی )
فعلا چنین امکاناتی رو نداریم و واریز پول به حساب از طریق بانک یا روش کارت به کارت انجام خواهد شد

1. وقتی یه پلاس یا پلاتینیوم رو انتخاب می کنیم تا آخر اون دوره نمی تونیم تغییرش بدیم. مثال : من اشتراک پلاس شش ماهه گرفتم حالا سه ماه گذشته می تونم اشتراکم رو به پلاتینیوم تغییر بدم یعنی مثلا 7 تومن دیگه بدم این سه ماه باقیموندم رو به صورت پلاتینیوم باشم؟؟
با پرداخت کردن تفاوت قیمت میتوانید جا به جا بشید.
اما عکس این جریان امکانش نیست یعنی اینکه مثلا از platinum به plus منتقل بشید.

2. نمیشه اشتراک یک و سه ماهه هم بذارین؟؟ شاید بگین کاربردش کمه یا اینکه مثلا هزینش برای مصرف کننده زیاد میشه ولی: مثلا یکی اومده عضو سایت شده و می خواد یه جنسی رو توی بازارچه برای فروش بذاره و اصلا قصد گشت گذار تو فروم ها و استفاده از امکانات دیگه رو نداره. حالا این بنده خدا باید حداقل 7 هزار تومن بده که فقط بتونه یه تاپیک باز کنه. به نظرم باید اشتراک یک و سه ماهه هم بذارین یا اصلا یه راه بهتر مثلا بگین اشتراک پلاس روزی 100 تومن (میشه ماهی 3000 ،همینجوری گفتم آخرش شما باید قیمت بذارین) هر کی هر چقدر واریز کنه همونقدر آش می خوره
اینم به مورد بالا بستگی داره

4. یه کار دیگه هم می تونید بکنید اونم اینکه هر امکانی رو جدا قیمت بذارین شاید یکی اصلا از صندوق پیامش استفاده چندانی نکنه یا مثلا نیازی به آپلود فایل و غیره با حجم بالاتر برای ضمیمه نداشته باشه (چون سرورهای رایگان دیگه هست) یا نخواد یوزر تایتلش رو عوض کنه ولی بخواد تو مسابقه شرکت کنه . اینجوری خیلی بهتر میشه (تقریبا شد مورد 2)
دو مورد اکانت رو برای همین درست کردیم. هرکس به امکانات Platinum احتیاج نداشت میتونه Plus بگیره و هرکس هم که به هیچکدوم احتیاج نداشت میتونه اصلا نگیره

درباره ی این مسابقات که برای اشتراک پلاتینیوم هست بیشتر توضیح بدین. مسابقات آنلاینه حضوریه . اصلا مسابقش بازیه یا کتبیه. جوایزش چی هست و کلا یه توضیح جامع
فعلا به سبک مسابقات سایت آواژنگ برگزار میشه. اعضا به سوالات طرح شده جواب میدن و هر ماه 1 نفر به قید قرعه برنده میشه. فرقش هم با مسابقات آواژنگ اینه که سوالات در زمینه‌ی Gaming و مسائل مربوطه هستن. جوایز هم به زودی اعلام میشن

6. به اون گزینه ی امتیاز آسان خرید اینترنتی می تونید گزینه های دیگه ای هم اضافه کنید مثل اشتراک خیلی سایت های خارجیه دیگه که پولیه (البته الان نظر خاصی ندارم دوستان دیگه بگن )
اگر کسی جای خاصی رو میشناسه معرفی کنه تا بررسی کنیم

از کی این کار آغاز میشه ؟ ( ثبت نام )
به زودی اعلام میشه

قیمت یه نمه بالاست... نه؟؟؟
خیر

نمیشه قابلیت شارژ wallet رو در playstation network به یکی از این 2 تا گروه یا هر دو اضافه کنید؟
بررسی میشه

اول از همه ایا این یه طرح مقطعی هست یا تا مادامی که سایت هست این برنامه وجود داره؟؟؟؟؟؟ چون ممکنه چند نفر پول بریزن و فردا اعلام به کنسل کردن اون بکنید!!!!!!
خوشبختانه انقدر داریم که به حرفی که زدیم عمل کنیم.
هرکسی که بر خلاف این موضوع فکر میکنه میتونه برای خرید اکانت اقدام نکنه. به همین راحتی

دوم اینکه در این دسته بندی ایا مرتبه و رنکهایی که الان بعضی از دوستان دارن حفظ میشه یا تغییر میکنه؟؟؟؟؟؟
همه یوزر های free با یک رنک خواهند بود
دیگه کاربر فعال و ویژه نخواهیم داشت

سوم اینکه این موضوع ((برخورداری از امتیاز انجام آسان خرید اینترنتی (اشتراکهایXboxLIVE GOLD ، XboxLIVE Point، اکانت Rapidshare ، خرید بازی ازSteam ) توسط بازی سنتر )) رو بیشتر توضیح بدید ...........منظورم اینه که نحوه انجامش و اینکه ایا این مورد توسط شخص خاصی تو این سایت انجام میگیره یه توضیح مختصر مفیدی رو بگین..........
توسط ادمین‌ها و مدیران سایت

اگه پول بدیم کاربر پلاتینوم یا پلاس بشیم بازم بنمون میکنید ؟؟؟
در صورتی که بر خلاف قوانین سایت کاری بکنید بله

قيمت ها اصلا براي اولين بار جالب نيست
با توجه به امکانات در نظر گرفته شده قیمت‌ها مناسبن

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
من نميدونم چرا جديدا همه همه چيو با پيتزا مقايسه ميكنن!!:biggrin1:
شده يه مقياس قيمت!!:biggrin1:
ولي خداييش راست ميگه. مثلا خودم
الان بازيسنتر حكم موادو برام داره.:biggrin1:

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
خوب آقا بهزاد.
این جوری که شما میگید همه چی مشخص نیست و در حال بررسی هست.خوب اونوقت این چه نوع پلاتینیوم یا پلاس ـی میشه؟
لطفا بیشتر توضیح بدید.
ممنون(خواهشا باهام بد رفتاری هم نکنید)

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده

طلا بدید میخوام این جمله رو طلا بگیرم :love:

من نميدونم چرا جديدا همه همه چيو با پيتزا مقايسه ميكنن!!
شده يه مقياس قيمت!!
:biggrin1:
خب راس میگه یادمه یه زمانی بود 700 تومن الان 5000 تومن !! حساب کن ببین چند برابر شده 7 برابر :eek:
دقیقا مقیاس دوم هم بستنی هست که اریا گفت بابا دو سال پیش بود 550 تومن الان شده 1200 تومن :-"
خب زور داره دیگه :evil:

حالا بگذریم . خوشحالم که بالاخره سیستم Premium راه افتاد
خود من مدل platinium یک سالش رو میگیرم :cool:

فقط یک سوال این سیستم steam تو ایران به درد میخوره !؟

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
اینطوری خیلی بهتر میشه
قیمتها هم مناسب هست
اگر ارزونتر هم باشه دیگه فرق نمیکنه که با رایگان
فقط زودتر انجام بدید بهتره

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum

:biggrin1: آریا بس کن :biggrin1: پیتزا پیتزا :biggrin1: .قیمتها فوق العاده هستند . آقا مگه شماها نمیگین گرونه خوب عزیز من یک شش ماهه بگیر بعد 6 ماه تمدید کن قیمت همون 24 اومن میشه . منتظر خبر هستیم .

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
خب گویا دیگه کاربر فعال اینا حذف میشه ! :D یک پیشنهاد داشتم اونم اینکه کاربر فعال و ویژه رو حذف بکنید Logoـش رو ولی بالاش بنویسید که کاربر فعال بخش فلان یا کاربر ویژه ... بررسی کنید :D

:biggrin1: آریا بس کن :biggrin1: پیتزا پیتزا :biggrin1: .قیمتها فوق العاده هستند . آقا مگه شماها نمیگین گرونه خوب عزیز من یک شش ماهه بگیر بعد 6 ماه تمدید کن قیمت همون 24 اومن میشه . منتظر خبر هستیم .

با توجه به ارزش پول ایران و تورم، هرکی 6 ماهه بگیره، سود کرده !:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر