پرسش و پاسخ در مورد گروه کاربران Premium

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
سلام دوستان.
میگم الان اگه من premium بشم بعدا که مدتش تموم شه پیغامی میده که تمدید کنم یا اینکه هرچی وارد کردم (از قبیل آواتار و امضا و آلبوم و ... ) میپره و دوباره باید از اول بزاریم تو سایت؟
بعد چه مدت مهلت داره؟ یعنی مثلا به محض آن شدن باید دوباره premium بشیم، یا یک یا دو روز مهلت برای تمدید میدن؟
ممنون.

1 هفته زودتر اطلاع داده میشه

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
تفاوت کاربران گلد و درگذشته پرمیوم با کاربران معمولی نمایش تبلیغات بود، پس چرا برای من تبلیغ فعاله

آخرین ویرایش:

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
دیشب پرمیوم گرفتم ولی انگار درست انجام نشده

اول پیغام داد که جوابی از طرف بانک دریافت نشد. ولی بعد برام sms اومد که خرید انجام شده و پول هم از حساب کم شده.
ممنون میشم رسیدگی کنید.

sina.xbox360

کاربر سایت
Oct 30, 2013
17
آقا من 10 ارسال دارم و بیش از 1 سال از عضویتم میگذره ولی امکان ایجاد تاپیک جدید ندارم
در برخی تاپیک ها نیز نمیتونم پستی ارسال کنم
لطفا رسیدگی کنید.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
الان سیستم پرداختش چه صورته ؟
چون من ایران نیستم باید دقیق توضیح بدم به کسی برام انجام بده ×_× نیاز هستی کسی وارد اکانت بشه یا شماره حسابی چیزی دارید که واریز بشه بعد reference number بدم ×+× ؟

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
الان سیستم پرداختش چه صورته ؟
چون من ایران نیستم باید دقیق توضیح بدم به کسی برام انجام بده ×_× نیاز هستی کسی وارد اکانت بشه یا شماره حسابی چیزی دارید که واریز بشه بعد reference number بدم ×+× ؟

باید با اکانت شما لاگین بشن و پرداخت و انجام بدند. بعد از پرداخت هم بلافاصله فعال میشه دسترسی شما

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
سلام
ببخشید من بهمن ماه 94 اقدام کردم برا تگ طلایی پریمیوم ( یک ساله) ولی الانه یکدفعه متوجه شدم تگ GOLD ما نیستش!!!!!
میشه لطفا بگین چی شده؟ جریان چیه؟ :-?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر