پرسش و پاسخ در مورد گروه کاربران Premium

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
تو این صفحه:
http://upload.tehran98.com/img1/063td87ki05tpedwm5ld.jpg
شماره 16 رقمی کارتم رو تو قسمت شماره کارت می زنم ولی آخرش کادر آخری (که قبل وارد کردن شماره کارت غیرفعاله) هم باز می شه سه رقم دیگه می خواد نمی دونم چیه. کد شعبه 3 رقمی کارت رو می خواد؟ اگه آره اونم می زنم باز می نویسه با خطا مواجه گردید.
رمز اینترنتی هم همون رمز کارت (که واسه کارت خوان می دم) رو می دم، درسته یا نه؟ پین 1 و 2 کارتم رو دادمم نشد. عابر بانکمم تجارت هست...
شرمنده نمی دونم آخه از این سیستم استفاده نمی کنم و آخرین بارم که پرمیوم شدم 1 سال و نیم پیش بوده.
لطفا یکی راهنمایی کنه.

آخرین ویرایش:

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
تو این صفحه:
http://upload.tehran98.com/img1/063t...5tpedwm5ld.jpg
شماره 16 رقمی کارتم رو تو قسمت شماره کارت می زنم ولی آخرش کادر آخری (که قبل وارد کردن شماره کارت غیرفعاله) هم باز می شه سه رقم دیگه می خواد نمی دونم چیه. کدوم شعبه 3 رقمی کارت رو می خواد؟ اگه آره اونم می زنم باز می نویسه با خطا مواجه گردید.
رمز اینترنتی هم همون رمز کارت (که واسه کارت خوان می دم) رو می دم، درسته یا نه؟ پین 1 و 2 کارتم رو دادمم نشد. عابر بانکمم تجارت هست...
شرمنده نمی دونم آخه از این سیستم استفاده نمی کنم و آخرین بارم که پرمیوم شدم 1 سال و نیم پیش بوده.
لطفا یکی راهنمایی کنه.

اون سه رقم آخر رو اطلاع ندارم ولي رمز اينترنتي رمز دومه كه از ATM ميگيري. رمز 4 رقمي( اگه اشتباه نكنم اينو زدي) اينجا كاربردي نداره.

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
یک سوال؛
از عضویت Premium من چند ماه مونده
اگر الان این عضویت Gold بگیرم از همین امروز شروع کیشه یا میشه طوری باشه که بعد از اتمام قبلی بره سر Gold

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
سلام
2 تا سوال
1.قرعه کشی کجا انجام میشه؟و چجوری؟
2. وقتی گلد شدم هیچ ایمیلی دریافت نکردم (فک کنم 3 روز هست که گلد شدم)البته ایمیلم رو از قسمت تنظیمات عوض کردم

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
من دوست دارم فقط نام کاربریم تغییر جزئی بدم و بشم طلایی حالا اگه مبلغ تعین شده مثلا 17 تا فقط یکبار بدم و دیگر امکانات نخوام میتونم برای همیشه کاربر طلایی باقی بمونم؟ (یعنی رنگ کاربریم طلایی باشه)

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
برنده شدن تو قرعه كشي ربطي به تعداد پست دارد؟

خیر

من دوست دارم فقط نام کاربریم تغییر جزئی بدم و بشم طلایی حالا اگه مبلغ تعین شده مثلا 17 تا فقط یکبار بدم و دیگر امکانات نخوام میتونم برای همیشه کاربر طلایی باقی بمونم؟ (یعنی رنگ کاربریم طلایی باشه)

من متوجه نشدم شما دقیقا میخواید چیکار کنید؟ کاربر پس از واریز وجه به صورت اتوماتیک گلد میشه و بعد از اتمام دوره هم به صورت اتوماتیک از گروه گلد خارج میشه

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
سلام
2 تا سوال
1.قرعه کشی کجا انجام میشه؟و چجوری؟
2. وقتی گلد شدم هیچ ایمیلی دریافت نکردم (فک کنم 3 روز هست که گلد شدم)البته ایمیلم رو از قسمت تنظیمات عوض کردم حالا اگه برم تو سایت های مذکور ثبت نام کنم تخفیف شامل حالم میشه

بی زحمت جواب منم بدین.

آخرین ویرایش:

BLACK CAT

کاربر سایت
Aug 21, 2011
73
نام
Mohsen
سلام دوستان.
میگم الان اگه من premium بشم بعدا که مدتش تموم شه پیغامی میده که تمدید کنم یا اینکه هرچی وارد کردم (از قبیل آواتار و امضا و آلبوم و ... ) میپره و دوباره باید از اول بزاریم تو سایت؟
بعد چه مدت مهلت داره؟ یعنی مثلا به محض آن شدن باید دوباره premium بشیم، یا یک یا دو روز مهلت برای تمدید میدن؟
ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر