Spider-Man: Web of Shadows | PC

Web_of_shadows_boxart.jpg

شرکت سازنده : Aspyr / Treyarch
شرکت پخش کننده : Activision
سبک : Action
تاریخ عرضه : October 21, 2008
ESRB : Teen

یک بازی دیگر از سری بازی های Spider-Man. در این بازی شما آزادی عملی بسیار بیشتری نسبت به دیگر شماره ها دارید و می توانید در دنیای خود آزاده بگردید و سرنوشت شهر و مردم را در دست داشته باشید. شما می توانید هم زمان بین انسان های خوب ( Hero ) و دشمنان خود ( Villian ) تعویض انجام دهید و به جای دیگر شخصیت ها بازی کنید. Spider-Man قابلیت ارتقا دارد و با مبارزه می توانید توانایی های او را افزایش دهید تا کمبو هایی سریع و زیبا را پیاده کنید.

شخصیت هایی که تا الان تایید شده اند :

• Wilson Fisk/Kingpin
  • Wolverine
  • Black Cat
  • J. Jonah Jameson
  • Mary Jane Watson-Parker
  • Venom
  • Vulture
  • Spider-Man
  • Luke Cage

موفق باشید:love:...

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
ممنونم امیر
==
فقط چه سیستمی میخواد ؟
میشه دو نفری بازی کرد
==
فقط به خاطر ولورین:biggrin1:
سیستم رسمی هنوز منتشر نشده...
قابلیت Multiplayer داره اما اگر منظورت آفلاین دو نفر بازی کردنه ، خبر ندارم.

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
من نمیدونم چرا هیچ کدوم از بازی های مربوط به این فیلم اشغالی بیش در نمیاد:dozing:
چرااااااااااااااااااااااااا؟!!!!
فیلم اول و دومش که خیلی عالی بود در ضمن سری فیلم های اسپایدر من جزو پر فروش ترینهای سینما هالیود بوده
البته قبول دارم قسمت سومش دیگه خیلی بچه گانه شده بود.....
هرچند خوب نظر شخصیته;)
من اسپایدر من 2 . 1 بازی کردم واقعا آشغال بود اصلا ارزش بازی کردن نداشتن:sick:

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
باز بحث فوق بچه گانه و مذخرف و پر اسپم که بازی بده و آشغاله و اینا رو شروع کردن...
دیگه نبینم کسی از این پستا بده...
خوشت نمیاد مجبور نیستی بیای تاپیکش پست بدی...زوری که نیست نیا تو تاپیکش ، بازی هم نخر...

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
سلام،
اول از همه بازی به نظر خیلی خوب می‌رسه، اصرار دوستان مبنی بر بد بودن بازی قابل درک نیست. نظر منم این نیست، نظر کساییه که بازی رو دیدن و بهش 9.1 دادن فعلا. که خیلی بازی‌ها به این درجه نرسیدن هنوز. پس نظرا کلا مثبت بوده.
داستان بازی نسبتا قدیمی می‌زنه، ونوم می‌فهمه که کمک Symbiote می‌تونه خودش رو تکثیر کنه و به همه شهر حمله می‌کنه. اسپایدرمن هم باید با همه قهرمان‌ها و آدم‌بدهای شهر علیه این حمله می‌جنگند تا این‌که دوباره خودش آلوده می‌شه و همون لباس سیاه معروف دوباره میاد سراغش.
بازی یه حالت شبیه Mass Effect داره، یعنی تصمیمات شما تاثیر مستقیم روی داستان شما داره. شخصیت‌های دیگه‌ای هم تو این بازی هستند که بعضیاشون تو این دنیای مارول که زیاد دوستش ندارم خیلی خوب هستند. مثل Black Cat و Moon Knight و Rhino و خب برای خیلی‌ها Wolverine. نکته جالب تاثیر پذیری همه شخصیت‌ها از Symbiote هست که تو تریلر لانچ بازی می‌تونید خیلی از شخصیت‌ها و ببینید که تغییر کردند.
داستان بازی عمیقه و سبکش هنوز همون سند باکس قدیمیه و تغییراتی که کرده بیشترش مربوط به اضافه شدن المان‌های RPG به بازیه.
من دید نسبتا مثبتی به بازی دارم و منتظر اولین نقد‌هاش هستم و تقریبا نظر همه سایت‌ها هم مثبت بوده. مثلا IGN ازش تعریف می‌کنه و فقط نقص رو توی دوربین بازی می‌دونه.
Spider-Man: Web of Shadows has improved fighting mechanics, a cool character progression system that allows you to build up dozens of different moves and abilities, and it gives players the choice of which path they'd like to take on the route to victory. There are certainly technical weaknesses, and some might be turned off by the nuances that govern the camera system, but overall this is shaping up to be the best Spider-Man game we've seen in quite some time.

آخرین ویرایش:

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
سلام

شخصیت‌های دیگه‌ای هم تو این بازی هستند که بعضیاشون تو این دنیای مارول که زیاد دوستش ندارم خیلی خوب هستند. مثل Black Cat و Moon Knight و Rhino و خب برای خیلی‌ها Wolverine
.

با منی :biggrin1::love:

نکته جالب تاثیر پذیری همه شخصیت‌ها از Symbiote هست که تو تریلر لانچ بازی می‌تونید خیلی از شخصیت‌ها و ببینید که تغییر کردند.

حالا چه کیفی میده ولوربن لباسش سیاه بشه:love:

فکر کنم دکتر دوم و هالک و........ خیلی های دیگه هستن

ای کاش ددپولم بود:love:
این پست عاطفی بود:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر