Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
اگه فکر میکنید سری دارک سولز بازی های سختی بودن پس حتماً باید skyward رو با شبیه ساز و دسته ps2 بازی کنید:D یاد دورانی که پورت pc بازی های DMC3 و RE4 رو با کیبورد بازی میکردیم بخیر:-<
ولی به عنوان اولین زلدایی که بازی کردم بازی خوبیه فقط توی کنترل مشکل اساسی داره:D
چرا برای شروع با wind waker شروع نکردی ؟؟؟ البته می دونم قصدت این بود که به ترتیب خط زمانی سری رو بری ولی عنوان عالی برای شروع این سری نبود:D

Maximus V2

کاربر سایت
May 24, 2014
25
سلام.یه سوال داشتم.من بازی رزیدنت اویل ریمیک برای گیم کیوب رو دانلود کردم.از سایت(nightlections.com)حجمش2 گیگ بود.نصبش کردم تبدیل شد به یه نرم افزار میزنی روی ایکون برنامه داخلش که میشی تنظیم میکنی صدا و دسته و گرافیک و اینا بعد میزنی رو دکمه start از برنامه خارج میشه شبیه ساز دلفین اجرا میشه(شبیه ساز برای خود برنامست و فقط میشه بازی رزیدنت اویل ریمیک رو اجرا کرد به غیر از این بازی دیگرو انتخاب کنی ارور میده میاد بیرون)هیچیش مشکل نداشت تا وقتی که دستم خورد پاک شد مجبور شدم دوباره نصبش کنم.بعد از نصب رفتم دوباره تنظیمات گرافیک و... رو انجام دادم هیچ مشکلی نداشتم تا وقتی که وارد بازی شدم اول بازی این ارور رو خود بازی بهم میده:memorycard slot A is damaged and can't be used it!!!)و دوباره همین ارور رو برای memorycard slot B میده.بعدش بدون هیچ مشکلی بازی اجرا میشه فقط دیگه هرچی میرم جلوی اون دستگاه سیو خود بازی و از جوهر مخصوص استفاده میکنم همون پیغام بالا رو میده.یه دکمه "ذخیره"و"بارگیری"هم داخل خود شبیه ساز هست ولی اونا هم کار نمیکنن.یه شبیه ساز دیگه هم دارم که بقیه بازی های دیگه گیم کیوب رو با اون اجرا میکنم.الان داخل بازی رزیدنت اویل ریمیک تو شبیه ساز اختصاصیش میرم تو بخش مموری کارت و مموری کارت رو بهش میشناسونم بازم میگه memorycard damaged حتی از مموری کارت اون یکی شبیه ساز هم استفاده کردم ولی باز فرقی نکرد.از اون شبیه سازی هم که بقیه بازی های گیم کیوب رو باهاش اجرا میکنم استفاده کردم فایل رزیدنت اویل ریمیک رو نمیخونه فقط با اون برنامه و شبیه ساز اختصاصیش میشه استفاده کرد.چیکار کنم مموری کارت درست بشه؟؟؟حتی الان هم دیگه نمیتونم مموری کارت رو بهش بشناسونم میگه stopped working و از برنامه خارج میشه.
سریعتر جواب بدید ممنون میشم:D:D:D
سلام
اول اینکه چرا وقتی رزیدنت ایوِل ریمیک و zero هر دو برای پی سی با بهترین کیفیت هست چرا با شبیه ساز بازی میکنی مثل این می مونه لقمه رو ادم دوره سرش بچرخونه بعد بگذاره دهنش!
برای حل مشکل کارت حافظه هم برو داخل document و هر چیزی که مربوط به تنظیمات دلفین هست رو پاک کن

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
چرا برای شروع با wind waker شروع نکردی ؟؟؟ البته می دونم قصدت این بود که به ترتیب خط زمانی سری رو بری ولی عنوان عالی برای شروع این سری نبود:D
دلیل اصلیش همون ترتیب زمانی بود ولی یه دلیل دیگه اش هم این بود که چون با سری زلدا آشنایی نداشتم یه The Best Zelda سرچ کردم و توی یکی از سایت هایی که بالا اومد از پایین به بالا skyward و twillgth princess و wind waker و majora mask و ocarina of time رو رده بندی کرده واسه همین این شد که اسکای ورد اول شد:D یه دلیل دیگه اش هم این بود که با شبیه ساز wii سابقه آشنایی داشتم و اون سه تای دیگه رو نسخه هایی که دارم رو باید با شبیه ساز 3ds و وی یو بازی کنم:-"
حالا که دیگه گذشت و اسکای ورد با همه بدبختیاش تموم شد و الان هم دارم تکه های آینه توی تویلایت رو جمع میکنم و ایشالا بعدش میرم سراغ ویند ویکر:D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
دلیل اصلیش همون ترتیب زمانی بود ولی یه دلیل دیگه اش هم این بود که چون با سری زلدا آشنایی نداشتم یه The Best Zelda سرچ کردم و توی یکی از سایت هایی که بالا اومد از پایین به بالا skyward و twillgth princess و wind waker و majora mask و ocarina of time رو رده بندی کرده واسه همین این شد که اسکای ورد اول شد:D یه دلیل دیگه اش هم این بود که با شبیه ساز wii سابقه آشنایی داشتم و اون سه تای دیگه رو نسخه هایی که دارم رو باید با شبیه ساز 3ds و وی یو بازی کنم:-"
حالا که دیگه گذشت و اسکای ورد با همه بدبختیاش تموم شد و الان هم دارم تکه های آینه توی تویلایت رو جمع میکنم و ایشالا بعدش میرم سراغ ویند ویکر:D
حالا یه چیز بگم فکر کنم شما رتبه بندی رو برعکس خوندی:D ولی اگه نظر من رو در مورد بهترین عناوین این سری می خوای به این ترتیبه botw>wind waker>ocarina of time>majora mask>twiligth>skyward
البته این رتبه بندیم دقیقا مثل رتبه بندی سری سولزه یعنی مثلا اگه اونجا دارک سولز 2 رو گذاشتم آخر دلیلش این نیست که بازی ضعیفیه یا باهاش حال نکردم دقیقا برعکس خیلی هم باهاش حال کردم فقط از عناوین دیگه این سری یکم کمتر داشت:D یه نکته دیگه هم هست به نظرم بازیای wii رو فقط میشه با دسته خود وی بازی کرد چون لذتش فقط تو دسته خود وی هست به نظرم twilight رو نسخه wii u که اچ دی هست رو بازی کن و wind waker هم نسخه اصلیش مربوط به گیم کوبه که اونو بازی کن

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
نه قشنگ مطمئنم که درست خوندم یعنی توی 10 بازی برتر به غیر از زلداهای دوبعدی اسکای ورد شماره ششم بود، تویلایت پنجم، ماجورا چهارم، ویندویکر دوم و اوکارینا اول (فکر کنم لیست مال قبل از 2017 بوده چون btow توشون نبود:D) البته اونم نظر اون سایت بود و ممکنه یه جای دیگه ترتیب بندی متفاوتی داشته باشه که بازم برای من فرقی نمیکنه و فقط میخواستم بدونم چه بازی هایی بهتر هستن و بلاخره قراره همشون رو بازی میکنم و نهایتا اینکه کدوم بهتره رو خودم باید بفهمم:D
آره منم موافقم ولی چاره ی دیگه ای ندارم چون نمیتونم برای یکی دو تا بازی ویموت و ناچاک و موشن پلاس بخرم:D بعد از تویلایت هم فعلاً تنها بازی wii که در نظر دارم بازی کنم سه گانه متروید پرایم هست که اونم حدس میزنم بتونم با موس و کیبورد ردش کنم. تویلایت دیگه آخرای بازی هستم و نمیصرفه دوباره بخوام از اول شروع کنم. ویندویکر HD هم فکر نکنم فرق زیادی با نسخه اصلی داشته باشه مگه اینکه شبیه سازش بهینه نباشه و به خاطر مشکلات پروفومنس مجبور بشم برگردم به همون گیم کیوب:-"
در کل ممنون بابت مشاوره:D

• Like
Reactions: Pyramid Head

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
سلام
اول اینکه چرا وقتی رزیدنت ایوِل ریمیک و zero هر دو برای پی سی با بهترین کیفیت هست چرا با شبیه ساز بازی میکنی مثل این می مونه لقمه رو ادم دوره سرش بچرخونه بعد بگذاره دهنش!
برای حل مشکل کارت حافظه هم برو داخل document و هر چیزی که مربوط به تنظیمات دلفین هست رو پاک کن
سلام کاری که گفتید انجام دادم هرچی فایل تو mydocument/resident evil remake بود رو پاک کردم و بازی رو دوباره از اول نصب کردم ولی باز میرم تو بازی از طرف خود بازی این پیغامو میده:(The Memory Card in Slot A is damaged and can't be used!!!) برای مموری کارت2هم همین پیغامو میده.باز باید چیکار کنم؟؟؟
یه مشکل دیگه هم دارم اینه که وقتی با شبیه ساز دلفینم میرم تو بازی رزیدنت اویل ریمیک(فایلشو از اون نرم افزاره میگیرم)اول اول اول بازی که نوشته warning میاد بعدش اون گوشه سمت چپ بالا که نوشته fps تغییر میکنه fpsش میشه0و ادامشو نمیاره و یه تصویر سیاه میاره بعدش این پیغامو میده: "DSI exception in lmw",,,,دقیقا همین پیغامو میده.بعدش دیگه هیچی نمیشه.چیکار کنم؟؟؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: che-jaleb

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
سلام
سلام این کاری که گفتید رو انجام دادم و بازی رو دوباره از اول نصب کردم ولی بازم همون پیغامو بهم میده.توی اون یکی دلفین دیگم هم میخوام همین بازی رو اجرا کنم فقط اول اول اول بازی رو نشون میده که نوشته warning بعدش که میخواد جاهای دیگه بازی رو نشون بده تصویر سیاه میشه و بجای FPS مینویسه FPS:0 و بعد از چند ثانیه این پیغام رو میده:DSI exception in lmw،،،،،،،،،،چیکارکنم؟؟؟هرچی سریعتر جواب بدید ممنون میشم:D:D:D

آخرین ویرایش:

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
سلام
درضمن در پاسخ به اون سوالی که گفتید چرا اویل رو واسه PC دانلود نمیکنی؟؟؟به چند دلیل:
1-اول اینکه حجم خیلی زیادی باید برای دانلودشون بذاری.
2-ممکنه توی کامپیوتر بعضیا اجرا نشه و ارور بده و ضد حال بزنه ولی با دلفین هرجور شده اجرا میشه و تنظیماتش رو میشه رو حالتی تنظیم کرد که متناسب با هر جور سیستمی باشه
3-ممکنه همراه با کلی لگ باشه که حتی با پایین بردن رزولیشن درست نشه(مثلا من یبار اویل زیرو رو برای کامپیوتر نسخه اچ دی رو خریدم پر از لگ بود از چندین تا پچ گرافیکی استفاده کردم رزولیشنش رو بردم پایین از نرم افزار های مخصوص افزایش سرعت بازی استفاده کردم و حتی سیستمم هم بالاتر از اونی بود که بازی نیاز داشت اما بازم لگ داره)
4-بازی رزیدنت اویل زیرو اچ دی بخوای بخری خیلی کمیابه من خودم بزور پیدا کردم رزیدنت اویل اچ دی ریمستر هم نایابه فکر کنم.
5-اگه هم بازیارو هرجور شده پیدا کردی قیمتش زیاده من خودم رزیدنت اویل زیرو اچ دی رو15تومن خریدم اخرم پر از لگ بود کلی عصبی شدم ولی دیگه فایده ای نداشت.
6-اگه هم بخوای دانلودشون کنی نسخه گیم کیوب این بازی ها همش2گیگ هستش ولی نسخه اچ دی شون 12/13گیگه.
7-درسته که گرافیک نسخه اچ دی این بازی ها از نسخه گیم کیوب این بازی ها بیشتره ولی شبیه ساز دلفین حد و مرز نمیشناسه و گرافیکش حتی میتونه اندازه نسخه PS4این دو بازی باشه شایدم بیشتر!!!(البته این در صورتیه که یه سیستم قوی و یه CPU خوب داشته باشی)
اینم هفت تا دلیل برای اثبات اینکه استفاده از شبیه ساز بهتر از خرید یا دانلود نسخه اچ دی هستش

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام این کاری که گفتید رو انجام دادم و بازی رو دوباره از اول نصب کردم ولی بازم همون پیغامو بهم میده.توی اون یکی دلفین دیگم هم میخوام همین بازی رو اجرا کنم فقط اول اول اول بازی رو نشون میده که نوشته warning بعدش که میخواد جاهای دیگه بازی رو نشون بده تصویر سیاه میشه و بجای FPS مینویسه FPS:0 و بعد از چند ثانیه این پیغام رو میده:DSI exception in lmw،،،،،،،،،،چیکارکنم؟؟؟

با این ورژن از dolphin امتحان کن ببین چی میشه:

https://dl.dolphin-emu.org/builds/dolphin-master-5.0-6106-x64.7z

Maximus V2

کاربر سایت
May 24, 2014
25
س

سلام.انجام دادم هرچی فایل تو mydocument/resident evil remake بود رو پاک کردم و بازی رو دوباره از اول نصب کردم ولی باز میرم تو بازی از طرف خود بازی این پیغامو میده:(The Memory Card in Slot A is damaged and can't be used!!!) برای مموری کارت2هم همین پیغامو میده.باز باید چیکار کنم؟؟؟
سریعتر جواب بدید ممنون میشم:D:D:D[/QUOTE
شما داخل document پوشه dolphin emulator رو پاک کن اخرین نسخه رسمی شبیه ساز رو استفاده کن
درضمن در پاسخ به اون سوالی که گفتید چرا اویل رو واسه PC دانلود نمیکنی؟؟؟به چند دلیل:
1-اول اینکه حجم خیلی زیادی باید برای دانلودشون بذاری.
2-ممکنه توی کامپیوتر بعضیا اجرا نشه و ارور بده و ضد حال بزنه ولی با دلفین هرجور شده اجرا میشه و تنظیماتش رو میشه رو حالتی تنظیم کرد که متناسب با هر جور سیستمی باشه
3-ممکنه همراه با کلی لگ باشه که حتی با پایین بردن رزولیشن درست نشه(مثلا من یبار اویل زیرو رو برای کامپیوتر نسخه اچ دی رو خریدم پر از لگ بود از چندین تا پچ گرافیکی استفاده کردم رزولیشنش رو بردم پایین از نرم افزار های مخصوص افزایش سرعت بازی استفاده کردم و حتی سیستمم هم بالاتر از اونی بود که بازی نیاز داشت اما بازم لگ داره)
4-بازی رزیدنت اویل زیرو اچ دی بخوای بخری خیلی کمیابه من خودم بزور پیدا کردم رزیدنت اویل اچ دی ریمستر هم نایابه فکر کنم.
5-اگه هم بازیارو هرجور شده پیدا کردی قیمتش زیاده من خودم رزیدنت اویل زیرو اچ دی رو15تومن خریدم اخرم پر از لگ بود کلی عصبی شدم ولی دیگه فایده ای نداشت.
6-اگه هم بخوای دانلودشون کنی نسخه گیم کیوب این بازی ها همش2گیگ هستش ولی نسخه اچ دی شون 12/13گیگه.
7-درسته که گرافیک نسخه اچ دی این بازی ها از نسخه گیم کیوب این بازی ها بیشتره ولی شبیه ساز دلفین حد و مرز نمیشناسه و گرافیکش حتی میتونه اندازه نسخه PS4این دو بازی باشه شایدم بیشتر!!!(البته این در صورتیه که یه سیستم قوی و یه CPU خوب داشته باشی)
اینم هفت تا دلیل برای اثبات اینکه استفاده از شبیه ساز بهتر از خرید یا دانلود نسخه اچ دی هستش
سلام شما پوشه dolphin emulator رو از داخل document پاک کنید و از اخرین نسخه شبیه ساز استفاده کنید
خب اگر هنوز بازی ها رو از بیرون می خرین(حقیقتش من فکر میکردم دیگه کسی نمیره از بیرون بازی بخره همه مثل خودم دانلود میکنن) و اینترنت خوبی برای دانلود ندارین و سیستمتون اینقدر ضعیفه که حتی در این بازی سبک هم مشکل لگ زدن دارین خب در این صورت بله قبول دارم قطعا نسخه گیم کیوب برای شما بهتره
در مورد کیفیت هم من قبلا نسخه گیم کیوب رو تموم کردم و بعد هم نسخه های hd رو اگر در نسخه گیم کیوب رزولوشن و aa و af رو هم تا ته تو شبیه ساز بالا ببرین به نسخه hd نمیرسه از این بابت مطمئن باشید

آخرین ویرایش:

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
پس بهتره کلا بیخیال شبیه ساز گیم کیوب و وی بشی و بری ماریو بازی کنی!
نه بابا فقط این بازی اجرا نمیشه بقیه همه اجرا میشن.اویل زیرو،اویل کد ورونیکا،سوپر ماریو گلکسی و...رو همه با دلفین دارم اجرا میکنم

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام.نمیشه ویندوزم32بیت هستش

پس بهتره کلا بیخیال شبیه ساز گیم کیوب و وی بشی و بری ماریو بازی کنی!
نه بابا فقط این بازی اجرا نمیشه بقیه همه اجرا میشن.اویل زیرو،اویل کد ورونیکا،سوپر ماریو گلکسی و...رو همه با دلفین دارم اجرا میکنم

Dolphin Emulator

برو تو سایت دلفین ببین که از ورژن 5 به بعد فقط 64 بیتی منتشر میشه. پس دیگه ساپورتی برای 32 بیتی نیست.

اگه همه ی بازی هاتو به غیر از یکی اجرا میکنه, میتونی بیخیال اون یه دونه بشی و حالشو ببری. :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر