Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
سلام دوستان گلم
تو رو خدا یکی این لینک بازی Super Mario Galaxy شماره1 رو بهم بده که سالم و بدون مشکل بشه دانلود کرد یا اگر سایتی که راحت بشه دانلود کردم بهم بده هر چی گشتم نبود
شماره 2 رو بازی کردم با برنامه دلفین راحت ولی شماره 1 رو پیدا نمیکنم
ممنون

هر دو تا نسخه رو روی wii بازی کردم
نسخه 2 بیشتر ریتم بازی سریعتره , نسخه 1 بیشتر محیط بازی 3d کار شده و بازتره و زمان بیشتر میبره

از این لینک شاید بتونی دانلود کنی
Wii ISOs | Emuparadise

mr marioo

کاربر سایت
Feb 18, 2016
29
نام
bahram
هر دو تا نسخه رو روی wii بازی کردم
نسخه 2 بیشتر ریتم بازی سریعتره , نسخه 1 بیشتر محیط بازی 3d کار شده و بازتره و زمان بیشتر میبره

از این لینک شاید بتونی دانلود کنی
Wii ISOs | Emuparadise
من رفتم تو این سایت ولی لینک دانلود پیدا نکردم شما خودت یه لطف کن ببین میتونی دانلود کنی،خبرشو بهم بده ممنون

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
دوستان کمک کنید من مشکل دارم تو اجرای بازی سوپر ماریو لطفا کمک کنید
سیستم هم بالا هست '
ram.8
vga:ati r9 270
cpu; i5 4440

Attachments

• 4545.jpg
    4545.jpg
    57.2 KB · مشاهده: 10

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
ممنون دوست عزیز خیلی تسکر میکنم ازت درست شد فقط مشکل با کیبورد یا دسته دارم که درست کار نمیکنه اینو هم راهنمایی کنی
عالی میشه

دقیقا مشکلت چیه با گیم پد؟ اصلا چه گیم پدی داری؟
تو خود options قسمت controller settings همه چی هست.

در ضمن تو همون لینکی که دادم, نسخه های dev هم هست که از 5.0 جدیدترن و یه جورایی بتا هستن ولی تقریبا هر روز آپدیت میشن. آخریشو بگیر امتحان کن.

• Like
Reactions: zadis

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
دقیقا مشکلت چیه با گیم پد؟ اصلا چه گیم پدی داری؟
تو خود options قسمت controller settings همه چی هست.

در ضمن تو همون لینکی که دادم, نسخه های dev هم هست که از 5.0 جدیدترن و یه جورایی بتا هستن ولی تقریبا هر روز آپدیت میشن. آخریشو بگیر امتحان کن.
گیم پد ایکس باکس 360 دارم کار نمیکنه و با کیبرد هم همنیطور کلید ها کار نمیکنه چجوری باید تنظیم کنم تنظیماتشو که راحت کار کنه من بازی سوپر ماریو اجرا کردم

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
گیم پد ایکس باکس 360 دارم کار نمیکنه و با کیبرد هم همنیطور کلید ها کار نمیکنه چجوری باید تنظیم کنم تنظیماتشو که راحت کار کنه من بازی سوپر ماریو اجرا کردم

پست اول راهنمایی کرده:

Code:
http://www.overclock.net/t/1503468/super-mario-galaxy-2-xbox-controller-config-for-dolphin-emulator

• Like
Reactions: zadis

tajadinii

کاربر سایت
Nov 24, 2016
1
سلام.من بازی just dance 2017 براش دانلود کردم
1.دنبال نسخه های 2014 تا2016 هستم
2.چطوری گوشی رو باهاش ست کنم که جای wii u رو بگیره.میدونم میشه ولی نتونستم انجام بدم.
3.برای pc هم 2017 ش رو دانلود کردم cd key میخواد.
لطفا کمک کنید

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
دوستان من تازه نصب کردم و یه سری تیک رو زدم و گذاشتم رو فول اچ دی.بازی بعضی جاها افت فریم داره مثلا سوپر ماریو گالکسی 2 رو فول اچ دی با آنتی الایزینگ 16 اولش 50 تا 60 فریم میگیرم بعدش عضی جاها تا 30 فریم افت میکنه
رمم 8 گیگ ddr3 و cpuسروره یعنی xeon که 4 هسته ای 3 گیگا و 64 بیتی و 12 مگ کشه گرافیکمم 450gts که اورکلاکش کردم از 460 هم قوی تر شده.ویندوز 10.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر