خاطرات و تجربيات در خريد 360

phones

کاربر سایت
Jan 10, 2007
179
نام
Sky Fighter
منم دیدم دستگاه خوبیه هر بازی جدیدی میاد اول رو این دستگاه میاد رفتم بیرون کیک بخرم یهو سر راه این دستگاهو دیدم رفتم تو یکی خریدم:laughing:

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
این خاطره ای رو که می خوام تعریف کنم شاید باورتون نشه ولی حقیقته.
من توی یک مغازه رفتم که تراول 50 تومنی رو خورد کنم بعد چشمم به x360 افتاد بعد که من برای بازی با کامپیوتر باید اونو ارتقا می دادم همونجا تصمیم گرفتم x360 ارکید بگیرم و خریدمش. الان یه ماهه شب و روز کارم شده بازی با x360 .

sadrabaktash

کاربر سایت
Jan 11, 2010
135
نام
Nathan Drake
بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدیم که PS3 بخریم...یه مدتی باش تا کردیم...بعدش واقعن قیمت بازیاش پدر پسر شجاع رو از توی صفحه تلویزیون در می آورد...اونو گذاشتیم برای بازیای انحصاری و...به آرکید خریدیم تا بازیای مشترک رو اجرا کنیم...جالب اینکه نصفشو نقد به فروشنده دادیم...نصف دیگه شو 4 تا بازی PS3!!!
الان واقعن ماجرای دو پادشاه و یک اقلیمو داریم توی اتاق

تجربه: چن وخ پیش رفتیم دسته بخریم...آخر شبی بود و عجله ای شد...فروشنده گف یه دسته فابریک دارم از توی جعبه درآوردم...بیا اونو ببر...اومدیم خونه نگاش کردم دیدم جای رد پیچ گوشتی توی سوراخ پیچاش بد فرم تابلوئه...صب برگشتیم مغازه به یارو گفتم یا عوضش می کنی یا همین الان کل توپخونه و بازی سنتر رو خبر می کنم...دیگه هم ازش خرید نکردم... ولی می دونم هنوزم داره به همین شیوه سر مردم کلاه میذاره مرتیکه [د...وس]

آخرین ویرایش:

silver123

کاربر سایت
Sep 11, 2010
15
عجب داستانایی داشتینا!!!!

من خودم الان دارم کیس قدیمیمو میفروشم با پول وام دانشجویی جمع کنم یه ایکس باکس دست دوم (ترجیحا بن شده!:d) بگیرم!

حیف که تو تاپیک بن شدگان پست میزنم مدیران محترم پاک میکنن..یکی بگه آقا ایکس باکس بن شده هر کی داره من خریدارم....:x

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
حالا آقا خداییش من جدی میگم. یه روز صبح رفتم شیر کاکائو بخرم دیدم تو مغازه ی سر کوچمون صاحب مغازه داره با X360 بازی میکنه. رفتم تو پرسیدم آفا این بازیه چیه.

یارو گفت x360 . رفتم به داداشم گیر دادم بعد از ظهر رفتیم خریدیم. ولی خداییش ps3 یه چیزه دیگشت.>:d<

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
من حدود 3 یا 4 سال پیش بود که به سرم زد که ps2 مو بفروشم و یه x360 بگیرم..خلاصه آگهی زدم و به قیمت 110 تومن فروختم(خود کنسول و لوازم جانبیش برام 3 سال قبل از فروش 200 تومن در اومد) بعد رفتم و دو سه جا تحقیق کردم دیدم ای بابا این قیمتا خیلی نجومیه و اینطوری شدم)x:eek:

بعد گفتم تا یکی دو سال دیگه پولامو جمع کنم و یک x360 بگیرم..تا اون موقع هم نشتم یه بازی اینترنتی به نام travian رو بازی کردم از شانس خوبم 10 روز قبلش ADSL خونمون درست شد و من صبح تا شب پاش بودم و برا خودم شده بودم یه حرفه ای.. تا اینکه همین تابستون پیش خودم فکر کردم و دیدم دلم لک زده برای یه fifa ی دو نفره بازی کردن. اما ب پا خودم گفتم قیمتا نباید از 400 تومن کمتر باشه که یه روز گذرم افتاد به توپخونه و گفتم یه قیمتی برم بگیرم که دیدم قیمتا خیلی از اونی که فکر می کردم کمتره و شدم اینطوری:-o:-o

یعد از تحقیقات فراوان (البته یکمی تحقیق ناقص) رفتم الایت قیمت گرفتم مغازه دار ها گفتن الایت می خوای چی کار پول اضافه میدی برای یه هارد 120 گیگ به دردت نمی خوره برو آرکید بگیر

خلاصه رفتم پاساژ لباف دیدم یه مغازه از بقیه arcade رو ارزون تر میده فرداش پول برداشتم رفتم که بخرم یارو گفت یه برد جدید داریم به نامه jasper plus به قیمت 320 تومن ما هم خر شدیم خریدیم یه هفته بعد هم فهمیدم که با اون پول می تونستم یه الایت نو بگیرم

کلی ناراحت شدم و به یارو یه صفحه پشت و رو فحش دادم:((

هنوز پشیمون کاش یه الایت می گرفتم

آخرین ویرایش:

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام
منم تنها جایی که تو زندگیم چشام از حدقه در اومد لحظه ای بود که ایکس باکسم کمتر از بیست ساعت تو شهرستان رسید دستم
از تهران خریده بودم

ayin.1

کاربر سایت
Sep 19, 2011
34
سلام اقا منم یه خاطره بگم از خرید کنسول
مامانم و بابام وسط درسای سخت دبیرستان 1سال پیش صدام کردن گفتم بیا اینو ببین رفتم دیدم کینکته شناختی نداشتم ازش و تو ای تری معرفی شده یود.رفتم تو نت دنبالش دیدم باید xBOXهم داشت بعد از 1 2 سال که گذشت و ما دنبالش بودیم تمام کشورا رفتیم یا نداشتن یا داشتن قیمت نجومی میشد یا معملمون نمیشد خلاصه رفتیم سر درسمون تا که شنیدیم تو گرگانم هسن (البته قبلا گرگان زندگی میکردیم ولی حالا نقل مکان کردیم به تهران ولی گرگانی نیستیم ):dخوب رفتیم گفت باید از تهران یاریم XBOX SLIM 250گفت 610کپی خورگفتم نمیخوام اورجینال با پک با کینکت چن؟
زنگ زد تهران گفت 570پلمپ!!!!!!!!!
سریع گفتیم بگو بیارن یارو بعد 2 3 روز زنگ زد گفت بیاید بگیرید رفتیم پولو دادیم به یارو گفتم تست کن زد به برق نا سیم پاورو وصل کرد پاور ترکید=((منم که با این سن تو چشام اشک جمع شده بود بوی گند تو مغزش پیچید و لونقدر دود بلند شد که کنسولمونو که 1متر اونور تر بودو نمیدیدیم و یه صدایی شبیه به باز کردن نوشابه گاز دار داد و یه چیزایی مثل اب ریخت بیرون و خلاصه پاور رو بجای 110زده بود به 220!!!!
چون از شانس خوب ما سفارش usaبود و خوب برق اونا هم ...
ولی بران خوب شد چچون درآورد یه دونه از تو جعبه ی دیگه که ریجن پال بود و دیگه آداپتئور نمیخواد و ضاهرو حفظ میکنه؟!
اوردیم خونه و هی این بابای ما میگفت اوردیم خراب شد یه وقت ناراحت نشیا/
مگه قرار بوده خرای شه؟؟؟
بعد درش اوردیم از جعبه همه کف کردن فکشون افتاد فامیلامونم مهمونمون بودند و کلی بازی کردیم من که دست و پام گرفت و رفتم مجبور به استراحت و کلی درد کشیدن شدم و ....=))=))
بعدشم گذشت و تابستون شد و الان که دارم با شما حرف میزنم باید فردا برم تازه کنسولو کپی خور کنم ولی کلی از لحاظ قیمت به نفعم شد اون موقع الانم دارم دنبال یه جای خوب میگردم برا کپی خور کردن خوب و حالا یه لیست نوشتم 10 تا بازیه که دوست دارم و حالا قرار برم بخرم .راستی دیک ها از چه مارکی باشه بهتره و از کجا میشه مارکو فهمید؟

ramxbox360

کاربر سایت
Sep 21, 2011
5
نام
رامبد
ممنون علیرضا جان که یک همچین گفتگویی ایجاد کردی.من تو اسفند ماه xbox 360 arcade رو خریدم موقع خرید برادرم گیر داده بود که فقط باید ps3 بخری در غیر این صورت نمیذارم بخری.منم سکته زدم و گفتم اگه نذاشت xbox بخرم چی؟بعد ما هم یک میلیون بار از این کنسول تعریف کردم تا گذاشت این xbox 360 رو بخرم.بعد ما بدبخت 1 ماه برای خرید xbox 360 جستجو کردیم (برای مدل مادربرد مدل xbox 360 و...)بعدش تا رفتیم تو فروشگاه هرچی تحقیق کردیم رو یادمون رفت!حتی تاریخ ساخت کی باشه هم فراموش کردیم.خلاصه ما xbox رو خریدیم و بازی کردیم بعد از یک هفته تازه یادم افتاد که تاریخ ساختش باید کی باشه!بعد دباره سکته کردیم که اگه قدیمی بود چی؟! اما شانس اوردیم که جدید بود.البته همون شخصی که می گفت xbox بده تازه فهمید xbox یعنی کیفیت!!! تازه علیرضای عزیز هم راست میگه وقتی xbox بخری اسمت رو هم یادت میره!!!!:)):">تازه من هم هفته بعدش امتحان نیمه دوم داشتم اونم بدون فاصله بینشون ولی همرو 20 شدم!!!!!!!جوگیری رو میبینی؟!اینم بخشی از خاطرات ما.راستی سلام

feryjam

کاربر سایت
Apr 27, 2010
11
نام
فری
سه بار 360 خریدم یکی از یکی باحال تر
اولی رو که تا خره خره رفتم زیر قرض
دومی رو خریدم ولی مزه نداد ارکید بود
سومی اخرته خندس : تو 24 ساعت پولش جور شد خریدم تست کردم اوکی بود حال کردم الایته

یه پلی استیشن 3 فت هم رفت تو پاچم دیر فهمیدم رفرش بود ولی خب کم پدرش دستگاه رو در نیووردم ! صدا موتور موشک می داد فنش

از دوران طفولیت هم با کامپیوتر بازی می کردم

---------- نوشته در 12:14 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:08 AM ارسال شده بود ----------

باحال ترین خاطرمم این بود که یه دفعه 4 چراغ شدن دستگاهم رو اول 3 چراغ دیدم که قلب و مری و .... هر چی تو من بود بخار شد

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
روزی که 360 خریدم.... یکی از بهترین روزهای زندگیم بود...واقعا بهترین که میگم واقعا شیرین بود.... من واسه خریدش کلی دعوا کردم... پولش رو داشتم... میخواستم آرکید بخرم...تازه جسپر اومده بود...خلاصه با راضی کردن پدر و مادر...با پدر رفتیم سر معامله که رسیدیم

یارو فروشندهه گفت چرا میخوای آرکید ببری؟ الیت ببر همه چی هم داره رنگشم مشکیه...تمام کابلها و تبدیلهای مورد نیازت رو داره...خلاصه بابا گفت اگه اینی که فروشنده میگه بهتره همینو بگیر...
گفتم بابا گرونتره...گفت عیبی نداره بگو فاکتور کنه برات...خلاصه بابایی 150000 تومن شل کرد و کل پول شد 450000... منم یدونه الیت تپل خریدم...انگار دنیا رو بهم دادن...

صفا کردیما...! این قضیه مال 3 سال پیشه... یادش بخیر...!

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
تقریبا دو ماه بود من خیلی اصرار داشتم یا کامپیوتر بخرم یا Xbox

پدرم می گفت می خریم اما همینطوری دست رو دست تا اینکه 5 ماه گذشت

من پول ها مو جمع کرده بودم خودم بخرم دقیقا روزی که میخواستم با داداشم برم بخرم داداشم به همراه پدرم رفتند پاساژ رضا و
از اونجا کامپیوترمونو خریدند

تا همین امسال هم تمامی بازی های پر گرافیک رو با تمامی درجه ی گرافیکشون بازی می کردم
Dirt 3 & 2 - Crysis Warhed & 2 - BF 3 - L.A.Noire-Skyrim

اما الان که گوست ریکون و مکس پین رو نصب کردم با رتبه گرافیک بخورده کمی بازی می کنم البته قوست ریکون که میگند مشکل فریم داره

البته این خاطره ی کامپیوتر بود نه ایکس باکس ولی خب ....

:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر