گفتگو در مورد شبیه ساز شدن کنسولهای PS3 و XBOX360 برای PC

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
دوستان عزیز من شبیه ساز ps2 رو واسه این که امیدی بهش بود تا ته رفتم و کندمش یعنی 3 تا 4 سال تحقیق و دانلود و کوفت و زهرمار اگه امیدی است برم تو کار این یکی وگرنه بی خیال در ضمن من نهایتا با سیستم خر تونستم 70 درصد بازدهی ps2 رو بگیرم
معماری سخت افزار ps2 به گونه ای هست که با سیستم های pc کمی مشکل داره... برا همین با امولاتور سخت اجرا میشه...این موضوع برای ps3 هم صدق می کنه.... این معماری کلا ساخت بازی رو کمی سخت می کنه(مثلا بازی های مولتی رو 360 به مراتب کیفیت بهتری از ps3 دارند) برا همین خود سونی چند وقت پیش گفته بود که در طراحی ps4 معماری قبلی رو کنار می ذاره و از معماری معمول(شبیه معماری x360 و wii u ) استفاده می کنه...
احتمال امولاتور شدن x360 و ps3 زیاده منتها زمان می بره... مسلما با عرضه نسل بعد کار طراحی امولاتور نسل فعلی راحت تر میشه...

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
هه امولاتور دلتون خوشه مال همین پی اس یکشم انقدر چرته که بیا و ببین کیفیت بازی رو پایین اجرا می کنه !

اکثر بازی پی اس یک رو خود پی سی دارد و پی اس تو هم اکثرا هستش فکر نمی کنید نسخه خود پی سیش رو بگیرید خیلی بهتر باشه

مثل همین بازی Fahrenheit اثر دیوید کیج برای کامپیوتر زدن

Dark-PrinceII

کاربر سایت
Mar 27, 2011
430
نام
کیانوش
هه امولاتور دلتون خوشه مال همین پی اس یکشم انقدر چرته که بیا و ببین کیفیت بازی رو پایین اجرا می کنه !

اکثر بازی پی اس یک رو خود پی سی دارد و پی اس تو هم اکثرا هستش فکر نمی کنید نسخه خود پی سیش رو بگیرید خیلی بهتر باشه

ببخشیدا ولی به شعور ملت توحین کردی با این حرفت
عزیز ما هم برای بازی هایی میخوایم که رو pc منتشر نشدن دیگه واقعا خودت متوجه این موضوع نشدی یا خواستی برای دلخوشی یه حرفی زده باشی؟

death1378

کاربر سایت
Jun 24, 2013
8
دوتا شبیه ساز پیدا کردم که لینکاش را قرار میدهم Xbox 360 Emulator 1.7.1 Beta - FREE Download Xbox 360 Emulator - Free download Xbox 360 emulator software
Download PS3 Emulator 1.1.7 - Free download Sony PlayStation PS3 emulator for pc software - Soft82
PS3 Emulator
Xbox 360 Emulator
فقط یک مشکل برای اجراش دارید اونم دانلود بایوس
هرکس بایوس ها را دانلود کرد یکجا اپلود کند تا ما هم دانلود کنیم ممنون می شوم
من که نتوانستم از خود سایت اصلی دانلود کنم
من دانلود کردم بایوسش هم دانلود کردم ولی بایوسش تو ی فایل راره و پسوردم داره ولی پسوردشو جایی ننوشته حالا باید چه کرد؟

- - -ویرایش - - -

ما این شبیه سازا رو برای بازی اسطوره هایی مثل god of war که نسخه ی pc ندارن می خوایم.

آخرین ویرایش:

death1378

کاربر سایت
Jun 24, 2013
8
داداش بزار خیالت رو راحت کنم بنده امولاتور تمام کنسول ها رو دارم و دانلود کردم همین 360 هم که گذاشتی با بایوس گرفتم فیک هس عزیز فیک هنوز چیزی بنام شبیه ساز واسه 360 نیومده

در مورد 3 هم اون امولاتوری که دوستمون گذاشتن واقعا هس اما فقط یه نکته داره که این میشه
it's versions can run only small homebrew software for the PS3

منبعش هم
The Emulator Zone - rpcs3

...............................................................

هر چی نباشه ما 5 سال هس داریم با شبیه ساز ها سرو کله میزنیم

اگه واسه ps3 رو با بایوس دانلود کردی میتونی بایوسش رو آپلود کنی یا حداقل پسورد رارشو بزاری ؟
راستی این rpcs3 چطوری کار میکنه ؟

High End

کاربر سایت
Aug 26, 2013
266
نام
VFSDF
360 و PS3 ساختار پردازشی و معماریشون زمین تا زیر زمین با pc فرق داشت CELL بعید میدونم امولاتوری بوجود بیاد برای همین بازیهایی که پورت میشد پورت داغونی داشتن.

اما داستان PS4/Xone خیلی فرق داره درواقع جفتشون ساختار x86 دارن که میشه همون PC :d که احتمال وجود امولاتور خیلی زیاد تره .

اگه این دو کنسول هک بشن که من احتمال میدم کنسول PS4 زودتر هک میشه اگه نامبر سخت افزاری نخواد میشه امیدوار بود البته خیلی بیشتر امیدوارم باشید نسبت به نسل قبلی

ولی اگه امولاتور هم وجود نداشته باشه بازم مهم نیست مهم اینه ساختار کنسول های جدید X86 هست و با یه پورت خیلی ساده سازندگان بازی میتونن پورت کنن رو PC ... مثل نسل قبل شاهد پورتهای داغون نخواهیم بود ..

من بعید میدونم امولاتور کنسولهای جدید عرضه بشه ولی اگه عرضه بشه =)) تمام اینا که تنها هنرشون به رخ کشیدن چندتا انحصاریه کارشون به بیمارستان میکشه :))

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
احتمالا نسل بعد خیلی راحت تر شبیه ساز واسه PC ساخته میشه چون طبق خبر ها PS4 ساختار بسیار مشابهی با PC داره و بازی هایی که از روری کنسول پورت میشه روی PC خیلی بهتر پورت خواهد شد و کمتر مشکل خواهد داشت پس از این نظر هم شاید بهتر باشه!

mahangoogooli

کاربر سایت
Nov 9, 2013
6
شبیه ساز PS3 و Xbox 360

با سلام خدمت اساتید محترم
دیروز داشتم تو اینترنت میگشتم به یه سایتی برخوردم که ادعا میکرد شبیه ساز PS3 رو ساخته و کامل هم کار میکنه.البته تو ویدیویی که سایت گذاشته خیلی راحت GOD OF WAR III رو اجرا کرده و تو کامنتاشم همه ازش راضین.من خودم نتونستم برنامه رو امتحانش کنم چون بازی PS3 نداشتم و وقتی میخوای بایوس رو دانلود کنی باید از سایت FileIce دانلود کنی که متاسفانه Survey داره و من نتونستم دانلودش کنم.حالا من لینک سایت رو میزارم هرکسی از اساتید اگر تونست بایوس رو دانلود کنه یا بازی ای رو باهاش اجرا کنه لطفا دریغ نکنه از ما :d:d:d
PS3 Emulator
راستی این سایت یک شبیه ساز هم برای Xbox 360 داره هرکس تونست استفاده کنه خبر بده لطفا(Xbox 360 Emulator)
با تشکر فراوان

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
با سلام خدمت اساتید محترم
دیروز داشتم تو اینترنت میگشتم به یه سایتی برخوردم که ادعا میکرد شبیه ساز PS3 رو ساخته و کامل هم کار میکنه.البته تو ویدیویی که سایت گذاشته خیلی راحت GOD OF WAR III رو اجرا کرده و تو کامنتاشم همه ازش راضین.من خودم نتونستم برنامه رو امتحانش کنم چون بازی PS3 نداشتم و وقتی میخوای بایوس رو دانلود کنی باید از سایت FileIce دانلود کنی که متاسفانه Survey داره و من نتونستم دانلودش کنم.حالا من لینک سایت رو میزارم هرکسی از اساتید اگر تونست بایوس رو دانلود کنه یا بازی ای رو باهاش اجرا کنه لطفا دریغ نکنه از ما
:d:d:d
PS3 Emulator
راستی این سایت یک شبیه ساز هم برای Xbox 360 داره هرکس تونست استفاده کنه خبر بده لطفا(
Xbox 360 Emulator
)
با تشکر فراوان
احتمال داره که سر کاری باشه . منم 8 ماه پیش یه سایت پیدا کردم که امولاتورهای Xbox360 و PS3 را برای دانلود گذاشته بود و داخل ویدئوی سایت هم Uncharted رو اجرا میکرد . اتفاقا اون نرم افزار هم برای دانلود بایوس Survey داشت . من حدود 10-15 روز بهش ور رفتم انواع نسخه های مختلف رو هم دانلود کردم حتی بازی PS3 هم خریدم ولی کار نکرد . خلاصش کنم : دروغ 15 آپریل بود :d .
تازه این سیستم موردنیازی که این نوشته خیلی کمه . فکر کنم برای تبدیل پردازش سخت افزاری به پردازش نرم افزاری به بیشتر از اینا نیاز باشه.

mahangoogooli

کاربر سایت
Nov 9, 2013
6
احتمال داره که سر کاری باشه . منم 8 ماه پیش یه سایت پیدا کردم که امولاتورهای Xbox360 و PS3 را برای دانلود گذاشته بود و داخل ویدئوی سایت هم Uncharted رو اجرا میکرد . اتفاقا اون نرم افزار هم برای دانلود بایوس Survey داشت . من حدود 10-15 روز بهش ور رفتم انواع نسخه های مختلف رو هم دانلود کردم حتی بازی PS3 هم خریدم ولی کار نکرد . خلاصش کنم : دروغ 15 آپریل بود :d .
تازه این سیستم موردنیازی که این نوشته خیلی کمه . فکر کنم برای تبدیل پردازش سخت افزاری به پردازش نرم افزاری به بیشتر از اینا نیاز باشه.

ولی فک نکنم این الکی باشه واسه اینکه تو کامنتاش خیلی ازش تعریف کرده بودند...:-/
حالا اگه شما میتونی از این Survey دانلود کنی ممنون میشم این دوتا لینکو بگیری تا ما ها هم یه امتحانی بکنیم
FileIce LLC
http://www.fileice.net/download.php?t=regular&file=4355x
با تشکر

mahangoogooli

کاربر سایت
Nov 9, 2013
6
ولی فک نکنم این الکی باشه واسه اینکه تو کامنتاش خیلی ازش تعریف کرده بودند...:-/
حالا اگه شما میتونی از این Survey دانلود کنی ممنون میشم این دوتا لینکو بگیری تا ما ها هم یه امتحانی بکنیم
FileIce LLC
http://www.fileice.net/download.php?t=regular&file=4355x
با تشکر

کسی نبود جواب بده؟؟؟؟؟؟
بخدا امتحانش ضرر نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر