تمامي بازي هاي استراتژيك

سلام بر تمامي دوستان استراتژيك باز خودم
اين تاپيك رو براي اهداف زير باز كردم

1_بحث و گفت وگو پيرامون بازي هاي استراتژيك:cool:

2_راهنمايي يكديگر براي خريد اين بازي ها:confused:

3_جلو گيري از ايجاد تاپيك هاي جدا جدا:biggrin1:

اميدوارم اين تاپيك مورد حمايت مديران قرار گيرد.

آخرین ویرایش:

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
با عرض شرمندگي من خيلي اهل اين سبك بازي ها نيستم پس شايد بازي هايي كه اسم ميدم قديمي باشه ولي در هر صورت...
اينم جديد ترين ها از سايت سراي بازي ها:
Stronghold Crusader: Extreme
Ancient Wars: Sparta
Warhammer: Mark of Chaos
Empire Earth 3
دوتا بازي ايراني هم هستند كه هيچ اطلاعاتي ازشون ندارم
والفجر2
نجات بندر

فعلا باي!(در ضمن خودم فكر نمي كنم خيلي "خوشگله" باشم!)

سروري . دو تاي آخر رو ميرم بزنم ببينم چه طوريه . دمت گرم خوشگله! :biggrin1:

Nod

کاربر سایت
Sep 2, 2007
385
نام
امیر محسن
پیشنهاد می کنم اگه 360 دارید redalert 3 رو توش بازی کنید چون کنترل بازی عالی بود... واقعا زیبا بود...

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
پیشنهاد می کنم اگه 360 دارید redalert 3 رو توش بازی کنید چون کنترل بازی عالی بود... واقعا زیبا بود...
ممنون از پيشنهادت nodعزيز ولي من بازي هاي استراتژيك رو با pcراحت تر انجام ميدم وبا دسته خيلي را حت نيستم
فري دوم عزيز ما مخلصيم كاري ديگه داشتي فقط بيا پيش خودم

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
سلام بر تمامي دوستان! اينم نقد بازي تمدن 4 كه قولشو داده بودم!

تمدن 4

تمدن 4 يكي از معدود بازي هايي است كه در سبك turn time strategyتوانسته تا به موفقيت هاي بالايي دست يابد و اگر نخواهيم بگوييم بهترين بايد بگوييم يكي از بهترين بازي ها در اين سبك است اين بازي وديگر بازي هاي اين سري با ايده اي نو و تازه ساخته شدند كه ان عبارت بود از:نشان دادن نحوه به وجود امدن افتاخارات فراز و شيب ها و سرانجام افول تمدن ايي كه ما امروز انها را فقط در كتاب هي تاريخ مي شناسيم...
در اغاز بازي دموي زيبايي را شاهد هستيم كه در ان به نوعي سير تكامل تمدن ها از اولي هايشان در دجله و فراط تا بهترينشان در روم پيش ميرود
در بدو ورود به منوي بازي منوي تازه اي را مي بينيد و پس از ان با وارد شدن به حالت "ساختن يك تمدن"و با انتخاب كردن قوم محل زندگي قاره دروه زميني و... شروع به بازي ميكنيد
يكي از بهترين ويژگي هاي اين بازي استفاده ازاپشن ها و امكانات بسيار زيادي است كه به شما در توسعه و پايدار نگه داشتن تمدنتان در راستايي كه خودتان ميخواهيد كمك ميكند مثلا اگر ميخواهيد يك تمدن مستبدانه داشته باشيد ميتوانيد دين "بت پرستي" قانون"اطاعت اجباري از دين" گرفتن ماليات زياد از مردم شيوه حكومت "ديكتاتوري" و... را انتخاب كنيد تا بتوانيد راحت تر بر مردمتان ظلم كنيد!و اگر برعكس بخواهيد يك حكومت داراي دموكراسي و داشته باشيد ميتوانيد دين"كنفسيوس" قانون"گفتار ازاد" گرفتن ماليات متعادل از مردم حكومت "مردم سالاري "و... را امتحان كنيد
تنوع واحد ها در بازي بينهايت زياد است و شما تقريبا براي انجام هر كاري يك يونيت خاص داريد البته در ابتداي بازي نمي توان تمام واحد ها را ساخت اما با به دست اوردن تكنولوژي ها و منابع جديد به تدريج ميتوان ساخت انها را اغاز كرد
در بازي تكنولوژي هاي مختلفي وجود دارند كه به صورت پيوسته و هرمي قابل دستيابي هستند . يعني مثلا شما نمي توانيد بدون فناوري"توليد سنگ" به فناوري"ساخت خانه سنگي "دست پيدا كنيد ويا نمي توانيد بدون داشتن فناوري"گله داري" به فناوري "ريسندگي" دست يابيد
اين بازي تو ضيحات و تفسير هاي بسيار زيادي دارد كه ما در اينجا به همين مقدار بسنده مي كنيم
در ضمن اضافه ميكنم كه اين بازي از سايت گيم اسپات نمره 9.5گرفته واين يعني ميتوان اين بازي را يكي از بهترين ها به حساب اورد!

ياحق!

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
اينم جند عكس از اين بازي

919352_50075_front.jpg

دين نو مبارك!

919352_20051026_screen003.jpg

محيط داخلي بازي

919352_20051026_screen002.jpg

تكنولوژي ها در بازي

919352_20051026_screen005.jpg

نوع زمين!

919352_20051026_screen006.jpg

جناب روزلولت رئيس جمهور امريكا

919352_20051026_screen012.jpg

وكوروش كبير پادشاه امپراطوري ايران

919352_20051026_screen033.jpg

نام شهر را انتخاب كنيد!

919352_20051026_screen038.jpg

توليد بعدي چيست؟

919352_20051026_screen039.jpg

اين دين را ميپذيريد؟

919352_20051026_screen049.jpg

اگه مردي بيا جلو !!!

919352_20051026_screen054.jpg

كي يك هنرمند خواست؟

919352_20051026_screen061.jpg

موفق باشيد!

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
سلام بر دوستان!

free domعزيز:من خودمم با اين بازي خيلي حال نكردم .(كلا از بازي هاي استراتژيك نوبتي خوشم نمياد)

besafaعزيز: ميشه برامون بنويسي كه منظورت از"درك كردن" چيه؟راستي خودت بيشتر تو چه سبكي بازي ميكني؟

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
سلام بر دوستان عزيز!

فري دوم عزيز! قصه خوردن فايده اي نداره!الان بيشتر گيم باز ها طرفدار بازي هاي اكشن اند! برا همينه كه شركت ها بازي استراتژيك زيادي نميزنند. فعلا بايد با همان age of empiers و red alert 3 سر كرد!

بسافا عزيز!من بازهم منظور شما رو درست نفهميدم. هر كسي كه حداقل يك بار استراتژيك بازي كرده باشه ميدونه كه تو همه بازي هاي استراتژيك هدف هميشه از بين بردن نيرو هاي دشمن با استفاده از نيرو هاي خوديه! حالا چه در دفاع يا حمله!(اگه بازي هاي مورد علاقه ات رو بگي شايد بتونم برات يه مثال بزنم)

rouzbeh_ziafati

کاربر سایت
Nov 2, 2007
175
سلام
من دنبال بازی استراتژیک میگردم که مثل age of empire باشه ، یعنی بشه منابع جمع کرد ، خونه های مختلف ساخت ، لشکر ساخت و ...
البته اینکه بازی حتما تولید سال 2004 به بعد باشه . کسی نمونه ای سراغ داره ؟ و اینکه مثل سری بازی های age of empires مربوط به دوران قدیم باشه نه مثل red alert یا command & conquer مربوط به جنگ های مدرن

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
سلام
من دنبال بازی استراتژیک میگردم که مثل age of empire باشه ، یعنی بشه منابع جمع کرد ، خونه های مختلف ساخت ، لشکر ساخت و ...
البته اینکه بازی حتما تولید سال 2004 به بعد باشه . کسی نمونه ای سراغ داره ؟ و اینکه مثل سری بازی های age of empires مربوط به دوران قدیم باشه نه مثل red alert یا command & conquer مربوط به جنگ های مدرن
سلام!
چه عجب یکی این تاپیک رو اورد بالا!
روزبه جان : تو سبک استراتژی خیلی بازی نیومده از 2004 به بعد.
تو سبکی هم که شما میخوای کمتر از همیشه
مثلا از همین سری age of.... چیز جدیدی نیومده چند وقت اخیر فقط همون 3 رو کلی بسته جانبی و مکمل براش گذاشتن!
به هر حال تو سبکی که شما میخوای:
Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim
age of empiers 3
medavil 2 :total war
(اگه از سری توتال وار خوشت میاد)
empire:total war
napelon:total war
rome:total war

شاید اگه بازی هایی رو که خوت در زمینه داری رو بگی بتونم بهتر کمک کنم!

یا حق

rouzbeh_ziafati

کاربر سایت
Nov 2, 2007
175
سلام!
چه عجب یکی این تاپیک رو اورد بالا!
روزبه جان : تو سبک استراتژی خیلی بازی نیومده از 2004 به بعد.
تو سبکی هم که شما میخوای کمتر از همیشه
مثلا از همین سری age of.... چیز جدیدی نیومده چند وقت اخیر فقط همون 3 رو کلی بسته جانبی و مکمل براش گذاشتن!
به هر حال تو سبکی که شما میخوای:
Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim
age of empiers 3
medavil 2 :total war
(اگه از سری توتال وار خوشت میاد)
empire:total war
napelon:total war
rome:total war

شاید اگه بازی هایی رو که خوت در زمینه داری رو بگی بتونم بهتر کمک کنم!

یا حق

مرسی از پاسخ ، من تو همون زمینه که گفتم می خوام ، یعنی بشه یه سری منابع مثل چوب سنگ گوشت و ... رو جمع آوری کرد ، ارتش درست کرد ، ارتقا داد ، پایگاه ساخت مثل سری های age of empires یا بازی Rise of Nations یا Age of Mythology

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
مرسی از پاسخ ، من تو همون زمینه که گفتم می خوام ، یعنی بشه یه سری منابع مثل چوب سنگ گوشت و ... رو جمع آوری کرد ، ارتش درست کرد ، ارتقا داد ، پایگاه ساخت مثل سری های age of empires یا بازی Rise of Nations یا Age of Mythology
خواهش کی کنم
من خودم تو اون سبکی که گفتی زیاد نیستم بیشتر یه چیزایی مث جنرالز یا رد الرت رو میپسندم...
هرکس نظری دارد!برا همین خیلی از بازی های این سبک رو نمیشناسم.
اونایی که خودتون گفتید سرشناس های این سبک هستند و اگه بازیشون کرد باشید(همه شماره هاشونو)دیگه چیز زیادی نمیمونه که بخواد برای شما جالب باشه.
بازی عصر اکتشاف (dawn of discovery) هم باید برا شما جالب باشه.
کمپانی هند شرقی هم بد نیست....

فعلا...

یا حق

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر