The Rusty Old School Communtity

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
منم خیلی با Age Of Mythology حال میکردم (زندگی)
....
یادش بخیر ... خیلی قشنگ بود ...
گذشت اون زمون ...:(

دستت به خاطر لینک درد نکنه !:x
خیلی دنبال این بازی بودم ... خیلی ...
واقعا بازی زیبایی بود ... ولی شماره ی دو ـــش خراب کرد ... گند زد بهش با این سوم شخص کردنش ...
هنوزم منتظر نسخه ی بعدیش هستمو خواهم ماند ... یکی از بازی هایی هست که اگر بیاد 100% ORIG میخرمش ... .

ا چه جالب چون فکر می کردم فقط خودم از نسخه 2ـش بدم اومده ! :biggrin1:
نسخه یک بازی بینظیر بود ( غیر از لول آخرش :laughing: ) توی این شماره 2 من آخر یاد نتونستم یه کار رو سریع انجام بدم ، مثلا تو شماره 1 میشد زود بدوی بری سمت یه جایی ولی تو 2ـش باید کلی بگردی دنبال کلیدش بعد تازه اگه درست زده باشی و به جای دویدن تیر هوایی نزده باشه :D آروم میره سمت هدف ، کلا بعضی بازیها شماره 2ـشون نمیومد بهتر بود :sick: ، هرچی تو شماره یک حال کردیم تبدیل شد به چیز !

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
خو من همین الان بر Fable LC فائق اومدم. فقط امیدوارم نسخه دومش انقدر "اعصاب خوردکن" نباشه.
بازی ابدا بالانس نیست، می‌تونید هنوز از Training درنیومده یه آیتم بخرید تا آخر بازی همه رو یک ضرب هاروست کنید. باس‌هاش فوق‌العاده بد بودن، Maze رو تقریبا نمیشد کشت، باگ‌خورش کردم من :D Internal Flames یا همچین چیزی رو هی می‌زدم روش، هرچی اتک و اسپل ول می‌داد رو من تاثیری نداشت :D از اون طرف Jack of Blades رو با تیرکمون خوشحال هاروست کردم :\
بخش نهایی بازی واقعا خسته کننده بود، اسپل آهسته کردن زمان و Shield رو می‌زدی، کلیک راست عزیز رو نگه می‌داشتی و به سوی کوئست می‌دویدی که جوابش هم مشخص بود. داستانش بد نبود ولی مشکل کلایمکس داشت (فیلمه مگه؟) خیلی دستت تو محیط باز نبود، Mapش خسته بود کلا، هیچی نمیشد ازش سردربیاری. بعضی انتخاب‌هاش هم چالش برانگیز بود :D
امتیازی هم که بهش می‌دیم 7.5ه بسه :D

آخرین ویرایش:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
Half Life 1 به قیمت 98 سنت

تولدتون مبارک دکتر و G-Man

header.jpg

بشتابید، بشتابید.
به مناسب دهمین سالگرد Half-Life، تنها امروز این بازی در Steam بجای 9.99 دلار، به قیمت 98 سنت به فروش می رسد، بشتابید و خریداری کنید.

یکی از بهترین بازی های دنیا با تنها کمتر از هزار تومان :D

این هم متن اصلی :
To celebrate the 10 year anniversary of the game that started it all, Half-Life is on sale for only 98 cents. Ends Friday, November 21 at noon PST

این قسمت پایین کاملاً شوخی است :
نفری 5000 تومن میگیرم و به صورت Gift این بازی رو برای اکانت Steam تون میفرستم :-"
علاقمندان این مبلغ را به حساب شماره 1 بانک مرکزی آدیس آبابا واریز فرمایند و شماره فیش را در همین گفتگو قرار دهند.

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
به مناسب دهمین سالگرد Half-Life، تنها امروز این بازی در Steam بجای 9.99 دلار، به قیمت 98 سنت به فروش می رسد، بشتابید و خریداری کنید.
در هر صورت من بودم نمیخریدم بلکه نسخه ی PS2 رو میگرفتم که Versus و Co-Op داره.:D

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
خو من همین الان بر Fable LC فائق اومدم. فقط امیدوارم نسخه دومش انقدر "اعصاب خوردکن" نباشه.
بازی ابدا بالانس نیست، می‌تونید هنوز از Training درنیومده یه آیتم بخرید تا آخر بازی همه رو یک ضرب هاروست کنید. باس‌هاش فوق‌العاده بد بودن، Maze رو تقریبا نمیشد کشت، باگ‌خورش کردم من :D Internal Flames یا همچین چیزی رو هی می‌زدم روش، هرچی اتک و اسپل ول می‌داد رو من تاثیری نداشت :D از اون طرف Jack of Blades رو با تیرکمون خوشحال هاروست کردم :\
بخش نهایی بازی واقعا خسته کننده بود، اسپل آهسته کردن زمان و Shield رو می‌زدی، کلیک راست عزیز رو نگه می‌داشتی و به سوی کوئست می‌دویدی که جوابش هم مشخص بود. داستانش بد نبود ولی مشکل کلایمکس داشت (فیلمه مگه؟) خیلی دستت تو محیط باز نبود، Mapش خسته بود کلا، هیچی نمیشد ازش سردربیاری. بعضی انتخاب‌هاش هم چالش برانگیز بود :D
امتیازی هم که بهش می‌دیم 7.5ه بسه :D
واقعا هم unbalance بود مثلا peachy ترین جادوی بازی spell shield بود که بعضی وقتا باعث میشد 50 برابر حد معمول xp بگیری
302.gif
نتیجه مشخصه من همه talentها رو داشتم و exprienceـم به حدی رسیده بود که هر چی creep میکشتم دیگه بهش اضافه نمیشد، رمانتیک نیس ؟
156.gif

p.s: tbh, it sounds lez 2 me​
در مورد old school و این حرفا من اون موقع pervert ببخشید کنسول گیمر بودم (هی همه اشتباه میکنن، مخصوصا موقع جوونی
63.gif
) آره کمودویی که از یه فامیلامون خریدم و بعد NES -میکرو-ی خودم، خدرا شکر به غیر از ماریو و Lion King اسم اصلی هیچ کدوم رو هم بلد نیستم
59.gif

مث اینکه دوستان از اتاق فرمان اشاره میکنن اون 2ره old kindergartenـم بوده
39.gif
خو اولین بازیهای کامپیوتر برای من Dave و Alley Cat بودن، دومی رو هنوز هم گاهی وقتا بازی میکنم ، اصلا میذارم برا دانلود
45.gif

پ.ن فکر میکنم اولین بازی PC باشه که رمانس مود داره
39.gif
اولین بازی مولتی پلایر PC زندگیم هم باشه برا اپیزود بعدی...

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
یکی میتونه به من یاری کنه که با Dial Up میشه Time Commando رو دانلود کرد یا جایی دارند که گیر بیارم؟
از اینجا می تونی دانلود کنی. اما یه مقدار زیاده. (فک کنم حداقل 35-40 ساعت طول بکشه.)
در این سایت هم هست. که ابتدا باید رجیستر کنی. (520 MB البته و 2 سید)

یادش بخیر. این بازی رو اون زمان از یکی گرفته بودم، اما بلد نبودم چجوری میشه Save کرد! (کوچیک بودم) برای همین همه بازی رو چند بار رفتم! که بیشترینش تا Wild West رسیدم. اما به نظرم الان دیگه کاملا تاریخش گذشته.

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
از اونجایی که سبک مورد علاقه من بعد از FPS، همین Platformerهای قشنگ و Side Scrollingها هستند میام این بازی‌هایی که خودم دوست میدارم رو معرفی می‌کونم برای دل خودم :headband:

196933_pc.jpg

یه بازی که تازگیا مشغولش شدم،‌ Claw هست... داستان در مورد Captain Nathaniel Joseph Claw که توسط Cocker-Spaniardها (چمیدونم مثلا سگ هستند که مخالف ایشونند) زندانی شده، تو زندان در مورد یه گردنبد جادویی یه چیزایی میفهمه...

بازی نسبتا خوبیه،‌ نسبت به بقیه پلتفورمرها خیلی تنوع داره گیم‌پلیش،‌ سلاح‌های متعدد، استفاده از جادو و ایناها... حجمش هم نسخه‌ بدون فیلم‌های سینمایی و ایناها تقریبا 23 مگ حالا یکی بالاتر یکی پایینتر،‌ کلا خیلی جذابه و ضمنا مالتی‌پلیر هم داره :D

Big Red Monster

کاربر سایت
Jun 8, 2008
209
نام
امیر
سلام
منم میخواستم یه باززیه قدیمیه دیگه معرفی کنم .
اسم بازی Time commando بود .برای سال 1996 هستش .یه بازی Action-Adventure بود که داستانش این بود که در اینده ارتش با کمک یک سازمان خصوصی کامپیوتری درست میکنند که تواناییه شبیه سازی هر جنگی در تاریخ رو داره.ولی یه برنامه نویس از شرکت رقیب (شرکت خصوصی) ویروسی درست میکنه و کامپیوتر ارتش رو با اون الوده میکنه و که اگه جلوش رو نگیرند دنیا نابود میشه . بعد ما در نقش یک کارمند این موسسه وارد سیستم میشیم تا ویروس رو متوقف کنیم و باید در دوره های مختلف تاریخ بجنگیم.کلا 7 دوره مختلف داشت مثلا انسانهای اولیه و امپراطوری روم و جنگ جهانی .
من این بازی رو با یه Pentium 133mhz و 32mb Ram و 4mb Vga بازی میکردم
Time_Commando_PC__10122.jpg

modern.jpg

TimeCom1.jpg

آقا واقعا بی نهایت ازت ممنون، این بازی چندین سال بود که دنبالش بودم و واقعا به هر دری می زدم که اسمش رو یادم بیاد که نمی اومد که خدا رو شکر پیداش شد ! این بازی جزء اولین بازی هایی بود که رو پی سی انجام دادم و می تونم به جرات بگم، یکی از بهترین بازی های عمرم همین بازی هست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر