The Rusty Old School Communtity

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
Prince of persia ها رو هم فکر کنم همه بازی کردن

اینو میدونید میشه از کجا دانلود کرد ؟
من بابام اون موقع ها یک کومودور 64 داشت که ما باهاش این بازی رو بازی میکردیم ... این عکس رو که دیدم هوس کردم. :D ( یادمِ یک دکمه بود میزدیم بازی از وسط شروع میشد ؟! )

سلام

e6es2d.jpg

خوب .. اگر بفهمید که یک سایت افتتاح شده که توش بازیهای قدیمی و کلاسیک (البته از نوع کامپیوتر) را با قیمت بسیار ارزان ( بین شش و ده دلار ) و بدون DRM میفروشه، خوشحال میشید؟

البته برای ما در ایران عزیز که اصولا بازی نمیخریم زیاد معنی نداره، ولی برای دوستان همرزم اون ور آب، پیدا کردن خیلی از این بازیهای کلاسیک (از راه قانونی) بیشتر شبیه خواب و رویا است. خیلی از انجمن های مربوط به بازیهای قدیمی، بخشی برای خرید و فروش این بازیها دارند که بعضا قیمت های بالایی برای این بازی ها پرداخت میشه. حالا می توانند با قیمت بسیار کمی بازی موردعلاقه شون را خریداری کنند.

رک بگم (لطفا به کسی بر نحوره) بر خلاف طرز فکر ما، ملت اون ور آب (اکثرا) ترجیح می دهند که بازی کلاسیک خودشان را به صورت قانونی خریداری کنند. ده دلار میشه چیزی تو مایه های ده هزار تومان ما که میشه برابر دو با بازی کنسول. ولی خوب، همیشه برای نخریدن یک بهانه ای هست .. از سیستم این ور بگذریم .. :D

خلاصه .. این شما و این سایت Good Old Games به نشانی http://www.gog.com/en/intro

این سایت توسط بر و بچه های CD Projekt افتتاح شده (Witcher) (این ملت اروپای شرقی در چند سال اخیر بسیار خوب کار کرده اند و باید بهشون آفرین گفت /m\ ). این سایت بازیهای قدیمی رو بدون DRM میفروشه و تضمین می کنه که این بازی ها بدون اشکال روی XP و Vista اجرا شوند. شخص که بازی رو میخره بدون هیچ گونه Protection یی میتونه از بازیش استفاده کنه. هر وقت که خواست بازی را از سایت دوباره دانلود کنه و حتی اگر خواست روی CD ازشون Backup بگیره (که در مورد بازیهای معمولی که میخریم این کار غیرقانونی ـه، یعنی در بعضی کشورها شما اجازه ندارید از بازی که میخرید نسخه پشتیبان تهیه کنید. حالا اگر بازی ترکید یا گم شد دیگه مشکل شما است ) .

در تصویری که از صفحه اول سایت می بینیم سری بازیهای Fallout - Freespace و MDK دیده می شوند. سایت با Interplay و Codemasters برای فروش بازیهای کلاسیک به توافق رسیده و با چند ناشر کلاسیک دیگه هم در حال مذاکره است. اگر این دو نام را نمی شناسید، اصولا نباید در این تاپیک حضور داشته باشید. پس قبل از دا و بیداد در مورد اینکه مایکروسافت و سونی کجا هستند، دقت کنید که این سایت بازیهای کلاسیک دهه 80 - 90 را به فروش می رساند که در آن زمان از ژانرها و بازیهای موردعلاقه شما خبری نبود.

علاوه بر فروش بازی، این سایت تلاش می کنه که به محل تجمع طرفداران بازیهای کلاسیک تبدیل بشه و کلی از کاربران با سلیقه های نزدیک به هم رو در کنار هم جمع کنه. پس انجمن این سایت یکی از ارکان اصلی آن خواهد بود. محلی برای جمع شدن طرفداران بازیهای کلاسیک و گیر کردن در دهه 90 و اینکه سر روی شونه های همدیگه بگذاریم و به حال دنیای بازی گریه کنیم :D

حالا چرا یک ناشر حاضر میشه که بازی خودش رو بدون هیچ گونه DRM و protection یی در این سایت بفروشه

به نظر من به سه دلیل "

1. این بازیهای کلاسیک اصولا ده سال پیش فروش می رفته اند و دیگر فروشی ندارند. هر گونه پولی که از این طریق به ناشر برسد، پس از کسر درصد مربوط به سایت، صد در صد سود خالص خواهد بود و همچنین به فروش retail بازی صدمه ای نمی زند.

2. ناشرها با این کار، بدون هزینه و حتی با سود، برای خود تبلیفات می کنند و نامشان در دنیا مطرح می شود.

3. این ناشرها طرفداران خود (دوستداران بازیهای کلاسیک) را خوب می شناسند که حاضرند برای بازی موردعلاقه خود هزینه کنند و دوست دارند که بازی را از راه قانونی داشته باشند. همچنین طرفداران این دسته معمولا در سنین بالا هستند (سنین جوانی و نوجوانی ایشان در دهه 80 و 90 بوده) پس از نظر مالی مشکل زیادی در خرید بازی ندارد. به خصوص اینکه قیمت این بازیها پایین است.

به هر حال، سایت الان در حالت Beta است و کسانی که زودتر ثبت نام کرده بودند میتونند از سایت استفاده کنند که متاسفانه من دیر خبردار شدم :( ولی در صفحه اول سایت نوشته شده که در سپتامبر افتتاح میشه و در اخبار هم گفته می شود که افتتاح نزدیک است.

خیلی خوب هست ... آره، منم دوست دارم بازیهای کلاسیک و کلاً بازیهایی که سرشون به تنشون میرزه رو به صورت اوریجینال داشته باشم و از اینکه حق کپی رایت اون بازی رو میدم، خوشحالم ... :D
حالا چجوری ما بخریم ؟ :(

PeaCe

کاربر سایت
Jul 7, 2006
207
نام
حسین حسینیان
سلام

e6es2d.jpg

خوب .. اگر بفهمید که یک سایت افتتاح شده که توش بازیهای قدیمی و کلاسیک (البته از نوع کامپیوتر) را با قیمت بسیار ارزان ( بین شش و ده دلار ) و بدون DRM میفروشه، خوشحال میشید؟

چرا که نه؟ یکی از بهترین خبرهایی بود که تو این چند وقت شنیدم، بعضی از دوستان می دونن چرا ...
اینم یه لیست از بازیها با قیمتاشون که قراره ارائه بشه
[ltr]1nsane - $9.99
Colin McRae Rally 2005 - $9.99
Conquest of the New World - $5.99
Descent + Descent 2 - $5.99
Descent 3 + Expansion - $5.99
Die by the Sword + Expansion - $5.99
Earthworm Jim 1 + 2 - $5.99 (coming soon)
Earthworm Jim 3D - $5.99
Evolva - $5.99
F/A-18E Super Hornet - $5.99
Fallout - $5.99
Fallout 2 - $5.99
Fallout Tactics - $5.99
Freespace + Expansion - $5.99
Freespace 2 - $5.99
Giants: Citizen Kabuto - $5.99
Hostile Waters: Antaeus Rising - $5.99
I.G.I. 2: Covert Strike - $9.99
Invictus: In the Shadow of Olympus - $5.99
Jagged Alliance 2: Unfinished Business - $5.99
Kingdom: The Far Reaches - $5.99 (coming soon)
Kingpin: Life of Crime - $5.99
Lionheart: Legacy of the Crusader - $5.99
M.A.X. + M.A.X. 2 - $5.99
MDK - $5.99
MDK 2 - $5.99
Messiah - $5.99
Operation Flashpoint GOTY - $9.99 (coming soon)
Original War - $5.99
Perimeter - $9.99
Redneck Rampage Collection - $5.99
Sacrifice - $5.99
Second Sight - $9.99 (coming soon)
Shattered Steel - $5.99
Shogo: Mobile Armor Division - $5.99
Soldiers: Heroes of World War II - $9.99
Stonekeep - $5.99
Toca Race Driver 3 [FONT="] - $9.99 (coming soon)[/FONT][/ltr][FONT=&quot]
[/FONT]​
پارسیا جان واقعا متشکر از یادآوری

فقط از دوستان کسی جای مطمئنی برای خرید Visa Gift Card سراغ داره؟ راه خوبیه برای این قضیه.

آخرین ویرایش:

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
این هم دو بازی کارتونی خیلی قشنگ از پلنگ صورتی که خیلی برام سرگرم کننده بود و اون موقع ها سه چهار بار بازیش کردم . هر دوشون هم مال قبل 2003 هست ! یادش بخیر ...

41T7VXX92HL._SL500_AA181_.jpg

یک بازی خیلی قدیمی و دو بعدی و کارتونی و جالب از پلنگ صورتی :biggrin1: ! از اولین بازی هایی بود ( حدود 7 سال پیش ) که در CD خریدم و خیلی برام جالب بود و خاطرست :biggrin1: ! در این بازی شما با پلنگ صورتی به جاهای زیادی سفر می کنیم و به کارهای جالب و زیادی می پردازیم و با مردم مختلف جهان گفتگو می کنیم و ... ! دیگه چیز زیادی ازش یادم نیست ...
39.gif

Pink Panther

عکس نبود .
یه پلنگ صورتی جدیدتر از قبلی ؛ در مورد ساختمانی افسانه ای که 10 - 12 اتاق داره وارد میشیم و به هر اتاقش که میریم به مکانی عجیب وارد میشه . و توش کارهای خنده دار و جالبی میشه کرد . از جمله اسکیت ، فرار کردن و و جنگیدن با هیولاها . سکه هایی هم که می خوریم موجب میشه که عکس هایی آنلوک بشه جالب و خنده دار ! موزیکهای خیلی باحالی هم داره و کمی از قبلی جالب تره . داستانش هم اینه که عموی پلنگ صورتی رفته بوده تو این ساختمون تا به گنجی برسه ولی کشته میشه به خاطر هیولا ها ! :biggrin1: پلنگ صورتی با شجاعت میره و با خطرات رو به رو میشه و به گنج میرسه ، ولی معلوم میشه عموی پلنگ صورتی دروغ گفته بود که مرده ! و خودش میاد گنج رو ور میداره و زحمات پلنگ صورتی رو به هدر میده ... :biggrin1:
دیگه همین ... !

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
ای بابا ...
سام جان این چه کاری بود کردی من اینهمه توضیح دادم که برسم به اصل مطلب یعنی (Age of Mythology )
نابودمون کردی :biggrin1: ولی عیبی نداره ممنون از زحمتت
خیلی راحت میشه به این شاهکار Age of Mythology لقب بهترین بازی RTS تاریخ رو داد. واقعا هیچ حرفی باقی نمیگذاره .
فکر میکنم حدود 40 بار من هر دو عنوان Age of Mythology و Age of Mythology : The Titans رو تموم کرده باشم . هنوزم بازی میکنم ! :love:
Ensemble Studios میشه بهش لقب بهترین سازنده بازی های استراتژی و احمق ترین سازنده رو داد.
بعد از عرضه Age of Mythology و بسته الحاقیش که همراه با یک داستان جدید هم بود این استودیو به اوج کار خودش رسیده بود که با حماقت تمام کلا بی خیال شاهکاری که خلق کرده بود شد و رفت سراغ همون Age of Empires و یک افتضاحی به نام Age of Empires III بیرون داد . واقعا حیف ....

آخرشم که مایکروسافت تعطیلش کرد رفت :(

اميد بابا چيکار میکردم نمیتونستم تحمل کنم :love::biggrin1: . خودم فهميدم : گفتم الان میخوای بيای Ageو بزاری من زودتر گزاشتم :cheesygri:p البته بد هم نشد توضيح من و بعد تو يجور مکمل بود جالب شد :biggrin1:

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
منم خیلی با Age Of Mythology حال میکردم (زندگی)
....
یادش بخیر ... خیلی قشنگ بود ...
گذشت اون زمون ...:(
Desperados: Wanted Dead or Alive

شاید بازی زیاد قدیمی نباشه .
سال 2001 بازی عرضه شده . شخصیت پردازی فوق العاده و گیم پلی بی نظیری داشت این بازی .
تک تک شخصیت ها دوست داشتنی بودند و بازی محور یک شخصیت نبود .

Gameplay بازی واقعا عالی بود و طراحی مراحل خیلی قشنگ بود . و داستان بازی هم جالب بود .
هر شخصیت روی یک کاری تخصص داشت و همین بازی رو خیلی جذاب کرده بود .

036710613de8c571c1f0a786f538c7.jpg

اینم لینک دانلود :

http://rapidshare.com/files/34384007/DWDOA.part1.rar
http://rapidshare.com/files/34387153/DWDOA.part2.rar
http://rapidshare.com/files/34390425/DWDOA.part3.rar
http://rapidshare.com/files/34394296/DWDOA.part4.rar
http://rapidshare.com/files/34398188/DWDOA.part5.rar
http://rapidshare.com/files/34401995/DWDOA.part6.rar
http://rapidshare.com/files/34405965/DWDOA.part7.rar
http://rapidshare.com/files/34409294/DWDOA.part8.rar

اگر میشه هر بازی معرفی میکنید لینک دانلود هم بزارید . ممنون :smile:

دستت به خاطر لینک درد نکنه !:x
خیلی دنبال این بازی بودم ... خیلی ...
واقعا بازی زیبایی بود ... ولی شماره ی دو ـــش خراب کرد ... گند زد بهش با این سوم شخص کردنش ...
هنوزم منتظر نسخه ی بعدیش هستمو خواهم ماند ... یکی از بازی هایی هست که اگر بیاد 100% ORIG میخرمش ... .

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
Age of Mythology بهترین بازی RTS تاریخه واقعا هیچ کلمه نمیتونه عظمت این بازی رو وصف کنه :love:

دستت به خاطر لینک درد نکنه !:x
خیلی دنبال این بازی بودم ... خیلی ...
واقعا بازی زیبایی بود ... ولی شماره ی دو ـــش خراب کرد ... گند زد بهش با این سوم شخص کردنش ...
هنوزم منتظر نسخه ی بعدیش هستمو خواهم ماند ... یکی از بازی هایی هست که اگر بیاد 100% ORIG میخرمش ...
شماره 2ش هم Real time Strategy بود با این تفاوت که به حالت سوم شخص هم میرفت (خب این یک حسن بود و میشد از نمای سوم شخص هم محیط رو مشاهده کرد)
شماره 3ش (Helldorado) من که نتونستم اورجینالش رو گیر بیارم
سایت Bazimarket شماره 3ش رو داره (البته به صورت Pirate شده ! :biggrin1:) من سفارش دادم برام فرستادن فعلا تو کفم تا به دستم برسه :biggrin1:

میدونم خودم ... خوب این بازی سبک قدیمی رو حفظ میکرد بهتر بود ... تا سبک ها رو قاطی کنه ...
مطمئنا وقتی سازندگان روی یه اکشن تاکتیکی کار میکنند خیلی نتیجه ی بهتری میگیرند تا هم زمان روی دوتا سبک کار کنند ...
درسته ولی به نظر من که بد نشده بود هیچ به گیم پلی بازی هم کمک کرده بود

آخرین ویرایش:

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
Age of Mythology بهترین بازی RTS تاریخه واقعا هیچ کلمه نمیتونه عظمت این بازی رو وصف کنه :love:

شماره 2ش هم Real time Strategy بود با این تفاوت که به حالت سوم شخص هم میرفت (خب این یک حسن بود و میشد از نمای سوم شخص هم محیط رو مشاهده کرد)
شماره 3ش (Helldorado) من که نتونستم اورجینالش رو گیر بیارم
سایت Bazimarket شماره 3ش رو داره (البته به صورت Pirate شده ! :biggrin1:) من سفارش دادم برام فرستادن فعلا تو کفم تا به دستم برسه :biggrin1:
میدونم خودم ... خوب این بازی سبک قدیمی رو حفظ میکرد بهتر بود ... تا سبک ها رو قاطی کنه ...
مطمئنا وقتی سازندگان روی یه اکشن تاکتیکی کار میکنند خیلی نتیجه ی بهتری میگیرند تا هم زمان روی دوتا سبک کار کنند ...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,994
نام
آریا
به یاد گذشته ها (!) رفتم DOOM II و Hexen و Heretic رو گرفتم. چند تا نکته برام خیلی جالب بود که با توجه به زمان بازی کردن اینها (94 و 95 که 7,8,9 ساله بودم) تازه فهمیدم :
1. تا همین چند ساعت پیش که DOOM II رو دوباره بازی کردم , نمیدونستم Jump و Crouch داره ! lol
2. تا جایی که یادمه DOOM II رو با Keyboard بازی میکردم. یعنی اصلآ Mouse رو نمیشناخت انگار !
3. این یکی دیگه از همه جالب تر بود ! اون موقع که بازی میکردم فقط جلو عقب و چپ راست میرفت ولی الآن دیدم توی تنظیماتش بالا و پایین کردن دوربین هم هست !!! جدآ ... !
4. تازه فهمیدم Hexen و Heretic (دو تا از بازیهایی که خیلی دوستشون داشتم) هم ساخت id Software بودن !
5. این یکی از همه بدتره ! میدونستم که DOOM II خیلی خشنه و ... , ولی نمیدونستم تا این حد ! الآن بعد از 13,14 سال رفتم سراغش , این عکسها رو ازش گرفتم که برای یه بچه 7,8 ساله بد چیزیه !!
6. پارسیا یه بازی بود که یکی دو سال پیش توی "خارج از تاپیک" اسمش رو بهم گفتی. که تیرکمون و شمشیر داشت و اولش دو گروه از دشمنامون دارن با هم میجنگن و یکیشون اون یکی گروه رو از بین میبره و بعدش میان طرف ما , اسمشو یادم رفت ! چی بود ؟!

عکسهایی از DOOM II :

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
خوب راستش 6 تا 10 هزار تومن واسه بازیهای کلاسیک بصورت اورجینال با پـَک و دفترچه و باقی مخلفات بسیار عالی هست. مخصوصاً اینکه تضمین هم میدن واسه اجرا شدن رو ویندوز XP . اینم خودش خیلی خوبه. فقط برای خرید و پست برای ایران چطور میشه اقدام کرد ؟؟؟
یه سری بازی ها هست که من شخصاً خیلی دوست دارم اورجینالش رو با قیمتهای مناسب اینچنینی داشته باشم. (یکیش همین دیابلو :biggrin1:)

سلام
خوب فروش اینها مثل steam ـه یعنی باید دانلود کنیم. و هر وقت هم خواستیم میتونیم با اکانتمون بریم توی سایت و دوباره دانلود کنیم. این بازی های کلاسیک که الان با پک و سیدی و دفترچه شون به قیمت خدا تومن توسط کلکسیونرها خریداری میشه!!
بعد چون کپی رایت هم نداره، میشه مثل همین iso ها که دزدی خور می کنیم .. ولی من اصولا به اون انجمن و community اش امیدوارم، برای ما توی ایران که ... بله :D

خیلی خوب هست ... آره، منم دوست دارم بازیهای کلاسیک و کلاً بازیهایی که سرشون به تنشون میرزه رو به صورت اوریجینال داشته باشم و از اینکه حق کپی رایت اون بازی رو میدم، خوشحالم ... :D
حالا چجوری ما بخریم ؟ :(

فقط از دوستان کسی جای مطمئنی برای خرید Visa Gift Card سراغ داره؟ راه خوبیه برای این قضیه.

والا از این شرکت ها که از این کارت اعتباری های pre-paid میفروشند هست ولی خوب یک مقدار الکی گرون میدن که زور داره. دلاری 1200 اینها. خیلی قشنگه.

به یاد گذشته ها (!) رفتم DOOM II و Hexen و Heretic رو گرفتم. چند تا نکته برام خیلی جالب بود که با توجه به زمان بازی کردن اینها (94 و 95 که 7,8,9 ساله بودم) تازه فهمیدم :
1. تا همین چند ساعت پیش که DOOM II رو دوباره بازی کردم , نمیدونستم Jump و Crouch داره ! lol
2. تا جایی که یادمه DOOM II رو با Keyboard بازی میکردم. یعنی اصلآ Mouse رو نمیشناخت انگار !
3. این یکی دیگه از همه جالب تر بود ! اون موقع که بازی میکردم فقط جلو عقب و چپ راست میرفت ولی الآن دیدم توی تنظیماتش بالا و پایین کردن دوربین هم هست !!! جدآ ... !
4. تازه فهمیدم Hexen و Heretic (دو تا از بازیهایی که خیلی دوستشون داشتم) هم ساخت id Software بودن !
5. این یکی از همه بدتره ! میدونستم که DOOM II خیلی خشنه و ... , ولی نمیدونستم تا این حد ! الآن بعد از 13,14 سال رفتم سراغش , این عکسها رو ازش گرفتم که برای یه بچه 7,8 ساله بد چیزیه !!
6. پارسیا یه بازی بود که یکی دو سال پیش توی "خارج از تاپیک" اسمش رو بهم گفتی. که تیرکمون و شمشیر داشت و اولش دو گروه از دشمنامون دارن با هم میجنگن و یکیشون اون یکی گروه رو از بین میبره و بعدش میان طرف ما , اسمشو یادم رفت ! چی بود ؟!

1.2.3 خوب DoomII کلاسیک این موارد رو نداشته. این نگارشی که بازی کردی رو ملت دستکاری کرده اند و پرش و موس و اینها توش گذاشته اند. بعضی ها حتی نشسته اند و texture های با resolution بالا براش درست کرده اند. مثلا برای Quake 1-2 هم همینطور، یک ورژن GLQuake داریم که دستکاری شده و با texture های قشنگ. همین DoomII هم دستکاری شده و میشه Co-op بازی کرد. به نظر من برو ویدئوهای Speed Run هاش رو دانلود کن و کف کن. یک چیزی تو مایه های Strafe Jump داره و ملت حرکات ژانگولری توش انجام می دهند.

6. Witchaven ؟ http://en.wikipedia.org/wiki/Witchaven

171885.jpeg

-------------------------------------

پ.ن : دوستان اگر لطف کنید و عکس هایی که از بازیها میگذارید رو در spoiler قرار بدید خیلی خوبه. الان صفحه قبل خیلی سنگین شده و دوستان بسیاری هم به اجبار از تکنولوژی پیشرفته Dial-up استفاده می کنند.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,994
نام
آریا
1.2.3 خوب DoomII کلاسیک این موارد رو نداشته. این نگارشی که بازی کردی رو ملت دستکاری کرده اند و پرش و موس و اینها توش گذاشته اند. بعضی ها حتی نشسته اند و texture های با resolution بالا براش درست کرده اند. مثلا برای Quake 1-2 هم همینطور، یک ورژن GLQuake داریم که دستکاری شده و با texture های قشنگ. همین DoomII هم دستکاری شده و میشه Co-op بازی کرد. به نظر من برو ویدئوهای Speed Run هاش رو دانلود کن و کف کن. یک چیزی تو مایه های Strafe Jump داره و ملت حرکات ژانگولری توش انجام می دهند.
عجب ! من فکر کردم چون اون موقع توی منوها نمیرفتم اینا رو ندیدم !! اتفاقآ چند تا اسلحه جدید هم توی بازی بود ! (با زدن دوباره دکمه BFG یه اسلحه دیگه میومد مثلآ)

آره خودشه ! بازم ممنون :D

PeaCe

کاربر سایت
Jul 7, 2006
207
نام
حسین حسینیان
والا از این شرکت ها که از این کارت اعتباری های pre-paid میفروشند هست ولی خوب یک مقدار الکی گرون میدن که زور داره. دلاری 1200 اینها. خیلی قشنگه.

ممنون که جواب دادی ...
والا فعلا که تنها راهیه که من بلدم و دسترسی میتونم داشته باشم، اگه جایی سراغ داری که میشه تهیه کرد ممنون میشم اگه بگی.

راستی برای من یه Beta access key اومده، اگه نداری شما هنوز بگید که بدمش بهتون، من فعلا که نیمتونم استفاده کنم.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
ممنون که جواب دادی ...
والا فعلا که تنها راهیه که من بلدم و دسترسی میتونم داشته باشم، اگه جایی سراغ داری که میشه تهیه کرد ممنون میشم اگه بگی.

راستی برای من یه Beta access key اومده، اگه نداری شما هنوز بگید که بدمش بهتون، من فعلا که نیمتونم استفاده کنم.

پ.ن : ممنون، من که حواس نداشتم ولی سیاوش خیلی وقت پیش ثبت نام کرده بود و به من هم beta key داد.

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
آقا این قضیه Beta Access Key که چیز خاصی نیست. آدرس ایمیل میدی ایکی ثانیه بعد واسَت میفرستن! :biggrin1:
منم همون موقع که برادر پارسیا گفت رفتم ثبت نام کردم یه دونه داد بهم.

سلام
خوب فروش اینها مثل steam ـه یعنی باید دانلود کنیم. و هر وقت هم خواستیم میتونیم با اکانتمون بریم توی سایت و دوباره دانلود کنیم. این بازی های کلاسیک که الان با پک و سیدی و دفترچه شون به قیمت خدا تومن توسط کلکسیونرها خریداری میشه!!
زرشک !! :(

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
معرفی کلاس قشنگ و جدید رو به همه تبریک عرض می‌کنم :D ضمنا یک عزیزی در همین کنفرانس گفته یکی دو تا نکرو در بازی خواهند بود. NPC مثلا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر