Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
سایت برای دانلود میخوام
بیشتر برای ارشیو

یک سوال تو ژانر تاریک یا دارک مثل برسرک انیمه داریم؟میدونم که برسرک انیمه جدیدش افتضاحه ولی باز پیشرو این ژانره مثل این یا نزدیک بهش داریم ایا؟

• Like
Reactions: zack fair

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
سایت برای دانلود میخوام
بیشتر برای ارشیو

یک سوال تو ژانر تاریک یا دارک مثل برسرک انیمه داریم؟میدونم که برسرک انیمه جدیدش افتضاحه ولی باز پیشرو این ژانره مثل این یا نزدیک بهش داریم ایا؟
goblin slayer جدید اومده و خوب بودش
فقط حیف که قسمت هاش کمه

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

دوستان در مورد انیمه Code Geas نظرشون چیه ؟ به شخصه خیلی باهاش حال کردم و قسمت اخر فصل دوم واقعا برام لذت بخش و هیجانی بود شدید " بخصوص 10 دقیقه پایانی "

حالا فصل سوم هم داریم ظاهرا . اخباری چیزی ازش دارید ؟ این عکس رو از صفحه سایتش بر داشتم . چند تا شخصیت جدید ظاهرا خواهد بود و بخصوص اون شخصیت وسط پایین که دستاش ربات مانند هست ؟ فک کنم درگیری ها از نایتومئا اومده به سمت تن به تن

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
درود

دوستان در مورد انیمه Code Geas نظرشون چیه ؟ به شخصه خیلی باهاش حال کردم و قسمت اخر فصل دوم واقعا برام لذت بخش و هیجانی بود شدید " بخصوص 10 دقیقه پایانی "

حالا فصل سوم هم داریم ظاهرا . اخباری چیزی ازش دارید ؟ این عکس رو از صفحه سایتش بر داشتم . چند تا شخصیت جدید ظاهرا خواهد بود و بخصوص اون شخصیت وسط پایین که دستاش ربات مانند هست ؟ فک کنم درگیری ها از نایتومئا اومده به سمت تن به تن

به به چه انیمه ی زیبایی دیدی خوشا به سعادتت:D
نظر راجب کدگیاس؟ خب معلومه دیگه شاهکاره... از اون شاهکارهایی که تکرار نمیشن:x
به نظرم به همین دو فصلی که دیدی قانع باش دیگه بیخیال بقیه ش شو:>
ولی اگه خواستی ادامه بدی:
یه سینمایی 5 قسمتی با نام Code Geass: Boukoku no Akito داره... که داستان فرق میکنه و راجب یه شخصیت دیگه است ولی توی همون یونیورس اتفاق میوفته... شخصا خوشم نیومد و بیخیالش شدم...
یه سینمایی سه قسمتی هم داره که دو قسمت اولش ظاهرا بازسازی دو فصل اوله البته با کمی تغییرات و قسمت سومش داستان جدید داره... که البته ندیدمش نمیدونم چطوریه:D
یه سینمایی دیگه هم ازش تو راهه که فعلا منتشر نشده اونو دیگه اصلا نمیدونم چی به چیه:-"

Erica

کاربر سایت
Jul 14, 2018
14
درود

منم خیلی خیلی دوستش داشتم.(بماند که سر یوفیمیا از لولوش متنفر شدم ولی ..)
من هنوزم نمیدونم بالاخره لولوش مرد یا زنده موند(تو یوتیوب کلیپاش هست که cc اخر داستان با لولوش حرف میزد و اون صورتشو پوشونده بود اما یکی میگفت یه مصاحبه از کارگردان دیده که مردن لولوش تایید کرده:| و قهرمان فصل سوم یه شخصیت دیگه است.)
پ.ن: امیدوارم نانالی نقش خیلی کمی توی داستان داشته باشه فصل دوم خیلی اعصابمو خورد کرد:-w
سوزوکو هم کلا حذف شهx-(

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: zack fair

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
دوستانی که boogiepop wa warawanai رو می بینید کسی هست فهمیده باشه تا الان چه خبره در دنیای انیمه؟:|
یهویی بیننده رو ول کردن وسط یه خر تو خر بزرگ هر قسمت هم ده تا کاراکتر جدید جفت پا میان وسط داستان اصلا معلوم نیست کی با کی دوسته کی با کی دشمن و اصلا کی کیه :D
خلاصه اگه کسی ایده ای داره که قضیه چیه ما رو هم بی نصیب نزاره :-"

-----------------------------
yakusoku no neverland عالی بوده تا الان به هیچ عنوان از دست ندید ...:-"

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
اهم :D
اولین فصل 2019 و انیمه های جدید :D به شدت از این فصل راضیم، و یه نگاهی که به بقیه انیمه های تایید شده 2019 بندازیم، سال خیلی پرباری در انتظارمونه :D

Yakusoku no Neverland - بدون شک سورپرایز فصل و احتمالا بهترین انیمه ی جدید فصل باشه، من هیچی از انیمه نمیدونستم، نه خلاصه داستان خونده بودم و نه تریلر و ... دیده بودم. اپیزود اول رو دیدم و فصط میشه گفت wow :D چیزی از انیمه اسپویل نمیکنم فقط اینکه به شدت ازاین نوع دنیا ها و تم های داستانی خوشم میاد. یکم منو یاد made in abyss میندازه (بخاطر کاراکتر ها)...

Tate no Yuusha no Nariagari - اینقدر انیمه توی این سبک زیاد زیاد داشتیم که تقریبا حالم بهم میخوره وقتی میبینم یه انیمه جدید توی این سبک داریم:| ولی خوب از این زیاد تعریف میکردن و توی این 3 قسمت خیلی بد نبوده. ولی همچنان زیادی هایپ میشه و کلا داستان و تمش به شدت کلیشه ای هستن. حتی کاراکتر های فرعی و ... رو ه مشبیهشون رو 100 بار قبلا دیدیم. ولی خوب فعلا هفتگی دنبالش میکنی تا ببینیم چی میشه.

Dororo - ریمیک یه انیمه کلاسیک! انیمه های قدیمی این سری رو ندیدم و فقط در موردش شنیده بودم ولی این انیمه جدید تا اینجا فوق العاده بوده. یه موردی که خیلی انیمه رو خاص میکنه حال و هوای خیلی آرومش هست، با اینکه انیمه اکشنه ولی یجورایی ادمو یاد Mushishi میندازه...

Boggiepop - دو قسمت اول رو دیدم، دراپ :| :D

Kaguya-sama... - یه انیمه کمدی خیلی خوب! کاراکتر های خیلی خوبی داره و جوک های انیمه هم تا اینجا همه خوب بودن، یه نکته مثبت در مورد انیمه اینه که اخر هفته ها میاد و خستگی اد مدر میره وقتی یه کار کمدی میبینه :D

Kakegurui xx - ایده و داستان انیمه یکم تکراری شده، تقریبا همه چیز همون تکرار مکررات فصل قبل هست و دیگه انیمه به جذابیتفصل اولش نیست...

Mob Psycho 100 II - عالی :D چه میکنه studio bones، اگه فصل اول رو دیدید، این فصل از واحباته :D

Jojo - no comment :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
حتی اگه انیمه وانپیس هم دراپ کردید قسمت 870 رو از دست ندید....!!! بدون هیچ شکی بهترین قسمتی بوده که Toei از لحاظ انیمیشن برای وانپیس ساخته!
توی خود مانگا یکی از بهترین فایت های تاریخ انیمه و مانگا بود ولی ورژن انیمه حتی بهترشم کرده!

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
منم خیلی خیلی دوستش داشتم.(بماند که سر یوفیمیا از لولوش متنفر شدم ولی ..)
من هنوزم نمیدونم بالاخره لولوش مرد یا زنده موند(تو یوتیوب کلیپاش هست که cc اخر داستان با لولوش حرف میزد و اون صورتشو پوشونده بود اما یکی میگفت یه مصاحبه از کارگردان دیده که مردن لولوش تایید کرده:| و قهرمان فصل سوم یه شخصیت دیگه است.)
پ.ن: امیدوارم نانالی نقش خیلی کمی توی داستان داشته باشه فصل دوم خیلی اعصابمو خورد کرد:-w
سوزوکو هم کلا حذف شهx-(
درود
نه لولوش زنده هست - به این مستند میگم البته من :
“anime director Goro Taniguchi confirmed during the 10th anniversary event that the main protagonist Lelouch Lamperouge, who supposedly died in season 2, will be back for season 3.” 'Code Geass' Season 3 'Lelouch Of The Resurrection' Anime Announced: Lelouch Alive In New Sequel Set Several Years After Zero Requiem

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
سلام بچه ها
بعد از ترک انیمه دیدن، زیاد انیمه ندیدم. یادش بخیر اینجا چقدر حرف میزدم و نقد مینوشتم :D
حالا یه درخواست عجیب دارم، میخواستم چند تا انیمه فصلی خوب از سال 2012 تا الان بهم معرفی کنین. به غیر از Attack On Titan و One Punch Man و My Hero Academia

دمتون گرم پیشاپیش :D

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
سلام بچه ها
بعد از ترک انیمه دیدن، زیاد انیمه ندیدم. یادش بخیر اینجا چقدر حرف میزدم و نقد مینوشتم :D
حالا یه درخواست عجیب دارم، میخواستم چند تا انیمه فصلی خوب از سال 2012 تا الان بهم معرفی کنین. به غیر از Attack On Titan و One Punch Man و My Hero Academia

دمتون گرم پیشاپیش :D

:|:|:|:|:|

سلام، از این طرفها :D

میخوای دوباره برگردی به میادین ... یا فقط قصد داری همینطوری یه چیزی نگا کنی؟ (یعنی لیست سنگین بدیم یا سبک؟)

Violet Evergarden
Sora yori mo Tooi Basho
Golden Kamuy
Asobi Asobase
Hataraku Saibou
Angolmois: Genkou Kassenki
Hanebado!
Nanatsu no Taizai
Mahoutsukai no Yome
Shoujo Shuumatsu Ryokou
Made in Abyss
Ballroom e Youkoso
Kakegurui
Little Witch Academia
Youjo Senki
Kuzu no Honkai
Onihei
Haikyuu
3-gatsu no Lion
Drifters
Arslan Senki
Kono Bijutsubu ni wa Mondai ga Aru
Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu
Ushio to Tora
Prison School
Death Parade
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
Akame ga Kill!
Kuroko no Basket
Kill la Kill
Aku no Hana
Chihayafuru
JoJo
Psycho-Pass

اینها رو همینطوری گذار از توی ارشیو دیدم و لیست کردم..همشون خوبن...ولی اگه بخوام بهترین هاشون رو بکشم بیرون برای لیست سبک...sort ـشون هم کردم

Made in Abyss
Nanatsu no Taizai
Ushio to Tora
Death Parade
Ballroom e Youkoso
Violet Evergarden
Prison School
Little Witch Academia
Haikyuu
Chihayafuru
Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu
Kuroko no Basket
Kill la Kill
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
Psycho-Pass
JoJo

Liz to Aoi Tori

View attachment 99540

در یک کلام
Boooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrriiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnngggggggggggggg... iiiiiiiinnnnnggggggg... iiiiinnnngggg... iinngg
دیگه کیوتو انیمیشن قشنگ داستان رو گذاشته کنار و فقط روی مبحث کاوایی بودن تمرکز کرده (خب حالا که چی که مثلاً این فیلم رو ساختین؟ برداشتین دو خط داستان رو الکی یه ساعت و نیم کشش دادین:!!)، بعدشم این سطح از کاوایی بودن دیگه زیادی... اوووق :-&
ظاهراً در ایده پردازی هم به بن بست خوردن و متوسل به ساخت اسپین آف از انیمه های قبلی شدن. حالا جالب اینجاست که من با تصور اینکه داستان اوریجیناله شروع به تماشا کردم و ربع ساعت از فیلم گذشته و من دارم فکر میکنم چقدر قیافه های اینا آشنا میزنه:)) خو آخه برا چی برداشتین اسم فیلمو یه چی دیگه گذاشتین، قشنگ مثل بچه آدم مینوشتین Hibike! Euphonium که یکی که ناآشناست و میخواد این فیلم رو ببینه بدونه باید دو تا فصل 13 قسمتی هم قبلش دیده باشه که با هجوم این همه شخصیت گیج نشه، حالا من فصل های قبلی رو دیدم (دیدم؟#-o دقیق یادم نیست:-??) و میدونم قضیه از چه قراره ولی یه بدبختی که تازه میخواد از این فیلم شروع کنه چه میدونه که مثلا اون مو مشکیه که توی ردیف آخر نشسته با این مو مشکیه که توی ردیف اول هست دو تا آدم متفاوت هستن.
ولی خب از نظر eye candy بودن کاملاً رضایت بخش بود و مثل همیشه هیشکی نمیتونه روی دست کیوتو انیمیشن بلند شه. همچنین چون اصلاً بیس داستان بر روی موسیقی پایه گذاری شده از منظر صوت و اصوات در غنای کامل به سر میبره (چی گفتم:D) ولی با اینکه فیلم بدی نیست در اون حد هم نیست که بخوام به کسی پیشنهادش بدم و هجوم امواج فحش هاشون رو به جون بخرم :-" (مگه اینکه بخوام از شدت کسالت آور بودن زجر کششون کنم8->)

پ.ن: آآآآه... خیلی وقت بود که اینجوری ایراد نگرفته بودم... کیموچیییی!!!:">
پ.ن: ظاهرا چند وقت دیگه هم قراره یه فیلم جدید از Hibike! Euphonium بیرون بیاد، و دیگه اینکه... الان تازه فهمیدم که فصل دومی هم داشته؟ کی پخش شد که من متوجه نشدم؟:-"

اولش حرفت رو باور نکردم...ولی بعد از دیدن انیمه، دقیقاً فهمیدم چی گفتی :D
تنها چیزی که تو انیمه برام جالب بودش...داستان تو نقاشی کتاب بودش...به نظرم اگه روی اون مانور میداد خیلی بهتر بودش.

آخرین ویرایش:

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
آقا این فصل چخبره این همه اپنینگ و اندینگ خوب و درست و حسابی. اینور dororo اونور mob psycho. اندینگ kaguya sama love is war که دوران رقص های انیمه‌ای رو انگار میخواد دوباره راه بندازه. اپنینگ domestic no kanojo هم که ماشاءالله به خواننده‌ش. خیلی وقت بود آهنگ اینجوری با احساس و قدرت نشنیده بودم. راضیم از این فصل شدیدا.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
اپنینگ domestic no kanojo هم که ماشاءالله به خواننده‌ش. خیلی وقت بود آهنگ اینجوری با احساس و قدرت نشنیده بودم. راضیم از این فصل شدیدا.
دقیقاً OP و ED های این فصل خیلی خوبه...

OP انیمه ی domestic no kanojo (آواز Minami - Kawaki wo Ameku (ژاپنی 美波 – カワキヲアメク(アニメ盤))) نسخه ی کاملش امروز امد...حتماً دانلودش کن...
seiyuu.me
eimusics.com
jpopblog.com

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر