Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
من قبلا مانگای Domestic na Kanojo رو 70-80 چپترش رو خوندم تا اینکه به طور تدریجی مثل همه ی مانگاهایی که به آنگویینگ میرسونمشون کم کم یادم رفت که هر هفته بخونمش:D
تا اونجایی که خوندم فقط اواخرش حس کردم که یکم داره کش پیدا میکنه ولی اگه انیمه قراره 12 قسمت باشه پس احتمالا قبل از اینکه افت کنه تموم میشه.
پیشنهاد میکنم که انیمه رو حتما ببینید/ادامه بدید چون احتمالا بهترین درام/رومنس شوننی هست که قراره گیرتون بیاد:D شخصیت اصلی هم نه یه indecisive playboy هستش نه یه indecisive piece of s**t (که این stereotype انیمه های شونن رومنسه:D).
به علاوه اینکه Rui فوق العادس و احتمالا مهم ترین دلیل ادامه دادن انیمه:D
نگران نباش بقیشم همینه!
رسما از 80 ببعد تا 150 اینا داستان ترمز میگیره هیج به جلو نمیره:D یه مشت شخصیت جدیدم میان همه روی مخ ادم میرن ناجور:|
ولی خوبیش اینکه اول داستان کارش رو انجام داده داستان به حرفه و علاقه پسره میپردازه، زیاد حس نمیکنی چیزای بی اهمیتی هستن.
از اونور واقعا نمیدونی داستان با خودش چند چنده و هدف نهاییش چیه:D

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
Nekomonogatari: Kuro
84001.jpg

خب پس از یه استراحت کوچیک دوباره برگشتم به مسیر مونوگاتاری و دیشب موفق شدم انیمه ی 4 قسمتی نکومونوگاتاری رو تموم کنم:x
راستش برای نکو زیاد هایپ نبودم... یکی از دلایلش این بود که داستان این 4 قسمت قبلا به صورت خلاصه توی باکه توضیح داده شده بود پس عملا از سرانجام داستان با خبر بودم و خب تو این شرایط راه زیادی برای غافلگیر شدن به ذهن نمیرسه... دلیل دومم این بود که بعد از نیسه سعی کردم با احتیاط عمل کنم که تو ذوقم نخوره به خصوص که یادم نمیاد کسی برای نکومونوگاتاری هایپم کرده باشه:-"
ولی خب دقیقا زمانی که گاردم رو پایین آورده بودم نکومونوگاتاری مانند گربه ی چموش منو به چنگ خودش در آورد و شدیدا غرق در انیمه شدم:x
انیمه ی توی چهار قسمت قصد داره به رابطه ی آراراگی و هانکاوا و ماجرایی که توی گلدن ویک پشت سر گذاشتن بپردازه و برعکس چیزی که انتظار داشتم انیمه سرشار از غافلگیری و پیچیدگی بود... پرداخت شخصیت هانکاوا به بهترین شکل ممکن انجام گرفت و به شدت منو در پیچیدگی و تاریکی شخصیت هانکاوا غرق کرد^:)^
داستان خیلی خوب پیش میره و با وجود اینکه قبلا توی باکه این ماجرا توضیح داده شده بود و تقریبا از نکات کلیدی ماجرا با خبرم بودم ولی همچنان داستان دست خالی نیست و به خوبی عنصر جذابیت و بعضا غافلگیری رو به رخ بیننده اش میکشه... در کنار داستان شخصیت پردازی ها هم به خوبی انجام شده و دیدن رابطه ی شخصیت ها توی خط زمانی قبل از باکه برای من خیلی جالب بود.
در مجموع نکومونوگاتاری انیمه ایه که با وجود امکانات کمی که داره و با اینکه در حال تکرار یه داستان قدیمیه به خوبی منو جذب کرد و باعث شد از تک تک دقایق کار لذت ببرم:x
نمره ی کل: 9/10
پ.ن: پیش به سوی فصل دوم>:)
پ.ن2: به دلیل امکان اسپویل شدن یه سری نکات مثبت انیمه رو پایین توی تگ اسپویل میذارم:-"
حضور بلک هانکاوا با لباس زیر:))
بازگشت(؟) اوشینو با همون تیپ همیشگی
رابطه ی آراراگی با شینوبو و آغاز علاقه به دونات:D
غرق شدن در شخصیت هانکاوا و آشنایی بیشتر باهاش:x
نکته ی منفی: تهش نفمیدم چرا آراراگی بیخیال عشقشم به هانکاوا شد:|

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
اینایی که گفتی یاد School Days افتادم. البته اون که زباله ای بیش نبود اینم احتمالا همونطور باشه:D
School Days رو که من سر همون قسمت اول دراپ کردم. خودم قبل از تماشاش با دیدن عکسش فکر میکردم یه چیزی مثل White Album 2 باشه ولی خداییش پلاتش دقیقاً خوراک انیمه های هن تای هست:D حالا اگه آشغال هم باشه کاش حداقل یه آشغال خوب باشه:D

پ.ن: ماشالا مانگا خون ها همگی دستی بر آتش دارن:))

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
لطف میکنید یه سایت مرجع با ارشیو قوی برای انیمه معرفی کنید بجز انیمه لیست و تک انیمه

.........

بدترین مانگا از نظر وضعیت انتشار با اختلاف مال کینگدومه، نمی‌دونم مشکل مال مترجمینشه و انقدر افتضاح و فجیع تاخیر دارن یا مربوط به خود هارا هست،
بعد ۱۵ ،۱۶ رو معطلی برای انتشار چپتر جدید ، میبینی زده هفته دیگه مانگا نداریم ، وخوب این ۱۶ روز کجا بودن چی کار می‌کردن ،
کلا نا به سامانه وضعش، یه بار اینطوری یه بار ۴ روزه ، یه بار ۱۰ روز یه بار ۸ روز و و، اصلا نظمی وجود ندارد تو انتشارش ، والا وان پیسم با اینکه هر دو هفته یه بار تو بریکه ، ولی همیشه تو یه روز و بازه ساعتی مشخص منتشر میشه !!!

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
به چه منظوری ؟؟؟ دانلود یا چیزهای دیگه؟

.........

بدترین مانگا از نظر وضعیت انتشار با اختلاف مال کینگدومه، نمی‌دونم مشکل مال مترجمینشه و انقدر افتضاح و فجیع تاخیر دارن یا مربوط به خود هارا هست،
بعد ۱۵ ،۱۶ رو معطلی برای انتشار چپتر جدید ، میبینی زده هفته دیگه مانگا نداریم ، وخوب این ۱۶ روز کجا بودن چی کار می‌کردن ،
کلا نا به سامانه وضعش، یه بار اینطوری یه بار ۴ روزه ، یه بار ۱۰ روز یه بار ۸ روز و و، اصلا نظمی وجود ندارد تو انتشارش ، والا وان پیسم با اینکه هر دو هفته یه بار تو بریکه ، ولی همیشه تو یه روز و بازه ساعتی مشخص منتشر میشه !!!

هانتر سلام میرسونه...خوبی کینگدام اینه بالاخره هر ماه کم کم سه تا چپترشو میده بیرون(اگه چهار تا نده)
و خب نمیدونم مانگای ماهانه دنبال می کنی اصن یا نه؟ 4 یا 5 روز اختلاف نسبت به موعد اون جا اصن اهمیّتی نداره :D

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,234
هیچکدوم به اندازه برسرک فاجعه بار نیستن از نظر انتشار :D پیر شدیم تا همینجاش رسیدیم :D دوباره توی حساس ترین جای ممکن 5 ماهه که ول کرده کارو:|

• Like
Reactions: zack fair

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
هانتر سلام میرسونه...خوبی کینگدام اینه بالاخره هر ماه کم کم سه تا چپترشو میده بیرون(اگه چهار تا نده)
و خب نمیدونم مانگای ماهانه دنبال می کنی اصن یا نه؟ 4 یا 5 روز اختلاف نسبت به موعد اون جا اصن اهمیّتی نداره :D
من سه ، چهار ساله همه مانگا ها رو همیشه شش ماه یا حتی یک سال می‌زارم جمع شه بعد با هم میخونم ، تنها مانگایی که این اجازه رو نمی‌ده و هر روز میرم رفرش میزنم ببینم چپتر جدید نیومده فقط کینکدومه ، ولی قدیما که انیمه ورلد خدا بیامرز هم هنوز زنده بود ، تمام شونن ها رو هفتگی می‌خوندم خصوصا به خاطر بحث های تاپیک هاشون ، هیچ وقت اینطوری نمی‌شدند. هیچ هفته ای هم نبود که بی خبر منتشر نشن

هیچکدوم به اندازه برسرک فاجعه بار نیستن از نظر انتشار :D پیر شدیم تا همینجاش رسیدیم :D دوباره توی حساس ترین جای ممکن 5 ماهه که ول کرده کارو:|

اون که اصلا منتشر نمیشه ، میشه هنوز؟ ، این یکی دو سال پیش میورا جوگیر شد میخواد آدامش بده, چی شد؟

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
حرف مانگا نزنید که اعصاب و روانم خورده:| بعد از تق و لقی انتشار مانگاها آخر و اول سال، بالاخره هفته پیش وان پیس اومد و کیف کردیم، و یکهو تهش زد هفته بعد مانگا نداریم:| کل هایپم رو نابود کرد:(( با بریک های بقیه ی وقت ها زیاد مشکلی ندارم، ولی اینکه بعد از اون تعطیلات باز درجا بریک بخوریم ظلمه :|
جمعمون هم که بدون مانگا شروع نمیشه... الان از اون روزاییه که جمعه ندارم:|

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
خب کمدی رومنس این فصلمون هم جور شد... Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen :D
از op به سبک جیمز باندیش که بگذریم، صداگذار شینومیا کاگویا عالی نقشش رو ایفا میکنه و این شیفت کردن مداومش بین حالت های احساسی متفاوت خیلی خوب از آب در اومده:D این منشی انجمن رو هم اگه از اول بیرون مینداختن خیلی وقت مشکلشون حل شده بود، یعنی حکم خرمگس معرکه رو داره:))

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
هیچ کدوم اندازه گینتاما درد نداشت. هانتر و برسرک رو میدونستیم سالی یه بار میان ولی گینتاما یکی از مرتب ترین مانگاها بود الان گاهنامه شده (بماند که گوریل گفته قراره دو سه چپتری تموم بشه ولی ما باور نمیکنیم:D)

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,234
من سه ، چهار ساله همه مانگا ها رو همیشه شش ماه یا حتی یک سال می‌زارم جمع شه بعد با هم میخونم ، تنها مانگایی که این اجازه رو نمی‌ده و هر روز میرم رفرش میزنم ببینم چپتر جدید نیومده فقط کینکدومه ، ولی قدیما که انیمه ورلد خدا بیامرز هم هنوز زنده بود ، تمام شونن ها رو هفتگی می‌خوندم خصوصا به خاطر بحث های تاپیک هاشون ، هیچ وقت اینطوری نمی‌شدند. هیچ هفته ای هم نبود که بی خبر منتشر نشن

اون که اصلا منتشر نمیشه ، میشه هنوز؟ ، این یکی دو سال پیش میورا جوگیر شد میخواد آدامش بده, چی شد؟
پارسال یه 7-8 تا چپتر نسبتا منظم داد که خیلی هم مهم بودن ولی دوباره 5 ماه هست که رفته توی کما!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر