Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
  • Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
اینجا انقدر در مورد فصل دوم سایکوپس بد گفته بودن که من با اختلاف زیادی رفتم سراغش. خصوصا چون فصل اول برام تبدیل به یکی از بهترین انیمه های زندگیم شد رقبت نمیکردم نگاش کنم اما فصل دوم هم خیلی خوب بود. آبویسلی به کیفیت فصل اول نبود اما در کل خیلی خوب بود. منم به شدت منتظر ادامه اش هستم. ادامه وان پانچ من هم همینطور. درسته هیچ ربطی نداشت اما یهو یادش افتادم.

کدوم یکی از کاراش از همه بهتره؟ من میخوام الان Robotics;Notes و Joker Game رو ببینم. خوبن؟

بابا فصل دومش به خاطر این که بیس Villain اش Gore بود ملت بهشون بر خورده بود :|
به نظرم فصل دومشم عالی بود، اما از فیلمش خوشم نیومد

اکثر کار هاش عالین، Robotics;Notes توی جهان Science Adventure اه، جایی که Steins;Gate اتفاق میفته، البته ربطی به هم ندارن، دنیاشون یکیه
Joker Game اونقدر بد نیست، منتها هرکی نمی پسنده
بگو که Ghost in the Shell رو ندیدی!!!

One Punch Man رو استادیوش رو عوض کردن، دست Madhouse نیست دیگه

• Like

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
بابا فصل دومش به خاطر این که بیس Villain اش Gore بود ملت بهشون بر خورده بود :|
به نظرم فصل دومشم عالی بود، اما از فیلمش خوشم نیومد

اکثر کار هاش عالین، Robotics;Notes توی جهان Science Adventure اه، جایی که Steins;Gate اتفاق میفته، البته ربطی به هم ندارن، دنیاشون یکیه
Joker Game اونقدر بد نیست، منتها هرکی نمی پسنده
بگو که Ghost in the Shell رو ندیدی!!!

One Punch Man رو استادیوش رو عوض کردن، دست Madhouse نیست دیگه

باو Ghost in the Shell انیمه محبوب منه. ان ساله دنبالش میکنم و میتونید من رو به عنوان کارشناس گوست این د شل هم به حساب بیارید!:D کلا تو انیمه های رباتی و اونایی که در مورد هوش مصنوعی و کانسپت های فلسفیه تقریبا هرچی بوده و میشناختم رو دیدم:D

تو کارای I.G من Ginga رو هم خیلی دوست داشتم، البته این فصل جدید Die Neue These رو ندیدم هنوز. هایکو رو هم همینطور که دارم دنلدش میکنم از امشب که گابلین اسلیر تموم شد ببینمش. البته گابلین رو تا 9 رو دیدم. B رو هم دوست دارم ببینم. همونی که برای نتفلیکسه. خوبه؟ چون به قیافش میخوره هارور باشه خیلی رقبت نمیکنم برم سمتش!

• Like

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
باو Ghost in the Shell انیمه محبوب منه. ان ساله دنبالش میکنم و میتونید من رو به عنوان کارشناس گوست این د شل هم به حساب بیارید!:D کلا تو انیمه های رباتی و اونایی که در مورد هوش مصنوعی و کانسپت های فلسفیه تقریبا هرچی بوده و میشناختم رو دیدم:D

تو کارای I.G من Ginga رو هم خیلی دوست داشتم، البته این فصل جدید Die Neue These رو ندیدم هنوز. هایکو رو هم همینطور که دارم دنلدش میکنم از امشب که گابلین اسلیر تموم شد ببینمش. البته گابلین رو تا 9 رو دیدم. B رو هم دوست دارم ببینم. همونی که برای نتفلیکسه. خوبه؟ چون به قیافش میخوره هارور باشه خیلی رقبت نمیکنم برم سمتش!

B The Beginning خوبه، مشکلی که خیلی ها باهاش دارن خشونشته، وگرنه نه اونقدر هم دوز Horror اش بالا نیست
دوز خشونتش بالاست :D

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
دیروز بعد یکی دو ماه انیمه ندیدن گفتم برم یه انیمه ببینم و همینطوری رندوم رفتم سراغ tensei shitara slime datta ken و واقعا عالی بود:D
یعنی هر کس ندیده عمرش بر فنا همه چیز انیمه خوبه از طنزش گرفته تا داستان و مبارزات و البته اینکه 24 قسمتیه خیلی خوشحالم کرد :-"
ساعت 5 صبح خنده م گرفته بود فکر کنم خانواده با خودشون گفتن این دیگه کلا رد داد :D
خلاصه ببینید باشد که رستگار شوید ...

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
My Hero Academia - Season 03 - Final Episode

فصل سوم آکادمی هیرو رو هم تموم کردم. فصل عجیبی بود یه جاهایی شدید به اوج میرسید و حسابی میترکوند ولی یهو چند قسمت بی هدف و خواب آور طی میشد:|
کلا این فصل یه سری مشکلات با آکادمی هیرو داشتم که هرروزم داره بیشتر و بیشتر میشه... اولا کلی شخصیت وارد داستان کرده در صورتی که هنوز تمامی کاراکترهای کلاس A معرفی نشدن و پرداخت درست حسابی نداشتن... جدا یه سری کاراکتر هستن که حتی نمیدونیم قبلا باهم به یه راهنمایی یا دبستان میرفتن و مانکاگا حتی همچین موضوع ساده ای رو هم هنوز توضیح نداده:D
از اون طرف بعد از فاز اول و دوم این فصل که به نظرم خیلی هم عالی بود انتظار داشتم همین روند هیجان انگیز رو ادامه بدن ولی دوباره رفتیم سر خونه ی اول و نکات آموزشی و ... وارد داستان کردن... که اگه واقعا میخواستن میشد خیلی سریع تر تهش رو درآورد نه اینکه این همه کشش بیارن:D
مبارزات این فصل هم خیلی خوب و خفن طراحی شده بودن مخصوصا مبارزه ی اصلی که شدیدا بهم چسبید\m/
درکل آکادمی هیرو انیمه ی خیلی خوبیه فقط کاش نویسنده ی گرامی رو بخش شخصیت پردازی و خط داستانی بیشتر کار میکرد:-"
نمره ی این فصل: 8.25/10

پ.ن: به عنوان فن سفت و سخت سایکو پاس امیدوارم هیچوقت فصل سومش نیاد... یا اگرم میاد تیم اصلی و با تمام انرژی و با یه داستان درست حسابی روش کار کنن:D
هنوز جا پاهای فصل دوم و سینماییش مونده تازه خدا به داد این سینمایی جدیده برسه:|

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
از دوستان اگر کسی براش مقدور چندتا انیمه سینمایی خوب از امسال یا سال گذشته معرفی کنه، یه مقدار زیادی حجم نت دارم که داره تموم میشه:D انیمه فصلی ها رو دان میکنم ولی انیمه سینمای رو کمتر خبردار میشم متاسفانه

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
از دوستان اگر کسی براش مقدور چندتا انیمه سینمایی خوب از امسال یا سال گذشته معرفی کنه، یه مقدار زیادی حجم نت دارم که داره تموم میشه:D انیمه فصلی ها رو دان میکنم ولی انیمه سینمای رو کمتر خبردار میشم متاسفانه

همم... من فقط Maquia به ذهنم میرسه

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
262
نام
آرش
اینا هم هستن (که البته طبق معمول همه‌شون رو ندیدم):

- Flavors of Youth
- Love, Chunibyo & Other Delusions! Take on Me: اگه سری چونیبیو رو تماشا کردین و راضی بودین ازش، وگرنه که هیچ
- Fireworks یا Uchiage Hanabi, Shita kara Miru ka: این کار بازخورداش تو IMDB و MAL و اینا چندان تعریفی نداره و انگاری خیلی‌ها رو ناامید کرده، ولی یکی از سایت‌های مطرح وطنی (اونم کسی که به‌نظر سلیقه انیمه‌ای خوبی داره) ازش تعریف کرده و رو همین حساب گمونم ارزش تماشا داشته باشه.
- Kimi no Suizou wo Tabetai: ظاهرا ملت خیلی چشم‌به‌راهش بودن. در کمال شرمندگی اصن اسمش رو هم نشنیده بودم :|

به جز اینا انیمه Non Non Biyori the Movie: Vacation و Mirai (از کارگردان Wolf Children و Summer Wars) هم تو ۲۰۱۸ اکران شدن که خب براشون باید تا نسخه درست حسابی بیاد صبر کنیم علف زیر پامون سبز شه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
Psycho-Pass 2 به شدت مشکل داشت! یا بهتر بگیم، فصل اول انقدر عالی و کامل و خوب بود، که هیچ نیازی به فصل دوم نبود!
از همون روز معرفیه فصل دومشم معلوم بود هیچ جوره نمیتونه به فصل اول برسه!(بدون هیچ اطلاعاتی، بازم مشخص بود:-")

اول اینکه پلات توییست اصلی داستان کاملا بهش پرداخته شده بود، دوم اینکه بهترین کاراکترهای خوب داستان قرار نبود توی داستان باشن به دلایل مختلف و از اونطرف نچسب ترین ها موندگار شدن:D ، سوم اینکه بدمن فصل اول به نظرم یکی از خفن ترین و خوف ترین بدمن های انیمه ایه! به شدت بدمن قدرتمندی بود!(جوخه 11یی هم نبود که بگم من پیشفرض طرفدار این نوع کاراکترهام:)) ) ، و چهارم اینکه کاراکترهای جدید فصل دوم از اون نچسب های فصل اول آشغال تر بودن! یعنی انقدر بد بودن که اون نچسب ها خدایی میکردن و دلت رو به اونا خوش میکردی:))
از نظر فنی هم تو دیوار بود...فصل اول 3-4قسمت تو دیوار داشت، ولی اینجا کلش بود:D

در کل به نظرم Psycho-Pass نیاز به ادامه نداشت ، و بقیه ش کاملا Milk کردنه :D من میبینم بقیشون رو هم و هنوز به بدیه بقیه ی Fateها در مقایسه با F/Z نیست برام(:-") اما کیلومترها تفاوته!
فیلمش از سری دوم باز به نظرم بهتر بود! این سه تا فیلم هم اولیش فکر کنم آشغال ترینه(با توجه به کاراکترهاش:D ) اون دوتا دیگه فکر کنم بهشون یه امیدی هست، ولی مشکل فقط کاراکترهای خوب نیست که بگیم حله... بدمن به همون اندازه مهمه و ... عمرا! :|

تو عمرم یک لایت ناول زدم، اونم P-P بود، اون دیگه چه آشغالی بود:-" از ثانیه اول همه چیش قابل پیشبینی بود:D
یه چندتا صحنه خوب داشت، اونم هرجا بود که ماکیشیما حضور داشت:D

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
تو عمرم یک لایت ناول زدم، اونم P-P بود، اون دیگه چه آشغالی بود:-" از ثانیه اول همه چیش قابل پیشبینی بود:D

دانگان بزن روشن بشی:D
اگه به این سبک علاقه داری root letter هم خوبه

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
دانگان بزن روشن بشی:D
اگه به این سبک علاقه داری root letter هم خوبه
نه به خیچی علاقه ندارم، همون یکی هم برا 7پشتم بس بود:-"
فقط به خاطر اسم Psycho-Pass و اینکه برا پلاس دادنش گرفتم و زدم:D

البته F/GO موبایلم شاید تا حدی لایت ناول محسوب بشه، ولی پیر میشه آدم و تا یک آرک داستانی تموم کنم قشنگ چند ماه میگذره:|

• Like

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
بیا اینا انیمه های سال 2015 تا الان هستن که من دیدم و به نظرم قشنگ اومدن، بازم هست ولی یا من ندیدمشون یا توی پست های قبلی معرفی شدن;)
The Boy and the Beast
The Anthem of the Heart
The Case of Hana & Alice
Girls und Panzer der Film
Your Name
A Silent Voice
In This Corner of the World
The Red Turtle
Kizumonogatari Part 1: Tekketsu-hen
Kizumonogatari II: Nekketsu-hen
Kizumonogatari III: Reiketsu-hen
Planetarian: Storyteller of the Stars
Persona 3 The Movie: #1 Spring of Birth (اگه بازیش رو نکردی)
Persona 3 The Movie: #2 Midsummer Knight's Dream (اگه بازیش رو نکردی)
Persona 3 The Movie: #3 Falling Down (اگه بازیش رو نکردی)
Persona 3 The Movie: #4 Winter of Rebirth (اگه بازیش رو نکردی)
Kuroko's Basketball: Last Game
Fate/Stay Night: Heaven's Feel - I. Presage Flower
The Night Is Short, Walk on Girl
No Game, No Life the Movie: Zero
Maquia: When the Promised Flower Blooms

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
Psycho-Pass 2 به شدت مشکل داشت! یا بهتر بگیم، فصل اول انقدر عالی و کامل و خوب بود، که هیچ نیازی به فصل دوم نبود!
از همون روز معرفیه فصل دومشم معلوم بود هیچ جوره نمیتونه به فصل اول برسه!(بدون هیچ اطلاعاتی، بازم مشخص بود:-")

اول اینکه پلات توییست اصلی داستان کاملا بهش پرداخته شده بود، دوم اینکه بهترین کاراکترهای خوب داستان قرار نبود توی داستان باشن به دلایل مختلف و از اونطرف نچسب ترین ها موندگار شدن:D ، سوم اینکه بدمن فصل اول به نظرم یکی از خفن ترین و خوف ترین بدمن های انیمه ایه! به شدت بدمن قدرتمندی بود!(جوخه 11یی هم نبود که بگم من پیشفرض طرفدار این نوع کاراکترهام:)) ) ، و چهارم اینکه کاراکترهای جدید فصل دوم از اون نچسب های فصل اول آشغال تر بودن! یعنی انقدر بد بودن که اون نچسب ها خدایی میکردن و دلت رو به اونا خوش میکردی:))
از نظر فنی هم تو دیوار بود...فصل اول 3-4قسمت تو دیوار داشت، ولی اینجا کلش بود:D

در کل به نظرم Psycho-Pass نیاز به ادامه نداشت ، و بقیه ش کاملا Milk کردنه :D من میبینم بقیشون رو هم و هنوز به بدیه بقیه ی Fateها در مقایسه با F/Z نیست برام(:-") اما کیلومترها تفاوته!
فیلمش از سری دوم باز به نظرم بهتر بود! این سه تا فیلم هم اولیش فکر کنم آشغال ترینه(با توجه به کاراکترهاش:D ) اون دوتا دیگه فکر کنم بهشون یه امیدی هست، ولی مشکل فقط کاراکترهای خوب نیست که بگیم حله... بدمن به همون اندازه مهمه و ... عمرا! :|

من با فصل اولش بیشتر این مشکلات رو داشتم و اصلا سریالش بهم نچسبید، ببین فصل دومش برای من چی بشه:D
من چندسال پیش به پیشنهاد خودت هم دیدم اما اصلا پایانش یادم نمیاد:D
مگه داستانش تموم شد تو فصل یک؟:D من فکر میکردم داستانش ادامه داره

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
من با فصل اولش بیشتر این مشکلات رو داشتم و اصلا سریالش بهم نچسبید، ببین فصل دومش برای من چی بشه:D
من چندسال پیش به پیشنهاد خودت هم دیدم اما اصلا پایانش یادم نمیاد:D
مگه داستانش تموم شد تو فصل یک؟:D من فکر میکردم داستانش ادامه داره
نبین آقا! اگر با فصل اول حال نکردی(مگه میشه آخه؟؟؟؟! ) فصل دوم مطمئنا فحش کششون میکنی:-"

تو فصل اول داستانی که باید تموم میشد، تموم شد! اگر منظورت دنیا به سر اومدن و آخر الزمان شدنه نه:D ولی هرچیزی که باید بهش پرداخته میشد، روشن میشد و به یه پایانی میرسید، رسید! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر